Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

"Гаряча лінія життя"

Автор: Петрица Василина. Дата публікації: 31.01.2014.

Теги: Допомога, розуміння, співчуття, розуміння, милосердя.

Актуальність: Останні двадцять років “Телефони довіри” стають дедалі поширенішим явищем в соціально-психологічній культурі нашої країни. У суспільстві людина відчуває дуже багато стресів. У разі політичної, економічної та духовної кризи цінності людини, як індивідуума, перебувають під загрозою. Навіть у оточенні широкого людського загалу людина часто почувається самотньо й випробовує емоційні страждання. Міжособистісне спілкування найчастіше є настільки поверховим і неграмотним, що деяким людям буває важко знайти друзів і у скрутні хвилини життя ні з ким поговорити, поділитися проблемами, в кого порадитися та заручитися підтримкою.
У цій ситуації робота “ТД” є як ніколи актуальною, оскільки пропонує тимчасову, але миттєву підтримку кожному, хто її потребує.
Завдання:
1) аналіз причин і джерел підвищеної психічної напруги різних вікових і соціальних груп населення;
2) розробка й поширення рекламних матеріалів з інформування населення про діяльність соціальних служб;
3) інформування абонентів про діяльність інших служб та організацій у рамках наявних відомостей;
4) Створення курсів для навчання волонтерів;
5) забезпечення доступності та своєчасності психологічної допомоги телефоном громадянам незалежно від соціального статусу місце проживання;
Терміни реалізації: 2 роки;
Анотація проекту з обгрунтуванням доцільності вирішення проблеми конкретними методами пропонованими автором проекту: У суспільстві людина відчуває дуже багато стресів. У разі політичної, економічної та духовної кризи цінності людини, як індивідуума, перебувають під загрозою. Навіть у оточенні широкого людського загалу людина часто почувається самотньо й випробовує емоційні страждання. Міжособистісне спілкування найчастіше є настільки поверховим і неграмотним, що деяким людям буває важко знайти друзів і у скрутні хвилини життя ні з ким поговорити, поділитися проблемами, в кого порадитися та заручитися підтримкою.
Вирішенням даної проблеми може стати даний проект під назвою «Гаряча лінія життя», який являє собою службу де тебе завжди вислухають, зрозуміють і допоможуть. Реалізація проекту може проходити за умови реалізації таких методів:

назад