Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • TernoBike

  Автор: Natalia Tataryn, Наталя Кравчук. Дата публікації: 06.02.2020.

  Теги: велосипед, оренда, прокат, онлайн-платформа,Тернопіль прокат, велоспорт, оренда велосипедів, велопрокат, здоровий спосіб життя, спорт, транспорт

  TernoBike – функціональна онлайн-платформа з можливістю здачі велосипедів та їх оренди для мешканців міста Тернополя.

  Детальніше
 • Велосипед - рух майбутнього!

  Автор: Веселовська Аня. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: велосипед, обмін, рух, сучасне місто

  Впровадження системи велосипедного обміну у м. Тернопіль. Впровадження кар точкової системи користування велосипедами. Масове залучення людей, жителів міста і не тільки, до участі в даному проекті.

  Детальніше
 • Тернопіль - велосипедне місто

  Автор: Nazar Yanets. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Велосипед, велоспорт, велосипедна доріжка, спорт

  На базі організації «ВелоТернопіль» поширювати та популяризувати велосипедний рух в Тернополі. Запропонувати зразки будівництва вело доріжок та парковок для велосипедів. Основною ціллю проекту є популяризація і покращення велосипедної інфраструктури міста . Основні завдання:

  Детальніше
 • Велосипед у нашому місті

  Автор: Horod Ira. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Екологія, велосипед, місто, здоров'я

  Проект "Велосипед у нашому місті" - це ініціатива небайдужих людей до майбутнього і сьогодення нашої держави. Актуальність даної проблеми проекту проявляється через призму екологічних проблем міста. Мета проекту: популяризація велосипедних поїздок на роботу, на навчання в нашому місті. Донесення до громадян, що велосипед це один з найефективніших транспортних засобів пересування в місті. Завдання проекту: 1. Популяризувати вело транспорт. 2. Організувати вело клуби. 3. Створити центри прокату велосипедів. 4. Сприяти виникненню вело доріжок. 5. Інтеграція велосипедів із громадським транспортом та місця зберігання велосипеда вдома і на роботі.

  Детальніше