Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Ляльковий театр у «Смайлику»

  Автор: Ольга Дідич. Дата публікації: 10.02.2020.

  Теги: діти студенти розваги театр

  Puppet Theater at Smiley. Introduction of puppet theater for children with participation of university students.

  Детальніше
 • Подорожуємо Тернополем

  Автор: Kateryna Guch. Дата публікації: 07.02.2020.

  Теги: культура, діти, культурні надбання, Тернопіль, школа

  «Подорожуємо Тернополем» - проєкт, який заслуговує на Вашу увагу! Чому? Тому, що саме за допомогою нього ми можемо більше дізнатися про чудове місто Тернопіль, а саме, про його культурні надбання.

  Детальніше
 • Просто про складне: безпека в Інтернеті

  Автор: Марта Бабій, Андріана Шишак. Дата публікації: 07.02.2020.

  Теги: безпека, Інтернет, мережа, діти, учні, школа, правила, освіта, поведінка, небезпека

  В межах проєкту створено e-книгу про безпеку в Інтернеті для дітей молодшого шкільного віку.

  Детальніше
 • Музикотерапія для дітей

  Автор: Renata Krutson. Дата публікації: 05.02.2020.

  Теги: розвиток, музика, дитинство, навчання, спілкування, релакс, монтессорі, освіта, діти, ритміка, долькроз, слухання музики, інструменти, ігри з дітьми,

  Введення дисципліни музикотерапії для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку

  Детальніше
 • Соціалізація особливих дітей

  Автор: Дарія Смачило. Дата публікації: 18.02.2018.

  Теги: Особливі діти, інваліди, аутисти, слабочуючі, слабозорі, допомога, соціалізація, навчання

  Питання соціалізації дітей-інвалідів займає дуже важливе місце у повсякденному житті. Переважна більшість людей не задумуються про важливість цієї проблеми. Діти не повинні зазнавати будь-якої дискримінації через проблеми свого розвитку. Саме тому, кожна дитина з порушеннями психофізичного розвитку має право на навчання у звичайному дошкільному закладі чи школі. Інтегрований соціальний проект "Соціалізація особливих дітей" зорієнтований на дітей і їх ставлення до людей з обмеженими можливостями.

  Детальніше
 • Діти-сироти

  Автор: ірина семків. Дата публікації: 01.03.2017.

  Теги: Сироти, благодійність, діти-сироти, ТОБФДС

  У всьому світі є діти-сироти, і наша країна, звичайно, не виключення. Складна соціально-економічна ситуація в країні сьогодні, на жаль, впливає і на українську сім’ю. Йдеться мова про соціальне сирітство, тобто про неблагополучні родини, яких позбавляють батьківських прав (батьки – алкоголіки, наркомани, злочинці, батьки, які жорстоко ставляться до своїх дітей, не займаються їх вихованням, примушують працювати, жебракувати). За офіційними даними сьогодні в Україні більше 100 тисяч дітей позбавлені батьківського піклування та виховуються в державних закладах: школах-інтернатах, дитячих притулках; 40% з цих дітей не мають рідних взагалі. А за неофіційними даними безпритульних дітей, жебраків, дітей, що відносяться до груп ризику, сиріт, дітей із соціально неблагополучних сімей в декілька разів більше, понад 1 мільйон.

  Детальніше
 • Діти України - єдині ( Плекан Т.О., Сплавінська О. Т. )

  Автор: Таня Плекан. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: Україна, діти, єдність, мир, переселенці

  В зв’язку з подіями, які відбуваються на східній Україні, жителі Донбасу, переїжджають в більш безпечні міста. Тернопільщина готується прийняти переселенців із Авдіївки. Серед постраждалих від цієї війни є і діти. Вони, як ніхто, важко сприймають ці події. Тому виникла потреба у створені проекту, який би полегшив адаптацію дітей. Мета проекту: • викликати інтерес до історії становлення України, як незалежної держави; • розвивати в учнів почуття національної самосвідомості та громадянської активності; • виховувати патріотів своєї держави, що сприяє формуванню соціалізованої, життєспроможної громадсько-активної особистості.

