Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Дарую тобі історію...

  Автор: Желізко Юленька. Дата публікації: 03.02.2014.

  Теги: слово,книга, творчість, молодь, Тернопіль, література, подарунок, квест

  Кожному знайоме відчуття, коли прочитавши книгу ще довго «залишаєшся під враженнями». Але проходить час і та ж улюблена книга вже валяється десь і припадає пилом? Поділися книгою — дай шанс іншим розділити твої захоплення! Проект "Дарую тобі історію" має на меті благодійне зібрання книг для бібліотек,шкіл, закладів охорони здоров'я та громадського харчування, а також проведення літературних читань, конкурсів, лекцій, зустрічей.

  Детальніше
 • "ТЕПЛИЙ КАДР"

  Автор: Людмила Лоза. Дата публікації: 02.02.2014.

  Теги: кінотеатр, перегляд, спілкування, свіже повітря, дружня атмосфера

  Соціально-культурний проект «ТЕПЛИЙ КАДР» є поєднанням корисного і приємного у дорозі до європеїзації нашої країни. Резонансний і свіжий не тільки для нашого міста, а й для країни загалом. Тут не показуватимуть фільми у 3D і новомодні блокбастери та не пригощатимуть поп-корном. Тут не буде комфортних крісел та надсучасних звукових систем, понад те – тут навіть не буде даху над головою, та є дещо більше – свіже повітря теплого літнього вечора, дружня атмосфера та, звісно, улюблене кіно. Кінотеатр просто неба справить незабутнє враження, притягуючи глядачів нестандартністю кінопрограм та можливістю поєднати кіноперегляд зі спілкуванням.

  Детальніше
 • Книжковий фрімаркет "Постмодерн"

  Автор: Глаз Христина. Дата публікації: 01.02.2014.

  Теги: фрімаркер, книга, спілкування, читання, постмодерн, література, обмін

  Проект книжковий фрімаркет «Постмодерн» представляє модель освітньо-розважального проекту. Основу заходу становить - обмін книжками, за моделлю: приніс свою книгу, взяв іншу, прочитав, відпустив далі.

  Детальніше
 • "Святкування 200-річчя від Дня народження Т.Г.Шевченка"

  Автор: Ганна Квацяла. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Кобзар, Шевченко, Геній, заповіт, душа, гайдамаки, поет, вічність, відданість, пророк, воля, боротьба, невмирущий народ, культура, митець, земля, правда, дух, історія, вічний, лілея, русалка, волелюбність, поет, художник

  9 березня 2014 року, без перебільшення, весь світ відзначатиме 200-річчя від Дня народження видатного українського поета та громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Не викликає сумнівів, що Шевченко – наймасштабніша постать української нації, стрижень її розвитку, ідеолог та пророк ще на багато років уперед. Проект спрямований на популяризацію спадщини Тараса Гргоровича Шевченка; репрезентує митця у багатьох іпостях як поета, письменника та художника, а також сприяє розвитку та удосконаленню духовного чуття кожного свідомого тернополянина; плекає національну культуру.

  Детальніше
 • Спортивна сім'я - здорова нація

  Автор: Постернак Коля. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Спорт, здоров'я, сім'я,молодь

  Проект “Спортивна сім’я – здорова нація” має на меті виховати потребу й інтерес у сім’ї до занять фізичними вправами.

  Детальніше
 • Стежинами рідного краю

  Автор: Дудчук Інна. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: пішохідний туризм; історичні, культурні, архітектурні і природні пам ятки, екскурсовод

  Останнім часом все гостріше постає питання погіршення здоров’я нації. І справа тут не стільки в якості і рівні медицини, скільки в екологічних умовах і тому способі життя, який ми ведемо. Тому потрібно працювати не на подолання наслідків, а на запобігання причинам. Одним з варіантів є пішохідний туризм, який сприяє фізичному та інтелектуальному розвитку людини. Ні для кого не секрет, що Тернопільщина має чи не найбільшу кількість замків та палаців на одиницю площі серед областей України. Тут же знаходяться багато духовних центрів (Зарваниця, Почаїв) і місць паломництва, найвідоміші в Україні печери, просто мальовничі куточки природи (такі як заповідник „Медобори”). Також не є секретом той факт, що стан інфраструктури (зокрема, стан дорожного покриття), необхідної для розвитку такого значного туристичного потенціалу області, залишає бажати кращого. Тому пішохідні туристичні маршрути є чи не ідеальним вирішенням обох проблем

  Детальніше
 • Мистецько-хорова студія "Гармонія"

  Автор: Савка Леся. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: МИСТЕЦТВО, МУЗИКА, ЛЮДИ, ХОРЕОГРАФІЯ, ДУХОВНІСТЬ

  Мистецько -хорова студія "Гармонія"- покликана виховувати вільну творчу з багатим духовним світом та відповідальну людину.Учасники студії повинні чітко усвідомлювати що кожен є частинкою спільноти і своєю діяльністю буде приносити Богу славу і дарувати людям добро. Діяльність студії спрямована на те щоб навчити студійців повноцінно сприймати мистецтво, поєднати талановитих людей для спільної справи, популяризувати українську мову, пісню, культуру та традиції. Сформувати засобами мистецтва художні смаки, здібності й потреби людини, пробудити творчій дух особистості, бажання змінювати себе та навколишній світ за законами краси й гармонії.

