Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

  • Як виховати самого себе!!!

    Автор: Кудла Вова. Дата публікації: 19.02.2016.

    Теги: самовиховання, виховання, держава

    Ми пропонуємо вашій увазі проект по самовихованню. Іншими словами, як виховати самого себе. Він допоможе викладачам направити дітей у правильне русло виховання. Всі заходи, які спрямовані на самовиховання, повинні не просто нести інформацію, а стати глибоким власним переконанням кожного читача.

    Детальніше
  • "Нова поліція - успішна держава"

    Автор: Марія Подзвінна. Дата публікації: 19.02.2016.

    Теги: патруль, поліція, реформи, патріотизм, МВС, професіоналізм, закон, захист.

    Проект стосується однієї із новел Хартії вільної людини, що називається "Бути успішною державою". Як говориться у новелі, однією із реформ життя є "реформи справедливості", зокрема правоохоронних органів. Я зосередилися на "новій поліції", тому що охорона порядку – нового існуючого устрою є ключовим аспектом успішної держави.

    Детальніше
  • Баран Б., Петрик Ю. "Будуємо міцну державу"

    Автор: Богдан Байда. Дата публікації: 19.02.2016.

    Теги: Держава, проект, квест

    Гра «Будуємо міцну Україну» - це цікавий розважальний навчальний проект, розрахований на учнів 8-9 класів. Мета гри: продемонструвати учням, на основі чого (цінності, засади) можна збудувати сильну державу. Виконуючи різноманітні завдання, вони навчаться швидко розв’язувати вправи логічного, фізичного та творчого характеру. Саме всебічний розвиток особистості допоможе створити справді сильне громадянське суспільство, що може ставити перед собою державотворчі задачі.

    Детальніше
  • Життя людини - найвища цінність

    Автор: Ігор Коцій. Дата публікації: 19.02.2016.

    Теги: цінність життя, людина, здоров’я, суспільство, демократія, воля, свобода, відкритим, суспільством

    Проект по новелі "Бути відкритим суспільством" з Української хартії вільної людини

    Детальніше
  • Можливо все (Жураковський І.В., Грабовська Х.А.)

    Автор: Грабовська Христина. Дата публікації: 19.02.2016.

    Теги: лідерство, віра, моральні цінності, мотивація, впевненість, людяність.

    Обґрунтування актуальності проекту: Лідерські якості є невід’ємно частиною для досягнення успіху. Але дуже важливо сформувати в учневі розуміння того, що від особливий і здатний змінити своє життя і сприяти розвитку особистісних якостей особистості для становлення свідомого лідера. Цілі проекту: допомогти учням зрозуміти своє власне “Я” і на прикладі відомих людей з обмеженими можливостями продемонструвати, що успіх перш за все залежить від твого сумління і віри в себе. Завдання проекту: • Сформулювати поняття “успіх” • Продемонструвати на приклади відомих людей з фізичними вадами та їхній шлях до успіху • Визначити риси, притаманні успішній людині • Допомогти учням повірити в реалізацію власних амбіцій

    Детальніше
  • 7 ДНІВ ТОЛЕРАНТНОСТІ

    Автор: Oksana Slobodyan. Дата публікації: 19.02.2016.

    Теги: Любов, надія, єдність, віра, щастя, толерантність, під-тримка, великодушність, мудрість, людськість, сво-бода, повага, досвід, справедливість, розуміння, мо-ральність, духовність, довіра.

    Детальніше
  • "Хто Я?" (Пістун Н.І., Войтович І.В.)

    Автор: Nataliia Pistun. Дата публікації: 19.02.2016.

    Теги: відповідальність, самоусвідомлення, активність

    "Хто Я?" соціальний проект, складається із системи тренінгів для учнів 10 класів.

    Детальніше
  • Любити – це більше, ніж бути багатим, бо любити – значить бути щасливим

    Автор: Roksolana Bachynska. Дата публікації: 19.02.2016.

    Теги: хартія_вільної_людини, новела_любити, любов, добро, толерантність

    Даний проект присвячується IV новелі Української хартії вільної людини «Любити». У даному проекті ми хочемо дати можливість учням зрозуміти чим є любов у сучасному суспільстві, як вона проявляється та як її розглядали автори Української хартії вільної людини.

    Детальніше
  • «Українець: на шляху до лідерства» (Гуменний Сергій, Палагній Тарас)

    Автор: Сергій Гуменний. Дата публікації: 19.02.2016.

