Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Діти-сироти

  Автор: ірина семків. Дата публікації: 01.03.2017.

  Теги: Сироти, благодійність, діти-сироти, ТОБФДС

  У всьому світі є діти-сироти, і наша країна, звичайно, не виключення. Складна соціально-економічна ситуація в країні сьогодні, на жаль, впливає і на українську сім’ю. Йдеться мова про соціальне сирітство, тобто про неблагополучні родини, яких позбавляють батьківських прав (батьки – алкоголіки, наркомани, злочинці, батьки, які жорстоко ставляться до своїх дітей, не займаються їх вихованням, примушують працювати, жебракувати). За офіційними даними сьогодні в Україні більше 100 тисяч дітей позбавлені батьківського піклування та виховуються в державних закладах: школах-інтернатах, дитячих притулках; 40% з цих дітей не мають рідних взагалі. А за неофіційними даними безпритульних дітей, жебраків, дітей, що відносяться до груп ризику, сиріт, дітей із соціально неблагополучних сімей в декілька разів більше, понад 1 мільйон.

  Детальніше
 • КРАПЛЯ ЩАСТЯ

  Автор: Оля Масюк. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Здійснення мрій, матеріальна допомога, Самостійність, діти-сироти, освіта.

  Проект спрямований на привернення уваги громадськості до проблем сирітства, надання можливості дітям -сиротам отримати знання, вміння та навички, які допоможуть їм самореалізуватись у житті.

  Детальніше
 • СКІЛЬКИ МОВ ТИ ЗНАЄШ - СТІЛЬКИ РАЗІВ ТИ ЛЮДИНА!!!

  Автор: Корендій Натаська. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: діти-сироти, напівсироти, іноземні мови

  Проект спрямований допомогти дітям-сиротам і напівсиротам додатково вивчати іноземні мови.

  Детальніше
 • "Вікно в нове життя"

  Автор: Наталія Регульська. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Театр, діти-сироти, розвиток, арт-терапія, психофізичні тренінги, контактна імпровізація

  «Вікно в нове життя» – це театрально-волонтерський проект, який, в першу чергу, призначений для розвитку творчої особистості дітей-сиріт, та корекції особистості дітей-сиріт, також він покликаний полегшити проблеми, пов'язані з набутими психотравмами, втратами, конфліктами, стресами, неврозами і різними психологічними кризами за допомогою мистецтва.. Це все досягається. за рахунок розкриття творчого початку в людині. Все негативне зникає, а звільнене місце заповнюється позитивними емоціями. Експерти запевняють, що за допомогою мистецтва можна позбутися багатьох комплексів, розкрити свій потенціал і побудувати цілісну особистість.

  Детальніше
 • "Твоя маленька допомога дітям сиротам"

  Автор: Вітвіцька Надюшка. Дата публікації: 29.01.2014.

  Теги: діти-сироти, допомога, дитячі будинки, волонтери

  "Краще маленька допомога, ніж велике співчуття" .... "Вони чекають на твою допомогу" Коли береш наповнюєш руку, коли даєш - наповнюєш серце

  Детальніше