Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Перший крок до успіху

  Автор: Оля Козяр. Дата публікації: 25.05.2017.

  Теги: успіх; насолода; життя; математика; економіка

  Проект призначений робити людей успішними, вселяти в них оптимізм, дарувати радість і вчити насолоджуватися життям. Він може проходити або у вигляді тренінгу для учнів 11 класу, або як спецкурс у навчальних закладах для студентів. Тренінг спрямований на формування в слухачів компетентності, спрямованої на досягнення успіху у всіх сферах їхньої життєдіяльності. Ця мета досягається за допомогою проведення лектором ділових ігор, імітації переговорів та дебатів, створення життєвих ситуацій, проведення та аналізу анкет і опитувань

  Детальніше
 • «Енергозбереження - крок до майбутнього»

  Автор: Гончарова Галя. Дата публікації: 20.03.2017.

  Теги: Енергія, раціональне користування, світло,екологія, потужність, життя.

  Навчальний проект підготовлений для учнів 3 класу для повторення тем розділу «Енергія у нашому житті». Основним вид проекту - навчальна діяльність учнів. Під час уроку діти виконують різноманітні цікаві завдання. Продуктом діяльності учнів в проекті є проведення експерименту, розгадування загадок, оформлений стінгазети «Бережи енергію та тепло», виготовлення пам’ятки «Енергозбереження ».

  Детальніше
 • Як підвищити імунітет?

  Автор: Герчак Тетяна Михайлівна gerchak_tm. Дата публікації: 03.03.2017.

  Теги: імунітет, здоров’я, стійкість, боротьба, захист, людина

  Навчальний проект передбачає проведення по групових досліджень учнями. Даний проект використовується у 7 класі. Перший етап проекту – підготовчий, в якому розглядаються тема, мета та завдання, представлення буклетів та брошур. Другий етап включає в себе пошуково – дослідницьку роботу учнів. Третій етап – проведення дослідів, які розкриють школярам важливість підвищення імунітету. Останній етап включає в себе аналіз результатів дослідів та спільне обговорення проблематики даної теми у вигляді позакласного заходу.

  Детальніше
 • «Вплив шкідливих звичок на організм людини»

  Автор: Ольга Кравець. Дата публікації: 20.02.2017.

  Теги: Цироз, нікотин, передозування, наркотики, кашель, тютюнопаління,пияцтво, рак, алкоголізм, шприц

  Наш проект має на меті показати підліткам згубний вплив куріння, алкоголю та наркотичних речовин на організм підлітка; усвідомити та засвоїти знання про негативний вплив нікотину, наркотиків і алкоголю на здоров’я людини; розвивати навички відмови від шкідливих звичок; викликати у підлітків негативне ставлення до алкоголю, наркотиків і тютюнопаління, виховати потяг до здорового способу життя.

  Детальніше
 • Любов, яка вона?

  Автор: Михальська Віра. Дата публікації: 16.02.2017.

  Теги: Хімія Любов Дофамін Фенілетиленамін Симпатія Сім’я Закоханість Окситоцин Наука

  Проект передбачений для учнів 10-11 класів. Проект присвячений увінчаному у піснях, віршах, творах – почуттю любові. Він допоможе учням розглянути любов у двох аспектах: біохімічному – як наслідок хімічних процесів у мозку людини, та психологічному – абстрактному. А також визначити роль любові у життя людей та суспільства. Проект спрямований на формування наукового розуміння природи (на прикладі механізму виникнення відчуттів) та формування кредо: «Любов – запорука щасливої та міцної сім’ї »

  Детальніше
 • Допомагайте птахам!

  Автор: Оксана Крисько. Дата публікації: 14.02.2017.

  Теги: Птахи допомога годівничка екологія зима

  У процесі реалізації проекту учні будуть досліджувати сезонні зміни в житті птахів; вплив людини на перебіг «зимування» птахів.

  Детальніше
 • В здоровому тілі - здоровий дух!

  Автор: Приймак Інна. Дата публікації: 14.02.2017.

  Теги: Куріння, Алкоголь, Наркотики

  Метою проекту є активізація фізкультурно-оздоровчої діяльності в класному колективі, формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя, зміцнення здоров’я учнів, залучення їх до здорового способу життя, активізація громадськості містечка щодо вирішення проблеми виховання здорового покоління.

  Детальніше
 • Вода знайома і загадкова (Кравець Уляни і Пилипців Ірини)

  Автор: Пилипців Іра. Дата публікації: 12.02.2017.

  Теги: досліди з водою, 3 клас, вода, вода знайома і загадкова

  Темою інтегрованого навчального проекту є узагальнення знань учнів 3 класу за розділом «Вода», проведення дослідів не передбачених навчальною програмою. Він відбувається у формі уроку, де учні знайомляться по-новому, працюють у 4 групах дослідників, розв’язують кросворди і завдання, виконують власноруч запропоновані досліди, аналізують їх результати, узагальнюють свої знання і отримані відомості у формі плакату з ключовим словом «Вода». Завершують роботу у формі інтерактивного методу «Мікрофон», ділячись враженнями з іншими, з наступним врученням їм книг «рецептів» дослідів.

  Детальніше
 • Захисти себе...

  Автор: Постумент Марія. Дата публікації: 12.02.2017.

  Теги: СНІД, ВІЛ, епідемія, учнівський проект

  Проект спрямований на покращення обізнаності учнів у питанях пов’язаних з ВІЛ/СНІД. Розвиває в учнів критичне і творче мислення, підвищує інтелектуальні здібності, розвиває ІКТ-компетентність.