    Теги: культура, лідерство, мораль, етикет, поведінка, самовиховання

    Культурне суспільство – це відповідальне суспільство. А відповідальність – це ключ до успіху та лідерства, саме вона змушує будувати місток по якому підемо у краще майбутнє.

    Детальніше
  • Новий громадянин

    Автор: Misha Skyba. Дата публікації: 19.02.2016.

    Теги: громадянин, особистість, держава, відповідальність, суспільство

    Урок-диспут на тему Українська революція 1917-1921 рр. для популяризації 3 новели.

    Детальніше
  • Любов в наших очах

    Автор: Василь Барна. Дата публікації: 19.02.2016.

    Теги: любов, відеоролики, кінофестиваль , проекти, проектна діяльність

    "Любов в наших очах" - це проектна діяльність учнів по створенню коротких відеороликів. Проект демонструється в рамках кінофестивалю короткометражних фільмів, який організовується керівниками проекту для молоді, яка прагне бути вільними людьми у вільній державі та відповідально будувати свої майбутнє.

    Детальніше
  • "УСПІШНА ШКОЛА - УСПІШНА ДЕРЖАВА" (Власюк І., Яросевич О.)

    Автор: Oksana Yarosevych. Дата публікації: 19.02.2016.

    Теги: успіх* держава* школа* парламент* розвиток* вдосконалення* учень* вибори* голосування* демократія*

    Формою реалізації проекту є проведення президентських виборів у школі. Метою є залучення учнів до активної громадської діяльності та виховання у них відчуття самобутності, та відчуття відповідальності за власне майбутнє.

    Детальніше
  • Ми українці, а земля, де ми живемо, зветься Україною! (Бегеш Мирослав, Балан Марія)

    Автор: Мирослав Бегеш. Дата публікації: 19.02.2016.

    Теги: культура, традиції, єдність, нація, українець

    Мета проекту: популяризація ідей Хартії вільної людини серед учнівської молоді; збереження традицій українського етнічного населення, пробудження у людини почуття єдиної української нації, любові до рідної землі.

    Детальніше
  • Табір "Відкрий себе Україні!"

    Автор: Ярмакова Алінка. Дата публікації: 18.02.2016.

    Теги: Свобода, креативність, відкритість, патріотичність, ініціативність, доброзичливість, мир, підтримка, щирість

    «Відкрий себе Україні» - це табір для учнів 6-11 класів та студентів ВНЗ. Завдяки активному відпочинку молодь та школярі можуть краще себе проявити, а організатори (вчителі чи викладачі) більше провести виховний процес,і звернути увагу на ті аспекти, яких у теоретичний спосіб побачити не можливо. Щоб ефективно було проведено табір необхідно залучити побільше учасників молодіжних організацій, відомих людей, а також на високому рівні провести інформаційне забезпечення.

    Детальніше
  • Ніколи не пізно стати тим, ким ти міг би бути! (Марценюк Юлія, Голодюк Аліна)

    Автор: Юлія Марценюк. Дата публікації: 18.02.2016.

    Теги: Лідер, успіх, мотивація, розвиток, команда.

    Актуальність проекту «Ніколи не пізно стати тим, ким ти міг би бути!» полягає в тому, що він стимулює подальший розвиток лідерських якостей у дітей. Робота містить матеріали щодо розвитку лідерських якостей дитини та моделювання основних рис лідера, розвиток та виховання активності і відповідальності у дітей. Тренінгове заняття спрямоване на ознайомлення учасників із поняттями «лідер», «лідерство», визначення рівня прояву власних лідерських якостей, надання досвіду лідерської поведінки. Дане заняття має на меті стимулювати творчий потенціал та ініціативність, допомогти проаналізувати свої можливості та знайти шлях до вдосконалення, зрозуміти своє місце у житті та «приміряти» роль лідера.

    Детальніше
  • Вчимося мислити ширше (Крижановська Анна ; Козинець Тетяна)

    Автор: Аня Крижановська. Дата публікації: 18.02.2016.

    Теги: Мислення, розвиток, креативість, обізнаність, зміни, майбутнє, цікавість, культура, технології, відповіді, питання, ЗМІ, сміливість, незалежність.

    Розвиток мислення та вміння ширше мислити є досить важливим, адже творчість базується на бажанні зробити щось, що ще ніким не було зроблено, або ж, переробити щось вже існуюче на краще. Інакше кажучи, вміння мислити ширше в людині – це завжди прагнення вперед, до прогресу, до досконалості і, звичайно, до прекрасного. Без креативу, фантазії не можна досягти успіху в жодній галузі, оскільки саме новатори роблять прориви і рухають прогрес вперед. Відомо, що всі наукові відкриття починалися з творчих та креативних ідей. Люди повинні розуміти, що вони живуть в той час, коли будь яка думка приймається, коли не потрібно боятись висловлюватись і творити.

