Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Любов--це таємниця.

  Автор: Панчук Віталія. Дата публікації: 06.04.2016.

  Теги: любов

  Любов ніколи не перестане існувати. Вона навколо нас, у всьому.

  Детальніше
 • "Я люблю Україну" (Костишин Оксана, Сторожук Христина)

  Автор: Оксана Костишин. Дата публікації: 05.04.2016.

  Теги: Любов, традиції, держава, цінності, повага, добро, культура, людина, мудрість, підтримка.

  Нема життя без України, бо Україна – це мати, яку не вибирають, бо Україна – це доля, яка випадає раз на віку, бо Україна – це пісня, яка вічна на цій землі. Щасливі ми, що народилися на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні!І все починається з нас, щоб бути справді свідомим громадянином своєї держави варто знати історію, традиції та цінності власного народу, які формувалися протягом століть. Важливо знати власні традиції та історію, подорожувати, бути активним громадянином. Якщо ми хочемо змінити щось в державі, в першу чергу ми повинні розпочати з себе, стати справжніми українцями. До проекту входить виховний захід з вікториною, який вчитель може використовувати для того, щоб розвивати в учневі бажання здобувати освіту, бути активним громадянином, виховувати морально — етнічні норми життя, потребу в самовдосконаленні та самоосвіті.

  Детальніше
 • "Любов у наших серцях" (Нижник Ольга, Шпуляк Світлана)

  Автор: Шпуляк Світлана. Дата публікації: 04.04.2016.

  Теги: Любити

  Форма нашого проекту - виховний захід для учнів 5-11 класів. Мета проекту: сформувати в учнів розуміння поняття «любов», розвивати в школярів це світле почуття та виховувати в них різносторонню любов до усього, що нас оточує. У проекті продемонстровано теоретичний і практичний матеріал актуальної на сьогоднішній час проблеми любові, яка включає в себе: любов до Бога, до батьків, до Батьківщини, до природи, до ближнього та до протилежної статі.

  Детальніше
 • 7 ДНІВ ТОЛЕРАНТНОСТІ

  Автор: Oksana Slobodyan. Дата публікації: 19.02.2016.

  Теги: Любов, надія, єдність, віра, щастя, толерантність, під-тримка, великодушність, мудрість, людськість, сво-бода, повага, досвід, справедливість, розуміння, мо-ральність, духовність, довіра.

  Детальніше
 • Любити – це більше, ніж бути багатим, бо любити – значить бути щасливим

  Автор: Roksolana Bachynska. Дата публікації: 19.02.2016.

  Теги: хартія_вільної_людини, новела_любити, любов, добро, толерантність

  Даний проект присвячується IV новелі Української хартії вільної людини «Любити». У даному проекті ми хочемо дати можливість учням зрозуміти чим є любов у сучасному суспільстві, як вона проявляється та як її розглядали автори Української хартії вільної людини.

  Детальніше
 • Любов в наших очах

  Автор: Василь Барна. Дата публікації: 19.02.2016.

  Теги: любов, відеоролики, кінофестиваль , проекти, проектна діяльність

  "Любов в наших очах" - це проектна діяльність учнів по створенню коротких відеороликів. Проект демонструється в рамках кінофестивалю короткометражних фільмів, який організовується керівниками проекту для молоді, яка прагне бути вільними людьми у вільній державі та відповідально будувати свої майбутнє.

  Детальніше