Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Доступність українським студентам наукових матеріалів на іноземних мовах

  Автор: KotangensSO. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: Освіта, наука, переклад, студенти, активісти, викладачі, пошук, знання, вміння, дослідження

  Мета проекту: Допомогти студентам отримувати наукові знання з іншомовних джерел.

  Детальніше
 • "Інтернаціональний Тернопіль"

  Автор: Заровенна Наталя. Дата публікації: 03.02.2014.

  Теги: підтримка, співпраця, розуміння, дружба, повага, фноземці, товариші, студенти, культура, довіра, толерантність

  Проект спрямований на зближення громади міста Тернополя із представниками різних національностей шляхом організації та відвідування зустрічей і вечорів спілкування з іноземцями, спільної участі у різноманітних тренінгах та практичних заняттях під назвою «Навчаємось разом», «Танці народів світу», «Наша національна кухня», «Звичаї та обряди з різних куточків світу». Для реалізації цього проекту необхідна творча співпраця волонтерів, аніматорів та усіх бажаючих.

  Детальніше
 • Загадковий Тернопіль

  Автор: Olena Fedoriv. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Квест, студенти, першокурсники, визначні місця Тернополя

  Проект реалізовується у вигляді загальностуденського квесту. Участь в квесті приймають команди першокурсників(до 5 чол.) та старшокурсників (1-2 чол. у команді). Команди отримають за 3 дні необхідну інформацію для вивчення, в її основі є основні факи про визначні місця Тернополя. В день квесту команди виконують завдання, найкмітливіша команда, яка приходить до фінішою першою, вважається переможцем та отримує приз, або призовий фонд. Таким чином, першокурсники мають можливість вивчити найвизначніші місця Тернополя, провести своєрідну екскурсію (адже завдання квесту побудовані на основі історичної інформації про найвідоміші місця Тернополя. Також, першокурсники налагодять кращі взаємовідносини із старшокурсниками. В перпективі проект зможе набути великого туристичного значення для міста Тернопіль, адже буде приводити в місто молодих активних туристів - авантюристів.

  Детальніше
 • Тернопіль - місце для дітей

  Автор: Галя Джумак. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: діти, допомога, майданчики, відпочинок, студенти-волонтери

  Соціальний проект сприяє розвитку безпечних ігор дітей. Він передбачає реконструкцію старих майданчиків, атракціонів, прибудинкових, пляжних зон, спортивних майданчиків, а також створення нових. При цьому вкрай необхідним є залучати дітей до праці, тоді ігри будуть більш осмисленими і діти з власних переконань не будуть псувати майно. Варто відзначити важливу роль волонтерів, які саме будуть займатися реалізацією творчого впливу на місто, а також доброчинців, підприємців, людей міста, які можуть допомогти проекту фінансово. Всі витрати будуть іти на закупівлю матеріалів для дітей. Тому не гаймо часу зробити наше гарне місто ще красивішим і різнобарвнішим завдяки кольорам фарби та дитячим усмішкам.

  Детальніше
 • Англійська в іграх

  Автор: Сус Іра. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: англійська в іграх, викладач з Америки, студенти-волонтери, живе спілкування

  На сьогодні володіння іноземною мовою – дуже престижно. Нажаль, не всі батьки мають змогу надати своїй дитині можливість додатково займатися іноземною мовою на платній основі. Тому, ми пропонуємо тиждень посиленої англійської мови цілком БЕЗКОШТОВНО!!! І що головне, дитину НЕ потрібно буде змушувати вчитися, вона сама цього буде прагнути, оскільки навчання проводиться за ігровими методами. Учні зможуть поринути в живу англійську і отримати необмежені можливості для вивчення нових слів, фраз і мовних оборотів, а також для запам`ятовування і розвитку навичок розмовної мови – це все в процесі гри. Учасники проекту матимуть також змогу поспілкуватися з американським викладачем наживо. Щодо проекту, то він реалізується протягом одного тижня (в березні місяці). Охочі взяти участь будуть заздалегідь сформовані у групи відповідно свого віку. Робочий тиждень триватиме п’ять днів. Початок занять о 12:00, тривалість – 2 год. Ми сподіваємося, що цей проект поглибить знання з англійської мови; надасть можливість учням навчатися граючись; та залучить дітей до співпраці з ровесниками та студентами-волонтерами.

  Детальніше
 • "Місто щасливих дітей"

  Автор: Бурдяк Оксанка. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: щастя, діти, любов, волонтери, студенти, радість, сміх, акції, майстер-класи

  Справа кожного особиста, чи допомагати цим дітям чи ні? Наш проект, який ми хочемо вам запропонувати направлений на покращення рівня життя дітей сиріт, дітей інвалідів, дітей з інтернату, за допомогою студентів, підприємців, людей інших професій, які мають бажання чогось нового навчити чи щось придбати, чи організувати свято для дітей. Цей проект направлений на покращення життя «неповноцінних дітей», для того щоб вони відчули себе щасливими і потрібними в цьому суспільстві.

  Детальніше