  Детальніше
 • Додай фарб в своє життя

  Автор: Оксана Музика. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Розпис на тканині, Холодний, гарячий, вільний, вузликовий батик

  Сьогодні у зв’язку з відродженням традицій, народне мистецтво набуває нового змісту, нових якостей і рис сьогодення, тому заняття художнім розписом тканини стає все більш актуальним. Це улюблений і здавна поширений різновид творчості, це світ краси і фантазії. Для поглиблення знань з розпису по тканині я вирішила доцільним створити гурток де акцент необхідно робити саме на розвитку творчого мислення, уміння здійснити аналіз та оцінку технологічних об’єктів, свідомо підбирати технологічні процеси і технічні засоби.

  Детальніше
 • ELib-cafe "Сторінка"

  Автор: Юрій Ожибко. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: ELib-cafe "Сторінка"

  Читальний зал-кав'ярня, де замість паперових видань використовуются електронні книги.

  Детальніше
 • Студія хіп-хоп культури

  Автор: Гордій Маріанна. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: хіп-хоп, школа, студія, графіті, концерти, брейк-дфнс, діджеїнг, комп.програми, реп, історія хіп-хоп культури

  Студія хіп-хоп культури запрошує дівчат та хлопців на навчання у всіх напрямках хіп-хопу. Ми даємо навички репу, регі, біт -боксу, графіті, вокалу, сценруху, віршування. Будуть викладатися: вивчення історії хіп-хоп культури, застосування музичних програм для створення музики, творчість у напрямках "Реп", "Діджеїнг", "Біт-бокс", "Бітмейкер". Заняття хіп -хопом будуть вести відомі МС та реп-виконавці міста! Студія хіп-хоп культури—це веселий колектив, який навчить тебе викладати свої думки і класти їх на твою улюблену музику. Тут ти втілиш свою мрію та використаєш свій час із користю. Ми будемо створювати змагання і заходи. Це можливість дати змогу неформальним підліткам проявити себе у цьому мистецтві, забрати їх із вулиці і залучити їх до чогось цікавого для них.

  Детальніше
 • Ternopil art-studio "CDC"

  Автор: Павук Вероніка. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Ternopil art-studio Create. Develop.Charity. Твори, Розвивайся, Займайся благодійністю., Розвивай таланти

  Суть проектуполягає: • у створенні безкоштовної art-студії для усіх бажаючих займатись творчістю. • всі члени art-студії можуть самі навчатись і проводити для інших мистецькі майстер класи. • викладачами майстер класів , курсів можуть бути як майстри своєї справи, так і всі бажаючі поділитись своєю майстерністю/досвідом. • ця студія була б прекрасною базою практики для студентів інституту мистецтв. • «життя студії» залежить від ентузіазму її членів. головною умовою до членів art-студії долучатись до благодійних акцій і відкликатись на запити про допомогу, через збір коштів від продажу своїх же шедеврів.

  Детальніше
 • Народна мудрість - шлях самовдосконалення!!!

  Автор: Ігнатюк Юра. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: цитати,самопізнання, народна мудрість, вулиці, громадські місця, вислови, афоризми, настрій, світогляд

  За допомогою крилатих висловів та народної мудрості допомогти дорослим жителям міста по іншому глянути на світ, життєві проблеми чи негаразди, а молодому поколінню – сформувати свою життєву позицію та ознайомити із вічними канонами мудрості.

  Детальніше
 • Взаєморозуміння між українськими та іноземними студентами

  Автор: Майовська Наталя. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: взаєморозуміння, толерантність, порозуміння, згода, злагода

  Проект створений для порозуміння між студентами різних національностей

  Детальніше
 • "QR - Тернопілля"

  Автор: Штогрин Іван. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Тернопілля, QR-код, IT-технології, організація, туризм, доступність, партнерство

  Надання жителям і гостям краю доступ до інформації про навколишню культурну спадщину Тернопілля за допомогою сучасних IT-технологій, не потребуючи допомоги відповідних фахівців, використовуючи лише під рукою мобільний телефон

  Детальніше
 • Тернопіль - козацьке місто

  Автор: ... Viktor. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Відпочинок, літній табір, козацькі цінності, фестивалі, ярмарки, туризм, виховання молоді

  Тернопіль – один з трьох головних центрів історичного регіону Галичина з великою культурною спадщиною. Тому хочу, щоб майбутні покоління пишалось своїм корінням, рахувалось з традиціями і цінностями предків.

  Детальніше
 • Розвиток креативних соціальних площадок у місті Тернополі

  Автор: Kitkovska Christina. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Відомі люди, позитивні новини, цікаві факти, освіта, Тернопіль, креативність

  Наш проект націлений на покращення зовнішнього вигляду міста шляхом встановлення креативних соціальних площадок на зупинках громадського транспорту у місті Тернополі. Інформація буде включати відомості про відомих людей Тернопільщини, цікаві факти про наш край, позитивні новини.

  Детальніше
 • Літературний шок

  Автор: Іра Панас. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: книги, література, читання, добро

  Проект має на меті популяризувати читання серед тернополян та підняти загальний рівень культури жителів міста. В рамках проекту кожен бажаючий зможе знайти собі заняття, яке допоможе познайомитись з світом літератури та реалізувати себе.

  Детальніше