Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Що таке щастя? Як його досягти?

  Автор: Іруська Гудз. Дата публікації: 15.02.2018.

  Теги: Щастя, любов, надія, віра, розуміння, самовдосконалення, суспільство, добро, насолода, щирість, друзі, сім’я

  Реалізація даного проекту виконується учнями різних вікових категорій. Метою даного проекту є те, щоб удосконалювати сформоване в дітей поняття про здоров’я як найважливішу умову щасливого життя; розвивати вміння самому здійснювати свої бажання; дати можливість упевнитися їм, що досягнення щастя залежить від їхніх особистих зусиль, виховати людяність, працьовитість; підвести учнів до висновків світоглядного характеру: життя це невпинний рух і самовдосконалення.

  Детальніше
 • 7 ДНІВ ТОЛЕРАНТНОСТІ

  Автор: Oksana Slobodyan. Дата публікації: 19.02.2016.

  Теги: Любов, надія, єдність, віра, щастя, толерантність, під-тримка, великодушність, мудрість, людськість, сво-бода, повага, досвід, справедливість, розуміння, мо-ральність, духовність, довіра.

  Детальніше
 • Любити Україну

  Автор: олена губич. Дата публікації: 30.03.2015.

  Теги: Любов, толерантність, віра, вірність, чесність, гідність, розуміння, патріотизм, відданість.

  Захід розрахований на учнів загальноосвітніх шкіл. Як відомо сьогодні постає проблема державності країни. Головним джерелом знань для школярів в цьому віці постає школа, вони тільки починають формувати свої позиції щодо тих чи інших проблем, тому дуже важливо проводити різноманітні заходи, щоб інформувати учнів і відповідати на запитання які в них виникають, щодо тієї чи іншої теми. Даний захід повинен надати ширше значення школярам щодо країни в якій вони живуть.

  Детальніше
 • "Ти, я і він - ми усі особливі"

  Автор: Молодовець Люда. Дата публікації: 21.02.2015.

  Теги: Підтримка, гуманність, рівність, любов, розуміння, емпанія, демократія, цінність, свобода, справедиливість, демократія

  Проект в часі є не довготривалим і передбачає залучення учнів 5-6 класів до активної роботи. Проведення виховних бесід, тренінгів, показ відео на тему «Діти інваліди», а також проведення благодійної акції «Подай руку допомого» дасть можливість глибше усвідомити дітям поняття відкритого суспільства.

  Детальніше
 • Любов об_єднує Україну

  Автор: Кутна-Долішна Оля. Дата публікації: 20.02.2015.

  Теги: Ключові слова: любов, Україна, взаєморозуміння, довіра, волонтерство, милосердя, доброта, щирість.

  Розроблений проект дозволить досягнути поставлених завдань новели «Любити». Проект передбачає виховання в молоді почуття любові до України, до ближніх; патріота своєї землі; стимулювання до формування власної точки зору і світогляду, вмінню проявити її найелементарнішим способом.

  Детальніше
 • ВИХІДНІ В "СУСІДІВ"

  Автор: Хрін Зорянка. Дата публікації: 20.02.2015.

  Теги: Україна, школа, культура, подорож, друзі, спілкування, взаєморозуміння.

  Проект "Вихідні в "сусідів"" - це програма для учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл різних регіонів, спрямована на популяризацію положення Української хартії вільної людини. Згідно з нею школярам надається можлиість протягом 5 днів пожити в родині в іншій області. Під час перебування в гостях дитина спостерігає за життям людей, вивчає їхні традиції, ділиться своїми, відвідує цікаві місця регіону. Після повернення додому учень пише звіт про "відрядження".

  Детальніше
 • З Україною в серці

  Автор: Рапіта Наталя. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: Любов, відданість, розуміння, патріотизм, довіра

  Нашим проектом є розробка сайту «З Україною в серці». Цей сайт являється невеликою онлайн-бібліотекою, яка покликана структурувати інформацію різних ресурсів, підбирати її так, щоб втілити в реальність нові навчально-виховні програми, спрямовані на виховання свідомого громадянина, патріота. Також створення такої бібліотеки допоможе вчителям економити час при підготовці різноманітних свят та уроків.

  Детальніше
 • "Інтернаціональний Тернопіль"

  Автор: Заровенна Наталя. Дата публікації: 03.02.2014.

