Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • "Поринь у світ Зооленду"

  Автор: Marta Yaremska. Дата публікації: 10.02.2020.

  Теги: зоокуток,гідропарк,повітря,відпочинок,дозвілля,природа,тварини,здоровя,релакс

  Проект призначений для створення оновленої території зоокутка з різними видами тварин та відпочинковою зоною для наших відвідувачів.

  Детальніше
 • Аудиторія мрії (Audience of dreams)

  Автор: Юлія Голуб, Оксана Брик. Дата публікації: 06.02.2020.

  Теги: Студенти Університет Відпочинок Навчання Кава Чай Coffee Tea Дозвілля Друзі Friendship

  It’s a psycho-emotional unloading room. Аудиторія, де ти зможеш навчатися та відпочивати.

  Детальніше
 • Оформлення зони психологічного розвантаження в школі

  Автор: Мар'яна Базан. Дата публікації: 15.02.2018.

  Теги: відпочинок, дозвілля, захоплення, технології, дизайн

  Шкільне життя багате різноманітними подіями. Майже половину свого життя школярі проводять в стінах школи – це приблизно 1190 годин на рік (до 5-6 годин в день). На перервах більшість учнів знаходиться в коридорах. Для того щоб учні мали можливість переключатися після інтелектуальної роботи на відпочинок під час перерв або після уроків, ми вирішили розробити даний проект. Тому тему проекту вважаємо актуальною. Створення єдиного комплексу, де можна було б реалізувати всі свої здібності, запити, інтереси, ідеальна модель маленького світу – таким є задум цього проекту.

  Детальніше
 • «Мистецтво відпочинку на уроці»

  Автор: Буковський Михайло. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: мистецтво культура рух урок життя позитив активність дозвілля навчання творчість

  Що потрібно, аби зацікавити учнів на уроці. Як зацікавити учнів вчитися, як зробити їхнє шкільне життя кольоровим

  Детальніше
 • Школа- студія"Шляхетна панночка"

  Автор: Таня Калиняк, Михайлишин Іра. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: Навчання, виховання, розвиток, здібності, творчість, зацікавленість, інтелігентність, дозвілля, комунація, шляхетність.

  Школа «Шляхетних панночок» унікальна не лише тим, що водночас поєднала сучасне європейське навчання, шляхетне виховання, зібрала воєдино напрямки загальноосвітньої, музичної та танцювальної шкіл, а ще й прививає ученицям любов до народного мистецтва – писанкарства, вишивки. Адже  без знання, розуміння духовних символів нашого народу неможливий всебічний розвиток особистості. 

  Детальніше
 • "Алгоритм здоров’я"

  Автор: Головко Надія. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: здоров’я самовдосконалення харчування смачно корисно активно дозвілля навички самопочуття енергія режим

  Більше половини часу учні проводять в межах школи і тому важливо, щоб навчальний процес не мав негативного впливу на здоров’я школярів. Цільова аудиторія: учні 9-го класу. Мета проекту: навчити школярів дбайливо ставитися до свого здоров’я,ефективно планувати свій час, слідкувати за своїм раціоном харчування, вести здоровий спосіб життя та займатися фізичною культурою шляхом виконання дослідницьких завдань. Учні зможуть відвідати тренінги, нестандартні уроки, спробувати себе у ролі дослідника, дієтолога, спортивного інструктора. Після пройденого чотиритижневого курсу кожен старанний та активний школяр зможе сформувати власний "алгоритм здоров’я"

  Детальніше
 • Royal mini golf

  Автор: Тучак Христина. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Дозвілля,спорт,відпочинок

  Ця ідея є досить перспективною внаслідок того, що конкуренція в цій сфері діяльності, особливо якщо йдеться про наш регіон, практично відсутня; Цей проект не вимагає занадто великих затрат, дає можливість створити нові робочі місця та збільшити надходження коштів до місцевого бюджету; Цей вид спорту є для нас малознайомим і тому цікавим і привабливим.

  Детальніше
 • " Подаруй екскурсію дітям-сиротам"

  Автор: Шмадило Іра. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Благодійність, цікаве дозвілля для дітей-сиріт, безкорисна допомога, вивчення історії та місцевості рідного краю.

  В нашій країні багато дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, їхнє дитинство проходить у постійному напруженні та не насичене тими кольоровими барвами які присутні у житті тих дітей які мають сім’ю. Вони досить рідко їздять на відпочинок та екскурсії, майже не відволікаючись від повсякденного інтернацького життя. Тому проект « Подаруй екскурсію дитині-сироті» є досить доречним для того щоб діти, як побачили багатство рідного краю(в плани проекту входить проводити екскурсії тільки в межах Тернопільської області) так і провели час із задоволенням для себе. Тому потрібно створити пошуковий комітет, який займався організацією проекту. В його обов’язки виходить: - пошук студентів волонтерів, які знають місцевість Тернопільщини і можуть проводити екскурсії. - заручитися підтримкою туристичних фірм міста, які б могли надати транспорт для перевезення дітей та юридично оформити поїздки. - створити організаційний комітет, який би займався розробкою карти маршруту екскурсій. - розробити графік маршруту згідно з розкладом дітей ( щоб не співпадав із заняттями). « Подаруй екскурсію дітям – сиротам» - це благодійний проект, тому за ефективної співпраці студентів-волонтерів та туристичних фірм, фінансова підтримка інших сторін взагалі не буде потрібна.

  Детальніше
 • "Палац хорошого настрою"

  Автор: Світлана Кричковська. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Дозвілля, відпочинок, розважальний комплекс

  Життя сучасної людини нерідко сповнене стресів, негативу, тому дозвілля необхідно проводити так, щоб з легкістю відновити життєві сили та енергію. Хоча у Тернополі є багато розважальних комплексів, та створення ще одного грандіозного проекту, відмінного від решти, привабить туристів та жителів міста, які матимуть змогу з користю провести вільний час. Крім того, цей проект допоможе вирішити складну економічну ситуацію в місті, адже значна частина виручених коштів складе податок. Цілі і завдання проекту:

  Детальніше
 • Сімейна неділя

  Автор: Марянка Пасічник. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Сімейні розваги, відпочинок батьків, дозвілля дітей

  Цей соціальний проект стосується сімї, а зокрема спільних розваг, адже сучасне суспільство не знаходить часу навіть для своїх дітей. Крім цього, передбачається залучення підприємців. Саме вони не лише зможуть долучитися до благородної мети, але і отримати від цього прибуток.

  Детальніше
 • Сімейне дозвілля

  Автор: Литвинов Нес100р. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: сім'я,дозвілля, відпочинок, повага, стосунки, взаємопідтримка

  Проект «Сімейне дозвілля» дозволить підняти рівень психологічного комфорту в сім’ях. Забезпечить розвиток гармонійних стосунків між всіма членами сім’ї. Допоможе покращити стосунки між батьками та дітьми.

  Детальніше
 • Чарівний парк

  Автор: Рога Олеся. Дата публікації: 29.01.2014.

  Теги: природа, відпочинок, здоров'я, парк, дозвілля, розваги, радість, друзі, природа, сонце, свіже повітря, задоволення відродження, зелень, каруселі, екологія

  Створення мого проекту є актуальним перш за все тому, що сучасне покоління на даному етапі розвитку суспільства втратило “екологічну мораль”. Проект реконструкції парку на території міста орієнтовано на створення художнього витвору методами ландшафтної архітектури з урахуванням сформованих ландшафтів з метою створення високоорганізованого, соціально – орієнтовного рекреаційного середовища для відпочинку, занять спортом, культурне проводження часу мешканців міста.

  Детальніше