Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

  • Професія за покликанням

    Автор: Вінярська Галя. Дата публікації: 08.04.2015.

    Теги: освіта, навчання, профіль, вибір, успіх

    У проекті описано етапи впровадження допрофільного навчання у середньоосвітніх навчальних закладах. Даний проект забезпечить державу висококваліфікованими спеціалістами і фахівцями, які будуть виконувати свою роботу на високому рівні і забезпечать такий ж рівень розвитку нашої країни.

    Детальніше
  • HealthDay

    Автор: Сюсяйло Надя. Дата публікації: 01.04.2015.

    Теги: Відпочинок діти спорт активні ігри екскурсії спілкування з природою екологічні акції

    Розглянути актуальну проблему зміни ставлення людства до природи.

    Детальніше
  • Толерантнiсть - запорука успiшної держави

    Автор: Рижук Софійка. Дата публікації: 20.02.2015.

    Теги: милосердя, доброта, терпіння, повага, дружба.

    Наш проект є початковим етапом до виконання цього завдання. Метою даного проету є розширювати знання про толерантність, як засіб покращення стосунків між людьми, формувати ціннісне ставлення учня до самого себе та до оточуючих; готовність зрозуміти, сприйняти та спілкуватися з іншими людьми, взаємодіяти з ними на основі співчуття, розуміння, доброзичливості; виробляти уміння слухати та поважати особистість; сприймати думки, погляди іншої людини терпеливо, без критики; виховувати почуття любові та поваги.

    Детальніше
  • Науковий центр у м. Тернопіль

    Автор: Білоус Іра. Дата публікації: 19.02.2015.

    Теги: Освіта, розвиток, успішність, реформи, науковий центр, експеримент.

    Науковий центр у місті Тернополі – це місце, де діти та дорослі зможуть продовжувати досліджувати та експериментувати протягом усього року. Крім цього, у даному центрі щодня проводитимуться заняття для шкільних груп, адже найефективнішим є навчання через досвід. Під керівництвом спеціалістів учні зможуть проводити досліди, вивчаючи та освоюючи таким чином ту чи іншу тему, яку в школі розглядають лише теоретично.

    Детальніше
  • Виховний захід "Камелот"

    Автор: Зорик Маша. Дата публікації: 19.02.2015.

    Теги: рівність, закон, порядок, справделивсть

    Проведення круглого столу сьогодні є звичайним явищем у вирішенні будь-яких питань в управлінні організацією в тому числі і державою. Його проводять з метою пошуку найраціональніших шляхів розв’язання проблем, для експертизи прийнятих рішень, програм розвитку організації тощо. Проте мало хто знає, що термін «круглий стіл» має свою давню історію і від початку свого виникнення відігравав неабияку роль у долях цілих родин і окремих людей. За легендою, король Артур увів саме круглий стіл для того, щоб учасники бенкетів не сперечалися один з одним за краще місце і почували себе рівноправними. При цьому сам король не сідав за Круглий стіл. Пізніше за історію про короля Артура розповіді про круглий стіл почали поширюватися у фольклорі європейської (англійської, французької, німецької) літератури. Ця модель обговорення, ґрунтуючись на угодах, у підсумку дає результати, які, у свою чергу, стають новими угодами. Існує думка, що в процесі круглих столів досить часто народжуються оригінальні рішення та ідеї. Згодом круглий стіл став неодмінною річчю на міжнародних конференціях, дипломатичних переговорах. Вислів „Сісти за круглий стіл” тепер означає: почати доброзичливий обмін думками, миролюбні переговори. Метою даного проекту є сформувати в учнів розуміння єдності й цілісності України, її національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави. Відеофайли ( https://drive.google.com/file/d/0B6M8uCyQcgKXcFlQRW1xUnJGMnM/view?usp=sharing )

    Детальніше
  • Процвітаюча школа - успішна держава

    Автор: Стасюк Віка. Дата публікації: 19.02.2015.

    Теги: Освіта,учні,особистість,самореалізація,держава,процвітання,інтеграція,школа,майбутнє

    Проект стосується однієї із новел Хартії вільної людини, що називається "Бути успішною державою". Як говориться у новелі, однією із реформ життя є реформа освіти. Ми зосередилися на школі, яка є оплотом і фундаментом майбутнього суспільства.

    Детальніше
  • Любов - джерело життя

    Автор: Гринишин Мар'януся. Дата публікації: 17.02.2015.

    Теги: Любов, життя, початок, людина

    Проект спрямований на те, щоб розвивати в кожного свідомого українця любов до ближнього, до своєї Батьківщини! Звідки бере початок море? - з річок, що впадають в нього... Звідки беруть початок річки? - із струмків... А звідки течуть струмки? - з джерела... А джерело формується з любові... Отож, для того, щоб будувати свою державу в любові, потрібно спочатку начитись любити кожного....

    Детальніше