Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Рекреаційне подвір’я ТНПУ

  Автор: Костя Скрипник. Дата публікації: 07.05.2020.

  Теги: Відпочинок, Тернопіль, навчання, спілкування, студенти

  Створити цікавий і зручний простір у рекреаційному подвір’ї ТНПУ, який допоможе викладачам та студентам комфортно і на свіжому повітрі проводити пари, а також відпочивати у вільний.

  Детальніше
 • Івент-Проект "Бої Віків"

  Автор: Ілона Данилюк. Дата публікації: 10.02.2020.

  Теги: Бої Віків, викладач, студент, ТНПУ ім. В. Гнатюка, Тернопіль

  Дане шоу, направлено на довільне та приємне спілкування викладача зі студентом, в умовах освітнього закладу. Івент-Проєкт - подарує можливісь побачити, справжню колективну роботу студента та викладача, відчути здорову атмосферу, дізнатися корисну інформацію.

  Детальніше
 • Подорожуємо Тернополем

  Автор: Kateryna Guch. Дата публікації: 07.02.2020.

  Теги: культура, діти, культурні надбання, Тернопіль, школа

  «Подорожуємо Тернополем» - проєкт, який заслуговує на Вашу увагу! Чому? Тому, що саме за допомогою нього ми можемо більше дізнатися про чудове місто Тернопіль, а саме, про його культурні надбання.

  Детальніше
 • «Hair for dreams»

  Автор: Оля Висоцька, Ольга Бандурка. Дата публікації: 07.02.2020.

  Теги: #благодійність #віра #любов #онкологія #щирість #радість #мрія #підтримка #волосся #перука #тернопіль

  Мета проєкту збір волосся для виготовлення перуки онкохворим дітям, які втратили власне внаслідок хіміотерапії та привернення уваги людей до проблем онкохворих дітей.

  Детальніше
 • Smart Fox

  Автор: Юля Білінська. Дата публікації: 06.02.2020.

  Теги: Подорожі, туристи, фотографії, Тернопіль, незабутні емоції

  Smart fox - це мобільний додаток, онлайн путівник для туристів міста Тернопіль.

  Детальніше
 • TernoBike

  Автор: Natalia Tataryn, Наталя Кравчук. Дата публікації: 06.02.2020.

  Теги: велосипед, оренда, прокат, онлайн-платформа,Тернопіль прокат, велоспорт, оренда велосипедів, велопрокат, здоровий спосіб життя, спорт, транспорт

  TernoBike – функціональна онлайн-платформа з можливістю здачі велосипедів та їх оренди для мешканців міста Тернополя.

  Детальніше
 • Подаруй надію

  Автор: Діма Познанський. Дата публікації: 25.02.2018.

  Теги: Тернопіль, допомога, безпритульні, тролейбуси, захист

  Творчий проект «Подаруй надію» - це проект, який стосується безпритульних людей міста Тернополя.

  Детальніше
 • Згадай своє

  Автор: Viktoria Soroka. Дата публікації: 13.02.2018.

  Теги: Тернопіль, географія, історія, архітектура, мистецтво

  Тернополю вже майже шість століть, але старовинних пам’яток архітектури і навіть просто довоєнних будинків тут мало, тому що місто було майже дощенту знищене під час Другої світової. Саме тому, за допомогою нашого проекту, ми хочемо донести до учнів усю цінність тих об’єктів які зазнали нищівного впливу воєнних дій. Перш за все нашою метою є відродити пам’ять про втрачені об’єкти та допомогти учням візуалізувати їх.

  Детальніше
 • FUTURE IS YOU

  Автор: . Дата публікації: 13.02.2018.

  Теги: екологія, Тернопіль, сміття, утилізація

  Екологічний проект, утилізація непобутових відходів Проект створений щоб привернути увагу школярі до глобальної проблеми твердих побутових відходів,та їх утилізації; сприяти підвищенню рівня інформованості школярів з питань забезпечення екологічної безпеки та залучення їх у вирішення соціально-екологічних проблем міста;прищеплювати учням та громадськості усвідомлення відповідальності за утримання в належному стані місця проживання; роз’яснення серед школярів необхідності збереження навколишнього середовища Аудиторія 15-17 років, школярі

  Детальніше
 • Мальовничий Вест України

  Автор: Yaryna Matushkevych. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: Екскурсія, Тернопіль, Золочів , Підгірці , Олесько, Львів, с. Карпати, Чинадієво, Мукачево, Ужгород, с. Кам’яниця – Тернопіль

  Завдання екскурсії: 1. Зацікавити екскурсантів історією та культурою міст, через цікаві історичні факти. 2. Долучити екскурсантів до естетичних і культурних аспектів екскурсійної діяльності. 3. Організувати пізнавальний і розважальний дозвілля екскурсантів. 4. Розвинути уміння самостійно знаходити відсутню інформацію в інформаційному полі. 5. Розвинути уміння запитувати необхідну інформацію в експерта (учителі, консультанта, фахівця). 6. Розвинути уміння ініціювати навчальну взаємодію з дорослими — вступати в діалог, ставити запитання тощо

  Детальніше
 • Мисли глобально - дій локально

  Автор: Григорчук Ірина, Качмарська Оксана. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: тернопіль, екологія, глобальність, зміна_клімату, планета, школа, глобальні_цілі збереження_планети

