Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Стежинами рідного краю

  Автор: Дудчук Інна. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: пішохідний туризм; історичні, культурні, архітектурні і природні пам ятки, екскурсовод

  Останнім часом все гостріше постає питання погіршення здоров’я нації. І справа тут не стільки в якості і рівні медицини, скільки в екологічних умовах і тому способі життя, який ми ведемо. Тому потрібно працювати не на подолання наслідків, а на запобігання причинам. Одним з варіантів є пішохідний туризм, який сприяє фізичному та інтелектуальному розвитку людини. Ні для кого не секрет, що Тернопільщина має чи не найбільшу кількість замків та палаців на одиницю площі серед областей України. Тут же знаходяться багато духовних центрів (Зарваниця, Почаїв) і місць паломництва, найвідоміші в Україні печери, просто мальовничі куточки природи (такі як заповідник „Медобори”). Також не є секретом той факт, що стан інфраструктури (зокрема, стан дорожного покриття), необхідної для розвитку такого значного туристичного потенціалу області, залишає бажати кращого. Тому пішохідні туристичні маршрути є чи не ідеальним вирішенням обох проблем

  Детальніше
 • Зробимо Тернопіль привабливішим для туристів

  Автор: Логуш Марійка. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: туризм

  Проект «Зробимо Тернопіль привабливішим для туристів» має на меті привабити якомога більше туристів до нашого міста. Спростити орієнтування туристів у нашому мальовничому місті. Зробити все аби забезпечити гостям нашого міста комфортне перебування, а також від чути себе як вдома.

  Детальніше
 • Загадковий Тернопіль

  Автор: Olena Fedoriv. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Квест, студенти, першокурсники, визначні місця Тернополя

  Проект реалізовується у вигляді загальностуденського квесту. Участь в квесті приймають команди першокурсників(до 5 чол.) та старшокурсників (1-2 чол. у команді). Команди отримають за 3 дні необхідну інформацію для вивчення, в її основі є основні факи про визначні місця Тернополя. В день квесту команди виконують завдання, найкмітливіша команда, яка приходить до фінішою першою, вважається переможцем та отримує приз, або призовий фонд. Таким чином, першокурсники мають можливість вивчити найвизначніші місця Тернополя, провести своєрідну екскурсію (адже завдання квесту побудовані на основі історичної інформації про найвідоміші місця Тернополя. Також, першокурсники налагодять кращі взаємовідносини із старшокурсниками. В перпективі проект зможе набути великого туристичного значення для міста Тернопіль, адже буде приводити в місто молодих активних туристів - авантюристів.

  Детальніше
 • Ялнковий сад

  Автор: Галина Соловій. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Ялинка, сосна, сад, ялиця, весілля, здоров'я, профілактика, відпочинок, прогулянки, мешканці міста, хвойні породи, церемонії

  «Ялинковий сад» - це сад здоров’я, свята та збереження природи. Ця територія охоплюватиме 10 га насадженого хвойного саду, та поділена на відповідні зони. Тут вирощуватимуть - ялини, сосни, модрини, кедр, кипарис, тис, ялиця та ін.. В ньому можна буде не тільки придбати перелічені вище хвойні дерева, а також:

  Детальніше
 • "Палац хорошого настрою"

  Автор: Світлана Кричковська. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Дозвілля, відпочинок, розважальний комплекс

  Життя сучасної людини нерідко сповнене стресів, негативу, тому дозвілля необхідно проводити так, щоб з легкістю відновити життєві сили та енергію. Хоча у Тернополі є багато розважальних комплексів, та створення ще одного грандіозного проекту, відмінного від решти, привабить туристів та жителів міста, які матимуть змогу з користю провести вільний час. Крім того, цей проект допоможе вирішити складну економічну ситуацію в місті, адже значна частина виручених коштів складе податок. Цілі і завдання проекту:

  Детальніше
 • "QR - Тернопілля"

  Автор: Штогрин Іван. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Тернопілля, QR-код, IT-технології, організація, туризм, доступність, партнерство

  Надання жителям і гостям краю доступ до інформації про навколишню культурну спадщину Тернопілля за допомогою сучасних IT-технологій, не потребуючи допомоги відповідних фахівців, використовуючи лише під рукою мобільний телефон

  Детальніше
 • Тернопіль - козацьке місто

  Автор: ... Viktor. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Відпочинок, літній табір, козацькі цінності, фестивалі, ярмарки, туризм, виховання молоді

  Тернопіль – один з трьох головних центрів історичного регіону Галичина з великою культурною спадщиною. Тому хочу, щоб майбутні покоління пишалось своїм корінням, рахувалось з традиціями і цінностями предків.

  Детальніше