Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

Любов об_єднує Україну

Автор: Кутна-Долішна Оля. Дата публікації: 20.02.2015.

Теги: Ключові слова: любов, Україна, взаєморозуміння, довіра, волонтерство, милосердя, доброта, щирість.

В ці непрості часи для України основним завданням перед нами є подолати ненависть, яка панує в суспільстві та зберегти любов у наших серцях. Любити означає бажати ближньому добра. Для нашого суспільства «любити» насамперед означає виявляти толерантність до політичних і культурних поглядів, етнічної, релігійної та мовної приналежності інших співвітчизників, чий досвід і особиста історія, безумовно, різняться. Нам потрібна докорінна зміна ставлення один до одного.
Вирішення складної ситуації в Україні можна за допомогою кожного громадянина, на сам перед – підростаючого покоління від якого залежить майбутнє.
Для досягнення цілей і завдань проекту проводити акції: «Подаруй усмішку ближньому» та майстер – клас з виготовлення патріотичних браслетів на тему: «Тепло наших сердець воїнам АТО». Перегляд відеороликів, які б стимулювали пишатися тим, що ти українець і не забувати історію власного народу.
Розроблений проект можна реалізувати для учнів середніх і старших класів протягом двох днів, з подальшим розвитком подій, створивши затишну атмосферу, подарувати приємний настрій та задоволення.

назад