Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Англійська мова для всіх!

  Автор: Ольга Курінна. Дата публікації: 24.10.2016.

  Теги: Спілкування

  Боротьба з незнанням англійської мови у місті Тернопіль.

  Детальніше
 • "Великі права маленьких громадян" (Бойчук Н., Брилінська О.)

  Автор: Наталія Бойчук. Дата публікації: 21.02.2016.

  Теги: дитина, право, суспільство, захист, свобода, рівність

  Бути відкритим суспільством означає бути спільнотою, переконаною у великій цінності людського життя і демократичного устрою. Одне з основних завдань такого суспільства – виховання вільної людини. А, як відомо, процес виховання починається ще змалечку. Діти – це майбутнє кожної держави, тому вони повинні бути забезпечені особливими правами, особливим захистом та відчувати з боку суспільства увагу, турботу, підтримку, розуміння. Зважаючи на це, ми розробили соціальний проект на основі ідей Хартії вільної людини, мета якого – ознайомити учнів ЗОШ з їхніми правами згідно з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини; формувати у них відчуття захищеності, соціальної рівності та усвідомлення себе як частини великого суспільства.

  Детальніше
 • Життя людини - найвища цінність

  Автор: Ігор Коцій. Дата публікації: 19.02.2016.

  Теги: цінність життя, людина, здоров’я, суспільство, демократія, воля, свобода, відкритим, суспільством

  Проект по новелі "Бути відкритим суспільством" з Української хартії вільної людини

  Детальніше
 • Можливо все (Жураковський І.В., Грабовська Х.А.)

  Автор: Грабовська Христина. Дата публікації: 19.02.2016.

  Теги: лідерство, віра, моральні цінності, мотивація, впевненість, людяність.

  Обґрунтування актуальності проекту: Лідерські якості є невід’ємно частиною для досягнення успіху. Але дуже важливо сформувати в учневі розуміння того, що від особливий і здатний змінити своє життя і сприяти розвитку особистісних якостей особистості для становлення свідомого лідера. Цілі проекту: допомогти учням зрозуміти своє власне “Я” і на прикладі відомих людей з обмеженими можливостями продемонструвати, що успіх перш за все залежить від твого сумління і віри в себе. Завдання проекту: • Сформулювати поняття “успіх” • Продемонструвати на приклади відомих людей з фізичними вадами та їхній шлях до успіху • Визначити риси, притаманні успішній людині • Допомогти учням повірити в реалізацію власних амбіцій

  Детальніше
 • Табір "Відкрий себе Україні!"

  Автор: Ярмакова Алінка. Дата публікації: 18.02.2016.

  Теги: Свобода, креативність, відкритість, патріотичність, ініціативність, доброзичливість, мир, підтримка, щирість

  «Відкрий себе Україні» - це табір для учнів 6-11 класів та студентів ВНЗ. Завдяки активному відпочинку молодь та школярі можуть краще себе проявити, а організатори (вчителі чи викладачі) більше провести виховний процес,і звернути увагу на ті аспекти, яких у теоретичний спосіб побачити не можливо. Щоб ефективно було проведено табір необхідно залучити побільше учасників молодіжних організацій, відомих людей, а також на високому рівні провести інформаційне забезпечення.

  Детальніше