Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • HealthDay

  Автор: Сюсяйло Надя. Дата публікації: 01.04.2015.

  Теги: Відпочинок діти спорт активні ігри екскурсії спілкування з природою екологічні акції

  Розглянути актуальну проблему зміни ставлення людства до природи.

  Детальніше
 • "Ти, я і він - ми усі особливі"

  Автор: Молодовець Люда. Дата публікації: 21.02.2015.

  Теги: Підтримка, гуманність, рівність, любов, розуміння, емпанія, демократія, цінність, свобода, справедиливість, демократія

  Проект в часі є не довготривалим і передбачає залучення учнів 5-6 класів до активної роботи. Проведення виховних бесід, тренінгів, показ відео на тему «Діти інваліди», а також проведення благодійної акції «Подай руку допомого» дасть можливість глибше усвідомити дітям поняття відкритого суспільства.

  Детальніше
 • Школа правильного українця

  Автор: Тракало Олеся. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: громадська активність, єдність, ініціатива, патріотизм, формування особистості, активна позиція, діяльність...

  Проект стосується однієї із новел Хартії вільної людини, що називається «Бути відкритим суспільством». " Школа правильного українця " – це проект, покликаний до заохочення вираження молоддю України свого розуміння власної національності та позиціонування себе як українця.

  Детальніше
 • Спілкування без кордонів

  Автор: Sivtseva Tania. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: Іноземна мова, спілкування, суспільство, нація

  Проект “Спілкування без кордонів” призначений допомогти українським школярам та молоді долучитися до вивчення іноземних мов. Абсолютно безкоштовно. В цьому їм допоможуть студенти факультету іноземних мов, волонтери Корпусу Миру та іноземці (“носії мови”). Основним завданням студентів є залучити учнів до вивчення іноземних мов в позашкільний час з допомогою альтернативних та цікавих способів.

  Детальніше
 • Школа правильного українця

  Автор: Данилович Іван. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: Українець Волонтерство Демократія Молодь Патріот Толерантність Суспільство Комунікативність Мислення Любов Свідомість Школа Виховання Рівноправність

  " Школа правильного українця " – це проект, покликаний до заохочення вираження молоддю України свого розуміння власної національності та позиціонування себе як українця.

  Детальніше
 • HealthDay

  Автор: Погребняк Віка. Дата публікації: 18.02.2015.

  Теги: вільна, єдина, неповторна, допомога, свобода слова, підримка, суспільство, відкритість, демократія, мир, повага, рівність

  Екологічні мандрівки "HealthDay" для школярів (8-11 кл) та студентів. Це туристичні поїздки по Україні і закордон в мальовничі куточки на декілька днів з метою підвищення знань та екологічної свідомості в учнівської та студентської молоді.

  Детальніше