  Проект спрямований на вклад у вирішення однієї з глобальних цілей сталого розвитку ООН, а саме «Зміна клімату». Він має на меті донести учням старшої школи інформацію про стан екології у всесвітньому масштабі, а саме про проблему глобального потепління та зменшення озонового шару, а також його вже видимі наслідки, які впливають на весь світ і стосуються кожного зокрема. Головне повідомлення буде донесено шляхом дедукції – починаючи від загального та приходячи до конкретного. Основний предмет, в рамках якого буде розглядатися реалізація проекту – географія. Тим не менше, цей проект охоплює також інші дисципліни, які вивчаються у школі, і є тісно пов’язаним з ними. Так як сучасна школа прогресує і має на меті змістити акцент вивчення «сухої» теорії, окремих плстів знань з різних предметів на комплексне вивчення явищ та понять, необхідних учневі для застосування в реальному житті, проект «Мисли глобально – дій локально» направлений саме на об’єднання окремих дисциплін у своєй суті. Тому доречно буде розглядати концепцію проекту на стику вивчення наступних шкільних предметів: географія,білологія, хімія,екологія, основи здоров’я,іноземна (англійська) мова, рідна (українська) мова.

  Детальніше
 • Відкрий Тернопіль світу

  Автор: Марія Іщенко, Kostich Svyetik. Дата публікації: 09.02.2017.

  Теги: Тернопіль, історія, переклад, українська, англійська, коди, стаття

  Щодня ми проходими повз цілих "шматків" історії, але не до кінця усвідомлюємо це. Кожна дверна ручка чи навіть рельєфна арка приховує інтригуючі факти. Питання в тому, чи хотіли б ви відкрити для себе досі невивчене?

  Детальніше
 • КРОК НАЗУСТРІЧ БЕЗПЕЦІ

  Автор: Олена Чорна. Дата публікації: 24.10.2016.

  Теги: Безпека кожного, захисти себе, Тернопіль, інформація-твій захист

  У проекті розглянено проблеми, з якими може зустрітись кожен громадянин.

  Детальніше
 • Зроби вулиці свого міста чистими!

  Автор: Roma mayakow. Дата публікації: 24.10.2016.

  Теги: чистота, Тернопіль, ера чистоти

  У цьому проекті наша група вказує на причини проблеми забруднення, а також максимально ефективні та мінімально затратні вирішення цих проблем

  Детальніше
 • За життя без сміття!

  Автор: Курта-Шабатівська Юлія. Дата публікації: 02.03.2015.

  Теги: екологія,тернопіль,сміття,відходи,озеленення,найкращий двір,екологічна культура

  Пошук однодумців та створення громадської організації. Проведення опитування жителів міста. Проведення організацією реклами та залучення інвесторів та спонсорів. Проведення майстер класів по роботі з відходами. Звернення до влади міста за допомогою у проведення акції. Створення комісії для визначення переможця. Нагородження переможця.

  Детальніше
 • Дарую тобі історію...

  Автор: Желізко Юленька. Дата публікації: 03.02.2014.

  Теги: слово,книга, творчість, молодь, Тернопіль, література, подарунок, квест

  Кожному знайоме відчуття, коли прочитавши книгу ще довго «залишаєшся під враженнями». Але проходить час і та ж улюблена книга вже валяється десь і припадає пилом? Поділися книгою — дай шанс іншим розділити твої захоплення! Проект "Дарую тобі історію" має на меті благодійне зібрання книг для бібліотек,шкіл, закладів охорони здоров'я та громадського харчування, а також проведення літературних читань, конкурсів, лекцій, зустрічей.

  Детальніше
 • Книга для твоєї школи!

  Автор: Матвєєва Катерина. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: школа, книга, бібліотека, буккросінг, Тернопіль, читання, знання

  Проект має на меті наповнення шкільних бібліотек новою літературою, а також популяризації літератури завдяки громадянам міста.

  Детальніше
 • Чисто не там де прибирають, а там - де не смітять

  Автор: Іра Огородник. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Екологія, Тернопіль, сміття, відходи, озеленення, екологічна культура, “Найкращий двір Тернополя”

  Проведення в м. Тернопіль акції “Найкращий двір Тернополя” для покращення екологічної ситуації, ознайомлення з використанням відходів у побуті, набуття навиків здійснення громадянських дій, опанування формами демократичної поведінки.

  Детальніше
 • Тернопіль у XX столітті крізь призму фотографій

  Автор: Гловацький Антон. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Тернопіль, крізь віки

  Проект має на меті створення друкованого видання, яке б ознайомило іноземців із славним минулим міста. Також ставиться за мету поглибити знання жителів міста в галузі історії Тернополя. Окрім того, до участі у проекті планується долучити фахівців-істориків та професійнихфотографів з метою створення справді якісної підбірки фотографій.

  Детальніше
 • Нічний громадський транспорт у м. Тернопіль

  Автор: Залецький Іван. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: маршрутка, Тернопіль, ніч

  На першому етапі планується проведення опитування Тернополян. У випадку підтримки даного проект розпочнеться комунікація із власниками громадського транспорту. Після їх підтримки варто розповсюдити інформацію за допомогою ЗМІ та інтернет-ресурсів. Щоб контролювати впровадження проекту достатньо буде у нічний час зайти на сайт detransport.com.ua. Або безпочередньо скористатись послугами перевізників уночі.

  Детальніше
<< | 1-20 | 21 | >>