Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Морально – психологічні проблеми серед учнівської молоді школи

  Автор: Козбур Марія, Венгер Ігор. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: інтеграція, хмарні технології, проектні технології, дослідницький проект, інформаційно - телекомунікаційний навчальний проект, сучасні інформаційні технології, Хакатон, Морально – психологічні проблеми, учнівська молодь.

  Післяурочне заняття “Хакатон” для учнів Вік учасників: 10 - 11 класи Підготували: Козбур Марія – магістрантка групи мІн-1, середня освіта (Інформатика) Фізико-математичний факультет Венгер Ігор – магістрант групи мСР1, соціальна робота Інститут педагогіки і психології

  Детальніше
 • Здорова молодь - здорове суспільство

  Автор: Наталя Джуглей, Роман Двуліт. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: здоров’я, молодь, спорт, активність, сон,загартування, відпочинок, шкідливі звички,особиста гігієна, харчування.

  Це дослідницький проект в ході якого в учнів буде сформоване уявлення про активний, здоровий спосіб життя, виховання в них розуміння здоров’я як пріоритетної цінності в житті

  Детальніше
 • Мислення – рушійна сила майбутнього нації

  Автор: Havrylyak Andriy. Дата публікації: 21.02.2015.

  Теги: мислення, технологія, думки, нація, роздуми, методи, молодь, вчителі, актив, абстракції, творчість

  Цілі і завдання проекту: Основне завдання навчити вчителів, а через вчителів і майбутнє нашої нації, наших школярів, мислити по-новому. І саме тому рушієм нації є молодь, що через мисленнєві процеси вирає свої думки щодо розвитку держави та й суспільства загалом.

  Детальніше
 • Творча активність - гідне суспільство!

  Автор: Гостинська Уляна. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: Активність, творчість, патріотизм, учнівська молодь, ініціатива.

  Проект проводиться у рамках Української Хартії вільної людини. Він спрямовується на залучення учнівської молоді до активної громадянської позиції розриття творчого потенціалу та піднесення патріотичного духу. Головна цінність проекту—це можливість учасників самовиразитись за допомогою творчості, зробити свій внесок у підвищення національної свідомості. Не менш важливим є те, що найкращі та найкреативніші думки будуть опубліковуватися у соціальних мережах, газетах та збірниках.

  Детальніше
 • Бути активним громадянином – важливо

  Автор: Рожко Оленка. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: Громадянин, громадська активність, українська хартія вільної людини, особистісна реалізація, активна молодь.

  Молодь старшого шкільного віку, а також студенти стають підвалиними до розвитку будь-якої держави, адже на цьому етапі формують свою особистість як громадяни, отримують права і вирішують чи будуть ними користуватися. За допомогою такого проекту, можна створити ряд мотиваційних роликів, спільнот і публічних сторінок у соціальних мережах, роздаткового матеріалу, організувати зустрічі у форматі знайомства з громадськими організаціями, аби пояснити цільовій аудиторії її право на реалізацію своїх громадянських прав. Таким чином можна очікувати підвищення громадської активності саме серед молоді, яка, у свою чергу, буде виховувати таке ж громадсько активне покоління українців.

  Детальніше
 • Школа правильного українця

  Автор: Данилович Іван. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: Українець Волонтерство Демократія Молодь Патріот Толерантність Суспільство Комунікативність Мислення Любов Свідомість Школа Виховання Рівноправність

  " Школа правильного українця " – це проект, покликаний до заохочення вираження молоддю України свого розуміння власної національності та позиціонування себе як українця.

  Детальніше
 • Дарую тобі історію...

  Автор: Желізко Юленька. Дата публікації: 03.02.2014.

  Теги: слово,книга, творчість, молодь, Тернопіль, література, подарунок, квест

  Кожному знайоме відчуття, коли прочитавши книгу ще довго «залишаєшся під враженнями». Але проходить час і та ж улюблена книга вже валяється десь і припадає пилом? Поділися книгою — дай шанс іншим розділити твої захоплення! Проект "Дарую тобі історію" має на меті благодійне зібрання книг для бібліотек,шкіл, закладів охорони здоров'я та громадського харчування, а також проведення літературних читань, конкурсів, лекцій, зустрічей.

  Детальніше
 • Спортивна сім'я - здорова нація

  Автор: Постернак Коля. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Спорт, здоров'я, сім'я,молодь

  Проект “Спортивна сім’я – здорова нація” має на меті виховати потребу й інтерес у сім’ї до занять фізичними вправами.

  Детальніше
 • Профорганізація "Твій старт"

  Автор: Біланик Оля. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: завдання, волонтерство, профорієнтація, оголошення, співпраця, реклама, діяльність, молодь, учні, студент, стартова, сприяють університети, самоврядування, підтримка, діяльність, громади

  Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. З причини незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, відсутності практичного досвіду професійної діяльності близько 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їх інтересам, нахилам та вподобанням. Саме тому доцільно створювати профорієнтаційні кабінети, які б допомогли випускнику в тій, чи іншій мірі визначитися з вибором професії.

  Детальніше
 • "Активна молодь"

  Автор: Матіяш Віра. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Молодь, Здоров’я, спорт, туристичні походи, тренінги, саморозвиток, самореалізація, взаємодопмога, шкідливі звички, змагання, лекції.

  Проект націлений на молодь віком від 14 років до 35 років і має на меті залучати молодих людей до різних видів активної діяльності, в залежності від їхніх інтересів, щоб попередити прояв шкідливих звичок і згубного для людини способу життя. Проект носить пропагандистсько-розвиваючий характер і передбачає різноманітну взаємодію великої кількості учасників та значні затрати людського ресурсу.

  Детальніше
 • Досвідчена молодь

  Автор: Товстонюк Таня. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: молодь, досвід, працевлаштування, місце роботи, освіта

  Проект «Досвідчена молодь» спрямований на розвиток конкуренто-спроможності молоді на ринку праці, для цього планується використовувати такі методи як: 1.Програма обміну студентами; 2.Перспектива працевлаштування; 3.Навчання і робота; 4.Подорож і робота. Всі ці методи дають можливість у зручний для студента час і спосіб отримати досвід роботи в сумісності із стаціонарним навчанням і розвиватися не лише в професійному плані, але й в особистісному.

  Детальніше