Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

  • Здорова молодь - здорове суспільство

    Автор: Наталя Джуглей, Роман Двуліт. Дата публікації: 10.02.2017.

    Теги: здоров’я, молодь, спорт, активність, сон,загартування, відпочинок, шкідливі звички,особиста гігієна, харчування.

    Це дослідницький проект в ході якого в учнів буде сформоване уявлення про активний, здоровий спосіб життя, виховання в них розуміння здоров’я як пріоритетної цінності в житті

    Детальніше
  • Learn.Remember.Know

    Автор: Писаренко Катя. Дата публікації: 10.02.2017.

    Теги: англійська, математика, школа майбутнього, креативність, лідерство, робота в команді, інноваційність, формули, слова, словник

    ПРоект, який дозволить вивчити англійську мову за допомогою математики!

    Детальніше
  • Стан природи у твоїх руках

    Автор: Варакута Христина, Мінаї Ґабріелла. Дата публікації: 10.02.2017.

    Теги: Природа, ти , повітря, ліс, любов, сміття, ресурси, рослини, тварини, сім’я, планета.

    Дослідницький проект у якому в учнів буде формуватися почуття причетності до всього живого, гуманне ставлення до навколишнього середовища й прагнення піклуватися про збереження природи.

    Детальніше
  • Комплекс інтегрованих уроків "Хто знання має, той мур ламає"

    Автор: Тетяна Іванівна Герелевич. Дата публікації: 10.02.2017.

    Теги: Englich, Фізика, уроки, школа, навчання, робота в групах, командний дух, наука

    Проект спрямований на формування в учнів таких компетентностей: спілкування іноземними мовами; основні компетентності у природничих науках і технологіях; уміння вчитися впродовж життя. Мета: підвищення ефективності процесу навчання в школі шляхом формування цілісної системи знань учнів.

    Детальніше
  • Все по поличках!

    Автор: Куліш Катя, Вівчар Надя. Дата публікації: 10.02.2017.

    Теги: Тайм-менеджмент, час, планування, хронометраж, годинник, графік, школа, відпочинок, хоббі, розрахунок

    На шляху до збільшення власної ефективності нам слід насамперед чітко розуміти власні цілі, прагнення та бажання. Дуже часто люди забувають про це і марно намагаються збільшувати продуктивність своєї роботи, витрачаючи при цьому найдорогоцінніший ресурс, який у нас є, – Час! Відтак, питання управління часом є надзвичайно актуальним. Тому у рамках проекту, ми пропонуємо факультатив "Сам собі тайм-менеджер" для учнів 9-11 класів. Тайм-менеджмент в першу чергу – вміння домовлятись із собою, уміння розуміти особисті мотиви поведінки і знати, що мені потрібно! Програма «Все по поличках!» спрямована на створення умов для формування у школярів уміння конструктивно керувати власним часом. Мета проекту: навчити учнів розпорядку дня, вказати, що важливою умовою збереження здоров’я є правильно організована праця і відпочинок, робочі місця в школі та вдома, виконування домашніх завдань.

    Детальніше
  • Мисли глобально - дій локально

    Автор: Григорчук Ірина, Качмарська Оксана. Дата публікації: 10.02.2017.

    Теги: тернопіль, екологія, глобальність, зміна_клімату, планета, школа, глобальні_цілі збереження_планети

    Проект спрямований на вклад у вирішення однієї з глобальних цілей сталого розвитку ООН, а саме «Зміна клімату». Він має на меті донести учням старшої школи інформацію про стан екології у всесвітньому масштабі, а саме про проблему глобального потепління та зменшення озонового шару, а також його вже видимі наслідки, які впливають на весь світ і стосуються кожного зокрема. Головне повідомлення буде донесено шляхом дедукції – починаючи від загального та приходячи до конкретного. Основний предмет, в рамках якого буде розглядатися реалізація проекту – географія. Тим не менше, цей проект охоплює також інші дисципліни, які вивчаються у школі, і є тісно пов’язаним з ними. Так як сучасна школа прогресує і має на меті змістити акцент вивчення «сухої» теорії, окремих плстів знань з різних предметів на комплексне вивчення явищ та понять, необхідних учневі для застосування в реальному житті, проект «Мисли глобально – дій локально» направлений саме на об’єднання окремих дисциплін у своєй суті. Тому доречно буде розглядати концепцію проекту на стику вивчення наступних шкільних предметів: географія,білологія, хімія,екологія, основи здоров’я,іноземна (англійська) мова, рідна (українська) мова.

    Детальніше
  • Добре там, де нас нема

    Автор: Кузьмiнчук Тетяна, Петрик Надя. Дата публікації: 09.02.2017.

    Теги: українці, населення, еміграція, перспектива, Європа, батьківщина, навчання,

    Чому українці масово виїжджають за кордон? Причини та наслідки. Робота та навчання за кордоном.

    Детальніше
  • Чисте довкілля - чисте сумління

    Автор: Коваль Оксана. Дата публікації: 09.02.2017.

    Теги: Екологія сортування відходи

    Мета цього проекту – формування екологічної культури школярів через упровадження системи роздільного сортування відходів у школі та вдома; покращення стану довкілля в регіоні; привернення уваги громадськості до екологічних проблем через поширення інформації про діяльність школи.

    Детальніше
  • Мирний АТОМ

    Автор: Гузь Бодя. Дата публікації: 09.02.2017.

    Теги: АЕС, Мирний атом, Атомна енергія.