  Детальніше
 • Що ми можемо зробити для України?

  Автор: Марія Скочеляс. Дата публікації: 09.02.2017.

  Теги: УкраїнаБатьківщинаЛюбов НаціяДітиМайбутнєДоброВіраГерої

  Проект повинен допомогти кожному знайти відповідь на запитання: "Що я можу зробити для України?"

  Детальніше
 • СКЛАДОВІ ІДЕАЛЬНОЇ ШКОЛИ

  Автор: Басюк Богдан. Дата публікації: 09.02.2017.

  Теги: Школа діти клас завдання книги оцінки парта урок вміння освіта рішення виховання інформативність вчитель учень бібліотека умови розвиток

  Метою проекту є показати, що концепція нової української школи є потенційним вирішенням проблем у сьогоднішній шкільній освіті.

  Детальніше
 • Любов Зцілює

  Автор: Віра Млинко. Дата публікації: 08.04.2015.

  Теги: Любов, благодійність, флешмоб, школярі, онкохворі діти

  Проект спрямований на допомогу онкохворим дітям. Метою проекту є залучити школярів шкіл до організації флешмобів, що можуть сприяти адресній допомозі дітям, хворим на рак. Ключові слова: благодійність, любов, флешмоб, школяр, онкохворі діти.

  Детальніше
 • HealthDay

  Автор: Сюсяйло Надя. Дата публікації: 01.04.2015.

  Теги: Відпочинок діти спорт активні ігри екскурсії спілкування з природою екологічні акції

  Розглянути актуальну проблему зміни ставлення людства до природи.

  Детальніше
 • Лідерами не народжуються. Лідерами стають

  Автор: Микитович Мар'яна. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: діти, школа, тренінг, розвиток, лідер, лідерство, настільна гра, якості лідера

  Основне завдання проекту розробка сценарію тренінгу “Лідерами не народжуються. Лідерами стають” для проведення серед учнів 6-7 класів, з метою популяризації ідеї "Бути лідером" із “Української хартії вільної людини”

  Детальніше
 • Я - Українець!

  Автор: Конончук Настаська. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: діти, українець, патріот, традиції, боротьба, самосвідомість, особистість

  На сьогоднішній день все частіше лунають фрази звідусіль, що «він», «вона» українець, носять національну символіку, слухають українську музику, декларують рідною мовою вірші. Але чи саме це виражає сутність українця? Невже знання українських пісень, носіння жовто-блакитних стрічок показує що ви є патріотом своєї держави, є українцем? Отже, наш тренінг «Я – Українець!» допоможе осмислити, що саме значить бути істинним українцем і що ми можемо зробити для нашої Батьківщини.

  Детальніше
 • Навчально-розважальний дитячий комплекс "Україна очима дітей"

  Автор: Shum Viktoria. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: Україна, діти, батьки, традиції, культура, розвиток

  У зв’язку із ситуацією, в якій перебуває наша країна на даний момент, виникає потреба у вихованні національно-свідомого покоління, яке б було ознайомлене з багатством української культури попередніх століть та могло б її розвивати та плекати у майбутньому. Тому суть нашого проекту полягає у створенні навчально-розважального комплексу для дітей та їх батьків з метою ознайомлення з народними традиціями, культурою, ремеслами, а також для пробудження національної свідомості та патріотизму.

  Детальніше
 • «Допоможемо батькам дітей з вадами!»

  Автор: Гордій Мар'яна. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: особливі діти, "діти Сонця", діти, діти з вадами, діти ДЦП

  Активні батьки, які знають, які проінформовані, що необхідно надати дитині допомогу, отримують її у всіх дотичних міністерствах, а діти, які не мають таких батьків, не отримують цієї допомоги у жодній інстанції. В Тернопільській області навіть немає єдиної бази даних дітей з особливими потребами. А тому проінформованість батьків дітей з вадами є важливим фактором і для батьків, а головне для розвитку цих дітей. Поки що наша держава не організувала роботу таким чином, щоб забезпечити батьків достовірною інформацією про допомогу для їхніх «особливих дітей», а тому волонтери та спеціалісти самі шукатимуть дитину і пропонуватимуть їй свою допомогу, реабілітація дитини та її подальший розвиток тільки у їхні руках...

