Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Книга для твоєї школи!

  Автор: Матвєєва Катерина. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: школа, книга, бібліотека, буккросінг, Тернопіль, читання, знання

  Проект має на меті наповнення шкільних бібліотек новою літературою, а також популяризації літератури завдяки громадянам міста.

  Детальніше
 • Відновити життя

  Автор: Ylja Chaikovska. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Спільнота, праця, довіра, солідарність

  Метою проекту є створення громадської неприбуткової організації, яка б одна із перших почала всіляко підтримувати безпритульних. Спільноту, де разом живуть і працюють, ведуть спільне господарство та допомагають іншим ті, хто опинився в скрутній ситуації.

  Детальніше
 • Рука допомоги ближньому

  Автор: Babij Zorjano4ka. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Благодійсність, соціально незахищені верстви населення, зоозахисна організація, благодійність, групи взаємодопомоги, благодійна акція, притулок, неблагополучна сім'я.

  Основна функція благочинної ініціативи - забезпечення втілення державних соціальних стандартів та нормативів, нових форм та методів вирішення проблем безпритульних людей і тварин, підтримки неблагополучних, надання допомоги дітям-сиротам та самотнім людям похилого віку. Даний проект спрямований на допомогу:

  Детальніше
 • Полекшення життя тим, хто цього потребує

  Автор: Редьква Юра. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: недієздатна особа ,життя, допомога, вільне пересування

  Актуальність даної роботи пояснюється тим, що робота з інвалідами відноситься до категорії найскладніших питань у соціальній роботі. Проблема соціальної адаптації інвалідів - проблема пристосованості інвалідів до повноцінного життя в суспільстві здорових людей набула останнім часом особливої важливість. Це пов'язано з тим, що в новому тисячолітті стали істотно змінюватися підходи до людей, які за волею долі народилися або стали інвалідами. Сьогодні інваліди відносяться до найбільш соціально незахищеної категорії населення. Однією з найважливіших проблем інвалідів є їх вільне пересування містом. У Тернополі практично відсутня елементарна інфраструктура призначена для недієздатних осіб, а де вона є то не відповідає нормам.

  Детальніше
 • Ternopil art-studio "CDC"

  Автор: Павук Вероніка. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Ternopil art-studio Create. Develop.Charity. Твори, Розвивайся, Займайся благодійністю., Розвивай таланти

  Суть проектуполягає: • у створенні безкоштовної art-студії для усіх бажаючих займатись творчістю. • всі члени art-студії можуть самі навчатись і проводити для інших мистецькі майстер класи. • викладачами майстер класів , курсів можуть бути як майстри своєї справи, так і всі бажаючі поділитись своєю майстерністю/досвідом. • ця студія була б прекрасною базою практики для студентів інституту мистецтв. • «життя студії» залежить від ентузіазму її членів. головною умовою до членів art-студії долучатись до благодійних акцій і відкликатись на запити про допомогу, через збір коштів від продажу своїх же шедеврів.

  Детальніше
 • ХОЧУ ЗНАТИ ВСЕ

  Автор: Слободянюк Оля. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: діти-інваліди, здоров'я

  Батьки дитини з вадами психофізичного розвитку, часто «замикаються» на хворобі дитини, різко обмежують своє коло спілкування, часто змушені залишати роботу, щоб забезпечити постійний догляд дитини. Все це що призводить до певної соціальної дезадаптації дорослих, які не мають змоги навчити дитину елементарних навичок соціальної орієнтації. Члени таких родин відчувають психологічний дискомфорт, безперспективність, апатію, невпевненість у майбутньому. Завдання проекту - надання безкоштовної інформаційної допомоги для батьків дітей- інвалідів та дітей з обмеженими можливостями здоров'я

  Детальніше
 • Зайвих речей не буває

  Автор: Войткiв Оксана. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: зайві речі, благодійність

  Проект «Зайвих речей не буває» спрямований на взаємодопомогу, взаємовиручку людей. Сьогодні мені не потрібне крісло-диван, бо закупили нові меблі, а викидати жаль. А завтра стане у пригоді набір посуду, який комусь зайвий.

  Детальніше
 • Four Paws (Чотири Лапи)

  Автор: Бабухівська Уляна. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: безпритульні тварини, допомога, притулок, акція

  Даний проект передбачає проведення благодійних акцій для захисту безпритульних тварин та створення нового сучасного притулку з пунктом прийому їжі та медикаментів, ветеринарним пунктом, грумінг-салоном, програмою пошуку господаря, а також пунктом, де тернополяни матимуть змогу приносити домашніх тварин, замість того, щоб їх викидати, сплачуючи символічну плату за їх утримання. Створення сприятливого середовища для співіснування людей та тварин у м. Тернополі сприятиме зменшенні чисельності безпритульних тварин гуманним методом та забезпеченні безпеки жителям міста.

  Детальніше
 • Діти - цвіт нації

  Автор: Скоць Надя. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: діти, дитячий будинок, нація, усеновлення, позбавлення батьківських прав, нянечка, волонтер

  Проект спрямований на допомогу дітям, що знаходяться у дитячих будинках, на розвиток їх творчих здібностей.

  Детальніше
 • СПОРТ ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ДІТЕЙ

  Автор: Віктор Ворко. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Спорт. інваліди

  Даний проект спрямований на залучення громадськості, інвесторів, засобів масової інформації, для вирішення проблеми - створення доступних умов для занять спортом та фізичною культурою дітям з особливими потребами. Популяризації ІНВАСПОРТУ в м. Тернополі й Україні.

  Детальніше
 • БУТИ ПОЧУТИМ!

  Автор: Олена Юрик. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: нечуючі, сурдопереклад, мова жестів, сурдопедагоги, діти з вадами слуху та мови

  Соціальний проект «Бути почутим!» зорієнтований на покращення комунікації між нечуючими та чуючими людьми.

  Детальніше
 • Літературний шок

  Автор: Іра Панас. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: книги, література, читання, добро

  Проект має на меті популяризувати читання серед тернополян та підняти загальний рівень культури жителів міста. В рамках проекту кожен бажаючий зможе знайти собі заняття, яке допоможе познайомитись з світом літератури та реалізувати себе.

  Детальніше
 • "Твоя маленька допомога дітям сиротам"

  Автор: Вітвіцька Надюшка. Дата публікації: 29.01.2014.

  Теги: діти-сироти, допомога, дитячі будинки, волонтери

  "Краще маленька допомога, ніж велике співчуття" .... "Вони чекають на твою допомогу" Коли береш наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце

  Детальніше