Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Яскраве місто

  Автор: Вільгош Віра. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Графіті, інтерв'ю, виставка, стріт-атр

  Соціальний проект «Яскраве місто» спрямований на розвиток культури сучасного вуличного мистецтва в нашому місті. Мистецтво стріт-арту і графіті розвивається на сьогодні дуже стрімко, і часто від цього страждають будинки, магазини, і тому виникає гостра проблема направити всі ініціативи у потрібне русло. Цю мету можна досягнути за допомогою напрямків реалізації проекту, а саме: «Райтер клубу» - спілкування та обмін досвідом між графітерами, «Он-лайн галереєю» - висвітлення робіт та їх оцінювання, конкурсу «Вуличне мистецтво» - зацікавлення та вибір кращих робіт. «Графіті фест» - створення культури графіті, обмін досвідом та реклама міста, а також «Територія графіті» - виділення площі на території міста для вільного створення графіті.

  Детальніше
 • Студія хіп-хоп культури

  Автор: Гордій Маріанна. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: хіп-хоп, школа, студія, графіті, концерти, брейк-дфнс, діджеїнг, комп.програми, реп, історія хіп-хоп культури

  Студія хіп-хоп культури запрошує дівчат та хлопців на навчання у всіх напрямках хіп-хопу. Ми даємо навички репу, регі, біт -боксу, графіті, вокалу, сценруху, віршування. Будуть викладатися: вивчення історії хіп-хоп культури, застосування музичних програм для створення музики, творчість у напрямках "Реп", "Діджеїнг", "Біт-бокс", "Бітмейкер". Заняття хіп -хопом будуть вести відомі МС та реп-виконавці міста! Студія хіп-хоп культури—це веселий колектив, який навчить тебе викладати свої думки і класти їх на твою улюблену музику. Тут ти втілиш свою мрію та використаєш свій час із користю. Ми будемо створювати змагання і заходи. Це можливість дати змогу неформальним підліткам проявити себе у цьому мистецтві, забрати їх із вулиці і залучити їх до чогось цікавого для них.

  Детальніше
 • Графіті - вуличне мистецтво чи хуліганство?

  Автор: Валентина Ковальська. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: графіті,мистецтво, талант, стиль

  Метою даного проекту є дослідження самого явища мистецтва і розуміння сучасних його проявів. Привернути увагу до зовнішнього вигляду пам’яток архітектури. Віднайти молоді таланти та допомогти їм реалізувати свої можливості, таким же чином і вберегти будівлі та майно Тернополя в чистоті.

  Детальніше