Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • "Гаряча лінія життя"

  Автор: Петрица Василина. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Допомога, розуміння, співчуття, розуміння, милосердя.

  У суспільстві людина відчуває дуже багато стресів. У разі політичної, економічної та духовної кризи цінності людини, як індивідуума, перебувають під загрозою. Навіть у оточенні широкого людського загалу людина часто почувається самотньо й випробовує емоційні страждання. Міжособистісне спілкування найчастіше є настільки поверховим і неграмотним, що деяким людям буває важко знайти друзів і у скрутні хвилини життя ні з ким поговорити, поділитися проблемами, в кого порадитися та заручитися підтримкою. Вирішенням даної проблеми може стати даний проект під назвою «Гаряча лінія життя», який являє собою службу де тебе завжди вислухають, зрозуміють і допоможуть.

  Детальніше
 • ХОЧУ ЗНАТИ ВСЕ

  Автор: Слободянюк Оля. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: діти-інваліди, здоров'я

  Батьки дитини з вадами психофізичного розвитку, часто «замикаються» на хворобі дитини, різко обмежують своє коло спілкування, часто змушені залишати роботу, щоб забезпечити постійний догляд дитини. Все це що призводить до певної соціальної дезадаптації дорослих, які не мають змоги навчити дитину елементарних навичок соціальної орієнтації. Члени таких родин відчувають психологічний дискомфорт, безперспективність, апатію, невпевненість у майбутньому. Завдання проекту - надання безкоштовної інформаційної допомоги для батьків дітей- інвалідів та дітей з обмеженими можливостями здоров'я

  Детальніше
 • Ялнковий сад

  Автор: Галина Соловій. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Ялинка, сосна, сад, ялиця, весілля, здоров'я, профілактика, відпочинок, прогулянки, мешканці міста, хвойні породи, церемонії

  «Ялинковий сад» - це сад здоров’я, свята та збереження природи. Ця територія охоплюватиме 10 га насадженого хвойного саду, та поділена на відповідні зони. Тут вирощуватимуть - ялини, сосни, модрини, кедр, кипарис, тис, ялиця та ін.. В ньому можна буде не тільки придбати перелічені вище хвойні дерева, а також:

  Детальніше
 • СПОРТ ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ДІТЕЙ

  Автор: Віктор Ворко. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Спорт. інваліди

  Даний проект спрямований на залучення громадськості, інвесторів, засобів масової інформації, для вирішення проблеми - створення доступних умов для занять спортом та фізичною культурою дітям з особливими потребами. Популяризації ІНВАСПОРТУ в м. Тернополі й Україні.

  Детальніше
 • БУТИ ПОЧУТИМ!

  Автор: Олена Юрик. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: нечуючі, сурдопереклад, мова жестів, сурдопедагоги, діти з вадами слуху та мови

  Соціальний проект «Бути почутим!» зорієнтований на покращення комунікації між нечуючими та чуючими людьми.

  Детальніше