Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Любов Зцілює

  Автор: Віра Млинко. Дата публікації: 08.04.2015.

  Теги: Любов, благодійність, флешмоб, школярі, онкохворі діти

  Проект спрямований на допомогу онкохворим дітям. Метою проекту є залучити школярів шкіл до організації флешмобів, що можуть сприяти адресній допомозі дітям, хворим на рак. Ключові слова: благодійність, любов, флешмоб, школяр, онкохворі діти.

  Детальніше
 • HealthDay

  Автор: Сюсяйло Надя. Дата публікації: 01.04.2015.

  Теги: Відпочинок діти спорт активні ігри екскурсії спілкування з природою екологічні акції

  Розглянути актуальну проблему зміни ставлення людства до природи.

  Детальніше
 • Любити Україну

  Автор: олена губич. Дата публікації: 30.03.2015.

  Теги: Любов, толерантність, віра, вірність, чесність, гідність, розуміння, патріотизм, відданість.

  Захід розрахований на учнів загальноосвітніх шкіл. Як відомо сьогодні постає проблема державності країни. Головним джерелом знань для школярів в цьому віці постає школа, вони тільки починають формувати свої позиції щодо тих чи інших проблем, тому дуже важливо проводити різноманітні заходи, щоб інформувати учнів і відповідати на запитання які в них виникають, щодо тієї чи іншої теми. Даний захід повинен надати ширше значення школярам щодо країни в якій вони живуть.

  Детальніше
 • Толерантнiсть - запорука успiшної держави

  Автор: Рижук Софійка. Дата публікації: 20.02.2015.

  Теги: милосердя, доброта, терпіння, повага, дружба.

  Наш проект є початковим етапом до виконання цього завдання. Метою даного проету є розширювати знання про толерантність, як засіб покращення стосунків між людьми, формувати ціннісне ставлення учня до самого себе та до оточуючих; готовність зрозуміти, сприйняти та спілкуватися з іншими людьми, взаємодіяти з ними на основі співчуття, розуміння, доброзичливості; виробляти уміння слухати та поважати особистість; сприймати думки, погляди іншої людини терпеливо, без критики; виховувати почуття любові та поваги.

  Детальніше
 • Любов об_єднує Україну

  Автор: Кутна-Долішна Оля. Дата публікації: 20.02.2015.

  Теги: Ключові слова: любов, Україна, взаєморозуміння, довіра, волонтерство, милосердя, доброта, щирість.

  Розроблений проект дозволить досягнути поставлених завдань новели «Любити». Проект передбачає виховання в молоді почуття любові до України, до ближніх; патріота своєї землі; стимулювання до формування власної точки зору і світогляду, вмінню проявити її найелементарнішим способом.

  Детальніше
 • Банк української культури (БУК)

  Автор: Zvarych Marianna. Дата публікації: 20.02.2015.

  Теги: БУК, Банк_української_культури, центр_українців, спільнота_українців

  В Україні сьогодні спостерігається велика різниця у вивчення української культури у навчальних закладах Заходу та Сходу, що не дозволяє однаково і у повній мірі виховувати свідому, патріотичну молодь, яка з гордістю говоритиме «Я люблю Україну!», або «Я горджуся тим, що я українець/українка!» Сьогодні Україна є різною, проте навіть у цій різниці – наша схожіть, адже минуле у нас одне, одним же повинне бути майбутнє.

  Детальніше
 • Любов як ідентифікація власного "Я"

  Автор: Шульга Каміла. Дата публікації: 20.02.2015.

  Теги: ідентифікація, любов, самореалізація, талант, успіх, толерантність, гідність, рівність, духовність.

  Призначення проекту спрямоване на допомогу дітям і молоді віднайти себе, свій талант і використовувати свої вміння. Це допоможе виховати здорове і сильне покоління. Також йдеться про допомогу дітям повірити в себе, полюбити себе.

  Детальніше
 • Любов без умов

  Автор: Fedirko Irina. Дата публікації: 20.02.2015.

  Теги: любов, толерантність, справедливість, духовність, повага, відповідальність, моральність, благодійність, компроміс, вірність, довіра, відданість

  Проект присвячений четвертій новелі Української хартії вільної людини, яка називається “Любити”. У ній розглядається проблема зміни ставлення один до одного і любов як основа цього всього. Тому у своєму проекті ми хочемо надати учням можливість зрозуміти та усвідомити чим є любов на сучасному етапі у різних своїх проявах, та як її сприймали автори Української хартії вільної людини

  Детальніше
 • Любити не словом, а ділом

  Автор: Смосюк Марія. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: толерантність, повага, добро, примирення, рівність, відданість

  Даний проект спрямований на те, щоб розширити уявлення учнів про поняття «любов». І найголовніше, навчити їх любити, творячи найпростіші добрі справи, а не просто словами заявляти про неї. Ми хочемо переконати учнів, що вони теж є творцями майбутнього країни і що можуть прийнятними для свого віку способами допомагати їй. Адже, великі справи розпочинаються з маленьких дій!!!

  Детальніше
 • З Україною в серці

  Автор: Рапіта Наталя. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: Любов, відданість, розуміння, патріотизм, довіра

  Нашим проектом є розробка сайту «З Україною в серці». Цей сайт являється невеликою онлайн-бібліотекою, яка покликана структурувати інформацію різних ресурсів, підбирати її так, щоб втілити в реальність нові навчально-виховні програми, спрямовані на виховання свідомого громадянина, патріота. Також створення такої бібліотеки допоможе вчителям економити час при підготовці різноманітних свят та уроків.

  Детальніше
 • Все починається з любові

  Автор: Клапач Олег. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: Любов до себе, людей, Батьківщини – запорука успіху та щастя Людини.

  Останнім часом зросла кількість випадків насилля та злочинності у молодіжному середовищі, Україна займає 1 місце у Європі серед підліткового алкоголізму та ін. За допомогою тренінгів на практиці навчимо молодь навичкам самоповаги, асертивної поведінки, толерантності та здорового способу життя.

  Детальніше
 • Все починається з любові

  Автор: Рижий Алєжик. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: Любити

  Любов до себе, людей, Батьківщини – запорука успіху та щастя Людини.

  Детальніше
 • Любов - джерело життя

  Автор: Гринишин Мар'януся. Дата публікації: 17.02.2015.

  Теги: Любов, життя, початок, людина

  Проект спрямований на те, щоб розвивати в кожного свідомого українця любов до ближнього, до своєї Батьківщини! Звідки бере початок море? - з річок, що впадають в нього... Звідки беруть початок річки? - із струмків... А звідки течуть струмки? - з джерела... А джерело формується з любові... Отож, для того, щоб будувати свою державу в любові, потрібно спочатку начитись любити кожного....

  Детальніше