  Теги: підтримка, співпраця, розуміння, дружба, повага, фноземці, товариші, студенти, культура, довіра, толерантність

  Проект спрямований на зближення громади міста Тернополя із представниками різних національностей шляхом організації та відвідування зустрічей і вечорів спілкування з іноземцями, спільної участі у різноманітних тренінгах та практичних заняттях під назвою «Навчаємось разом», «Танці народів світу», «Наша національна кухня», «Звичаї та обряди з різних куточків світу». Для реалізації цього проекту необхідна творча співпраця волонтерів, аніматорів та усіх бажаючих.

  Детальніше
 • "Гаряча лінія життя"

  Автор: Петрица Василина. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Допомога, розуміння, співчуття, розуміння, милосердя.

  У суспільстві людина відчуває дуже багато стресів. У разі політичної, економічної та духовної кризи цінності людини, як індивідуума, перебувають під загрозою. Навіть у оточенні широкого людського загалу людина часто почувається самотньо й випробовує емоційні страждання. Міжособистісне спілкування найчастіше є настільки поверховим і неграмотним, що деяким людям буває важко знайти друзів і у скрутні хвилини життя ні з ким поговорити, поділитися проблемами, в кого порадитися та заручитися підтримкою. Вирішенням даної проблеми може стати даний проект під назвою «Гаряча лінія життя», який являє собою службу де тебе завжди вислухають, зрозуміють і допоможуть.

  Детальніше
 • Школа для батьків "Щаслива сім'я

  Автор: Khoetskih Maxim. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Сім'я, щастя, благополуччя, розуміння

  Завданнями даного проекту є: - виявлення випадків порушення прав в сім’ї, причини неблагополуччя, інформування про них органів влади за потреби; - залучення членів функціонально неспроможної сім’ї до роботи в школі для батьків «Школа щастя»; - профілактика девіантної поведінки в сім’ї, рецидивів порушення прав членів сім’ї у родині; - пропагування соціально позитивної моделі сімейного життя, здорового способу життя; - правова і психолого-педагогічна просвіта сім’ї; - організація предметного спілкування членів функціонально неспроможних сімей між собою, іншими сім’ями, для подолання причин неблагополуччя; - різноманітна допомога в організації життєдіяльності сім’ї, створенні умов для її повноцінного функціонування, самореалізації та розвитку її членів

  Детальніше
 • Взаєморозуміння між українськими та іноземними студентами

  Автор: Майовська Наталя. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: взаєморозуміння, толерантність, порозуміння, згода, злагода

  Проект створений для порозуміння між студентами різних національностей

  Детальніше
 • Дарунок Бога

  Автор: Медулич Свєтка. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Дарунок Бога, батьківство, материнство, щастя, взаємодопомога, підтримка, догляд за дитиною, досвід батьків, розуміння, виховання, терпіння.

  Ідея створення центру «Підтримки молодої сім’ї» виникла, як наслідок ситуації, яка склалася у сфері батьківства на сучасному етапі: значні проблеми виникають у період вагітності та в перші роки після народження дитини. Враховуючи таку ситуацію ідея створення центру є актуальною та доцільною. Функціонування центру сприятиме більш швидкій адаптації молодого подружжя до ролі батьків, котрі в центрі зможуть вирішити проблеми, які для них є новими, дізнатися все, що їм необхідно про новонароджену дитину, зможуть практично навчитись догляду за немовлям, а завдяки проведенню виставок фотографій, відвідування яких буде можливим для усіх бажаючих, пропагуватиеться батьківство та материнство.

  Детальніше
 • "Моя сім'я - моя фортеця"

  Автор: Заверуха Маріанна. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Сім'я, підтримка, любов, розуміння

  "Щасливий той, хто щасливий у себе вдома!" - писав Л. Толстой. Проект розрахований на підлітків 15-17 років та їхніх батьків заради поглиблення розуміння ролі сім'ї для кожної людини та усвідомлення власної відповідальності за щастя своєї сім'ї, і відповідно, своє особисте.

  Детальніше
 • Батьки та діти - конфлікт поколінь чи взаєморозуміння?

  Автор: =) Angela. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Батьки, діти, конфлікт, взаєморозуміння, спілкування

  Проблема наступності і конфліктів у стосунках "батьків" і "дітей" може розглядатися як взаємодія зустрічних потоків інформації і діяльності, як особливості передання культурних цінностей від покоління до покоління.

  Детальніше