  Детальніше
 • КРАПЛЯ ЩАСТЯ

  Автор: Оля Масюк. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Здійснення мрій, матеріальна допомога, Самостійність, діти-сироти, освіта.

  Проект спрямований на привернення уваги громадськості до проблем сирітства, надання можливості дітям -сиротам отримати знання, вміння та навички, які допоможуть їм самореалізуватись у житті.

  Детальніше
 • Арт-терапевтичний центр для дітей

  Автор: Гірняк Наталя. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: арт-терапія, арт-терапевтичний центр, психологічне здоров'я, діти

  Мистецтво - невидимий місток, що поєднує два протилежні світи: світ фантазії та реальності. Часто таємні бажання, підсвідомі почуття та емоції легше викласти у творчості, ніж виразити у словесній формі. Тому останнім часом великої популярності набуває метод психотерапії, впливу на особистість та її психічний розвиток – інтелектуальний, емоційний, особистісний за допомогою художньої творчості, або арт-терапії. Інтерес до арт-терапевтичних методів відображає потребу сучасної людини до використання більш природніх, комплексних способів гармонізації особистості, в яких важливу роль відіграють розум і почуття, тіло і рух, особистісні якості, здатність до активних дій. Арт-терапія сьогодні вважається одним з найбільш м'яких, але ефективних методів, що використовуються в роботі з дітьми психологами і психотерапевтами. Створення арт-терапевтичного центру в м.Тернополі дасть можливість кожній дитині відчути себе повноцінною особистістю, активно розвиватися в природній обстановці. Значення проекту звісно є дуже велике, оскільки в першу чергу, що ми отримаємо від цього проекту – це психологічно здорові діти, які зможуть адаптуватися до умов життя в суспільстві та максимально реалізувати себе.

  Детальніше
 • Тернопіль - місце для дітей

  Автор: Галя Джумак. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: діти, допомога, майданчики, відпочинок, студенти-волонтери

  Соціальний проект сприяє розвитку безпечних ігор дітей. Він передбачає реконструкцію старих майданчиків, атракціонів, прибудинкових, пляжних зон, спортивних майданчиків, а також створення нових. При цьому вкрай необхідним є залучати дітей до праці, тоді ігри будуть більш осмисленими і діти з власних переконань не будуть псувати майно. Варто відзначити важливу роль волонтерів, які саме будуть займатися реалізацією творчого впливу на місто, а також доброчинців, підприємців, людей міста, які можуть допомогти проекту фінансово. Всі витрати будуть іти на закупівлю матеріалів для дітей. Тому не гаймо часу зробити наше гарне місто ще красивішим і різнобарвнішим завдяки кольорам фарби та дитячим усмішкам.

  Детальніше
 • ХОЧУ ЗНАТИ ВСЕ

  Автор: Слободянюк Оля. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: діти-інваліди, здоров'я

  Батьки дитини з вадами психофізичного розвитку, часто «замикаються» на хворобі дитини, різко обмежують своє коло спілкування, часто змушені залишати роботу, щоб забезпечити постійний догляд дитини. Все це що призводить до певної соціальної дезадаптації дорослих, які не мають змоги навчити дитину елементарних навичок соціальної орієнтації. Члени таких родин відчувають психологічний дискомфорт, безперспективність, апатію, невпевненість у майбутньому. Завдання проекту - надання безкоштовної інформаційної допомоги для батьків дітей- інвалідів та дітей з обмеженими можливостями здоров'я

  Детальніше
 • СКІЛЬКИ МОВ ТИ ЗНАЄШ - СТІЛЬКИ РАЗІВ ТИ ЛЮДИНА!!!

  Автор: Корендій Натаська. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: діти-сироти, напівсироти, іноземні мови

  Проект спрямований допомогти дітям-сиротам і напівсиротам додатково вивчати іноземні мови.

  Детальніше
<< | 1-20 | 21-27 | >>