    Детальніше
  • Олімпійська Україна. Шельвіка Володимир, Морозов Юрій

    Автор: Володимир Шельвіка. Дата публікації: 18.02.2016.

    Теги: Українець, прапор, гімн, перемога, медаль, Кличко, Бубка.

    Проект Олімпійська Україна спрямований на те, щоб показати дітям на прикладі олімпійських чемпіонів, наскільки потрібно пишатись собою, що ти українець.

    Детальніше
  • "Майже Поліглот" (Гребеник Ілона та Костюк Юлія)

    Автор: Ilona Hrebenyk. Дата публікації: 18.02.2016.

    Теги: мова, мислення, світогляд, розвиток, культура

    Вивчення мов у шкільному курсі має здебільшого практичний характер і передбачає схематичне виконання вправ. Але у такому форматі неможливо дати новому поколінню розуміння краси і досконалості мов, викликати щире захоплення їх вивченням. Однак саме знання якомога більшої кількості мов дозволяє розширювати горизонти мислення, знайомитися з набутками культури усіх народів, а отже – подолати вузькість і провінційність колоніального світогляду. Навіть на фізіологічному рівні психічні процеси у білінгвалів чи поліглотів відбуваються швидше, а здатність до креативу – набагато більша. В інформаційну еру, до якої увійшло людство, знання іноземних мов дає доступ до більшої кількості джерел, а отже – допомагає формувати незалежне і правдиве розуміння подій у світі.

    Детальніше
  • Ярослав Мудрий - великий українець (Усова Оксана, Лабан Марія)

    Автор: Оксана Усова. Дата публікації: 18.02.2016.

    Теги: Українець, гідність, свобода, народ, святині, єдність, Україна, мудрість, Ярослав, святині, любов, велич, віра, закон, правда, князь, гордість, минуле

    Ознайомлення учнів з ідеями Української хартії вільної людини. Розгляд другої новели хартії «Бути українцем» на прикладі постаті Ярослава Мудрого – найвеличнішого українця усіх часів. У цікавій формі уявної подорожі ознайомлення учнів з життям та діяльністю великого князя Ярослава Мудрого, визначити його роль і місце в історії України. Продовження роботу з розвитку в школярів умінь самостійно здобувати знання, аналізувати історичні джерела, робити висновки. Виховання почуття патріотизму на прикладі Ярослава Мудрого, тягу до знань, освіти, культури.

    Детальніше
  • Proud to be Ukrainian (Полєщук Т.Б., Петрушенко І.С.)

    Автор: Ilona Petrushenko. Дата публікації: 18.02.2016.

    Теги: Ukraine, nation, tradition, Motherland, independence, freedom, wisdom, soul, culture.

    Усі роки нашого дитинства пройшли в незалежній державі, державі з багатою культурою, традиціями, звичаями та далекою історією. По мірі того, як ми зростали, нам прививали любов до «українського». Проте не завжди ми достеменно знайомі з тим, що саме виражає сутність українця? У хартії вільної людини «Бути українцем» значення слова «українець» вміщає в собі усвідомлення причетності до своєї держави, розвиток інтелектуальної, духовної та політичної україноцентричності. В Україні вивчають понад 15 іноземних мов. Провідне місце серед них займає англійська мова – 75% учнів в Україні вивчають цей предмет. На уроках англійської мови також важливим є впровадження елементів національного виховання. Як писав Т.Г.Шевченко: «Чужого научайтесь й свого не цурайтесь.» Отож наш проект-урок з англійсьої мови «I am proud to be Ukrainian» спрямований на те, щоб відроджувати українські традиції, демонструвати багатство історичної та культурної спадщини українців, показати, що є безліч причин для того, щоб гордитися Батьківщиною і підкреслити, що своє, рідне – найкраще. Це допоможе відродити в кожному із нас справжнього українця, патріота своєї держави, який знає минуле, переймається сьогоденням та прагне змінити майбутнє.

    Детальніше
<< | 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 | 201-220 | 221-240 | 241-260 | 261-280 | 281-300 | 301-320 | 321-340 | 341-360 | 361-380 | 381-400 | 401-420 | 421-440 | 441-460 | 461-480 | 481-500 | 501-520 | 521-530 | >>