  Детальніше
 • "Ввійди в природу другом, батьком, сином, оберегом..." (Навозняк Олена, Тулайдан Надія)

  Автор: Надія Тулайдан. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: урок-екскурсія, природа, українська мова

  Проект спрямований на розвиток у дітей любові до природи, до рідної Батьківщини, до української мови. Проект створений для учнів 4 класу і є інтегрованим типом нестандартних уроків з використанням різноманітних методів і прийомів навчання і виховання учнів.

  Детальніше
 • Формування всебічно розвиненої особистості

  Автор: Надія Клоченко, Карпинська Ірина. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: Всебічний розвиток

  Проект спрямований на формування досконалої всебічно розвиненої особистості. До вашої представляємо комплекс вправ, завдань та ігор, які спрямовані на розвиток всіх компонентів всебічного розвитку.

  Детальніше
 • Якості лідера в сучасному суспільстві

  Автор: Юлія Корвач. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: Успіх знання лідер креативність відповідальність співпраця

  Проблема лідерства – одна із найбільш виражених соціально значимих проблем сучасного суспільства. Історичний досвід показує нам важливість того, що лідер є надзвичайно важливим чинником розвитку країни та суспільства в цілому. Виховання лідерських якостей повинно відбуватися ще в молодшому шкільному віці. Тому основним завданням вчителя є сформувати правильне розуміння поняття лідерства, життєво-ціннісні орієнтири та норми життя. Лідерство – психологічна проблема, яку діагностують за допомогою різноманітних тестів та методик, які на суб’єктивному рівні можуть визначити рівень розвитку лідерських якостей учня та особливості його підсвідомості загалом.

  Детальніше
 • Плекаймо патріотів України

  Автор: Оля Теслюк. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: Україна патріотиз патріот Батьківщина держава громадянин виховання

  Навчальний проект передбачає проведення групових досліджень учнями початкових класів. Даний проект може використовуватись у 2 – 4 класах з різним ступенем залучення дорослих (батьків, вчителів, тренерів і т.д.) відповідно до вікових особливостей учнів. Основа проекту - учнівські дослідження з різних аспектів характеристики України як незалежної держави та українців як окремого народу. По завершенні проекту буде представлено та обговорено накопичені учнями матеріали, сформовані пізнавальні виставки, розглянуто буклети та брошури, переглянуто презентації. Результати будуть оформлені у вигляді стінгазети.

  Детальніше
 • Стежка живої природи

  Автор: Неля Мороченець. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: Фізична культура, здоров’я, природа,учні,вчителі, скарб, перешкода.

  Сюжетний урок з фізичної культури для учнів 2 класу

  Детальніше
 • Мене чекає успіх, правда чи міф?

  Автор: Гетманюк Оксана. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: успіх, здоровя, особистість, саморозвиток, впевненість

  Проект створений для учнів : 11 класів. Кількість учасників : 70 чоловік. Проект розрахований на 1 тиждень. Проект призначений для розгляду учнями проблеми успіху. В ході проекту учні досліджують поняття успіху, можливість його здобуття та шляхи, що ведуть до нього. Учасники виконуватимуть різнорівневі завдання міжпредметного характеру. По завершенню проекту кожен учень складе власну карту візуалізації успіху.

  Детальніше
 • "Мандрівка творчістю зарубіжних авторів"

  Автор: Ira Bordenyuk. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: Англійська мова, зарубіжна література, географія

  Детальніше
 • #Харчуйся_правильно

  Автор: Бородійчук Орися, Товарянська Василина. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: харчування, здоров’я

  Думав Вася, Танін брат, Щоб здоровим стати, Треба їсти — все підряд І побільше спати. Так Василько і робив, Враз, як прокидався, Щось жував він, їв і їв, Просто — запихався. Став гладкий — не підбіжить! Та і йти не може... Як такому в світі жить, Хто тут допоможе? Даний проект дозволить учням усвідомити важливість правильного харчування.

  Детальніше
 • "Мандрівка творчістю зарубіжних авторів"

  Автор: Ira Bordenyuk. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: англійська, географія. зарубіжна література

  Проект націлений на учнів 9 класу.

  Детальніше
 • Школа без милиць

  Автор: Nataliia Fanha, Пастухевич Олька. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: Мрій, мисли, вдосконалйся, розвивайся,

  Даний проект дає можливість формувати креативне мислення, альтернативні погляди, вміння застосувати в реальному житті, громадянська позиція, самостійне бачення, вміння аналізувати, підтримувати зв’язок із іншими учнями, любов до природи і Батьківщини, а також здатність застосувати його в практичній діяльності, розвивати вміння спостерігати, аналізувати, формулювати гіпотези, збирати дані,, аналізувати результати, розвивати здатність до пошуку та засвоєння нових знань, вміння визначати навчальні цілі та способи їх досягнення, уміння генерувати нові ідеї й ініціативи та втілювати їх у життя з метою підвищення як власного соціального статусу та добробуту, так і розвитку суспільства і держави.

  Детальніше
 • Вчися бути господарем

  Автор: Кравчук Петро Михайлович kravchuk_pm, Людмила Володимирівна Філатова. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: Енергозбереження, світо, заощадження, тепло, вода, електроенергія

  Навчальний проект передбачає проведення по групових досліджень учнями. Даний проект може використовуватися у 8 класі. Перший етап проекту – підготовчий, в якому розглядаються тема, мета та завдання, представлення буклетів та брошур. Другий етап включає в себе пошуково – дослідницьку роботу учнів. Третій етап – проведення дослідів, які розкриють школярам важливість енергозбереження. Останній етап включає в себе аналіз результатів дослідів та спільне обговорення проблематики даної теми у вигляді позакласного заходу.

  Детальніше
<< | 1-20 | 21-40 | 41-47 | >>