Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

Royal mini golf

Автор: Тучак Христина. Дата публікації: 31.01.2014.

Теги: Дозвілля,спорт,відпочинок

Важко переоцінити користь міні-гольфу в оздоровчому плані: він позитивно впливає на всю нервову систему, допомагає навчитись зосереджувати увагу, сконцентруватись, відволіктись від оточення. А концентрація уваги на білому м’ячі, що лежить на темно-зеленій поверхні – це ідеальна можливість для тренування м’язів ока, заспокоєння та розслаблення.
Площадки міні-гольфу – це не тільки місце активного відпочинку та проведення дозвілля, вони можуть бути ще й об’єктами естетичного задоволення. Сучасні технології дозволяють створювати навіть на невеликій території надзвичайно мальовничі ландшафти, що без сумніву доповнюють та прикрашають будь-який куточок.
Успішна реалізація такого проекту буде сприяти активному розвитку гольф-культури, – це буде відмінним приводом спробувати свої сили на нових кортах. Створивши унікальний майданчик з усіма умовами для улюбленої гри, відпочинку та спорту, стрімко зросте імідж Тернополя, відкриються нові перспективи інвестування та співпраці.
Філософія гольфу – це коректна поведінка, що базується на повазі до себе та оточуючих. Збагнувши тонкощі гри, відчиняються нові горизонти самопізнання. Потреба в концентрації й одночасна свобода, розслабленість наповнюють людину, а простір, що оточує, створює комфорт та відчуття єдності з природою. Незабутні враження дозволяють відпочити від міської метушні.

Блог: khrystynaty4ak.blogspot.com

назад