    Наш проект створено з метою ознайомлення людей, зокрема учнів 10 класу з проблемами, перевагами недоліками та можливими наслідками користування атомною енергією.

    Детальніше
  • Навчаймося по-новому!

    Автор: Тихоліз Ірина. Дата публікації: 09.02.2017.

    Теги: біологія, англійська мова, бінарний урок, школа

    Проект "Навчаймося по-новому" полягає у розбобці комплексу бінарних уроків. Основною метою проекту є показати тісний взаємозв’язок між біологією та англійською мовою!

    Детальніше
  • Тиждень математики

    Автор: Лопухова Альона. Дата публікації: 09.02.2017.

    Теги: математика квест Що?Де?Коли?

    Система заходів для мотивації учнів до навчання математики.

    Детальніше
  • Я - громадянин України

    Автор: Roman Robak. Дата публікації: 09.02.2017.

    Теги: Національна ідентичність, природа, культура, мистецтво, технології, суспільство

    Отримати відповіді на запитання: Які кроки потрібно зробити, щоб Україна стала процвітаючою державою? Яке підґрунтя для розквіту України є в наш час? Який внесок держави в цілому та кожного громадянина окремо, потрібні для того, щоб Україна стала прогресивною країною? Шляхом: Накопичення знань про сучасну Україну, її культурну спадщину, інтелектуальний та науковий потенціал. Формування громадянської свідомості та громадянської позиції. Усвідомлення ролі кожного громадянина в створенні сучасного та розбудові майбутнього країни.

    Детальніше
  • «Вплив тютюнопаління та алкоголю на організм підлітка».

    Автор: Оксана Кравець, Аліна Шведецька. Дата публікації: 09.02.2017.

    Теги: Алкоголь, причини, залежність, тютюнопаління, дія, чинники, шкідливість, наслідки, негати, вплив.

    Наш проект має на меті показати підліткам згубний вплив куріння і алкоголю на організм підлітка; усвідомити та засвоїти знання про негативний вплив нікотину і алкоголю на здоров’я людини; розвивати навички відмови від шкідливих звичок; викликати у підлітків негативне ставлення до алкоголю і тютюнопаління; виховати потяг до здорового способу життя.

    Детальніше
  • Проблема дефіциту і забруднення водних ресурсів у світі. Утилізація забруднюючих речовин"

    Автор: Наталія Яковенко. Дата публікації: 09.02.2017.

    Теги: Вода, забрудненя, стічні води, отруто-хімікати,пестициди,фізичне, хімічне, біологічне,самоочищення

    Урок розрахований на учнів 10-х класів, буде проводитись у формі бесіди. У проекті ми донесемо інформацію про те,як впродовж декількох десятків років змінилась кількість водних ресурсів та їхня якість. Ми хочемо скомпроментувати дітей на дії щодо збереження чистоти наколишнього середовища, зокрема води. Розвинути в них підприємницькі якості щодо утилізації і переробки забруднюючих речовин в альтернативні джерела енергії та сировину для повторного користування. Дітам пропонується знайти способи як вони будуть доносити інформацію щодо збереження водних ресурсів до широкого загалу, та яким чином вони будуть діяти щоб змінити їх стан на краще.

    Детальніше
  • Пізнай свою країну!

    Автор: Миськів Мар'яна Григорівна myskiv_mg. Дата публікації: 09.02.2017.

    Теги: Подорож, екскурсія, турист

    Наш проект дасть можливість школярам стати більш свідомими, відчути цінність потрібних в житті речей, знайти дійсно важливі речі, за які потрібно боротися і усвідомити шо наша країна найкраща і її потрібно зберегти. Проект призведе до покращення свідомості в школярів, демократизації через прояв людяності, гідності і честі, відповідальності перед самим собою, своїми колегами і суспільством загалом.

    Детальніше
  • Скажемо сміттю: "НІ"

    Автор: Юля Сплавінська, Андрій Монастирський. Дата публікації: 09.02.2017.

    Теги: сміття, побутові відходи, довкілля, утилізація, сортування

    Науково-практична конференція для учнів 9-10 класів присвячена одній з найактуальніших тем – забрудненню нашої планети. Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. Проте, мало хто це усвідомлює, а тим більше виконує. Конференція має подвійну цінність - теоретичну та практичну (у вигляді рекомендацій, як подолати проблему сміттєзвалищ). А це дасть змогу, в свою чергу, розуміти цінність природи, проявляти інтерес до екологічних проблем, формувати екологічні уміння, навички, оцінювати, прогнозувати, приймати правильні рішення, пропагувати, дотримуватись правил поведінки в природі, переконувати у необхідності охорони природи й особисто бути причетними до цієї справи.

    Детальніше
  • Орієнтування на місцевості та охорона лісу

    Автор: Роксолана Білоус. Дата публікації: 09.02.2017.

    Теги: спостереження, збереження, місцевість, природа, виховання

    Обговорити з учнями інформацію про збереження лісу; довести необхідність збереження лісу; розвивати естетичне сприйняття навколишнього, мислення, спостережливість; виховувати любов до природи.

    Детальніше
  • Життя - без сміття

    Автор: Іра Кодлюк, Христина Олійник. Дата публікації: 09.02.2017.

    Теги: сміття, екологія, природа, сортування, переробка

    Проект створений для того щоб: - проінформувати дітей щодо ситуації зі сміттям в Україні - навчити дітей правильно сортувати сміття - зменшити його кількість на сміттєзвалищах та удосконалити перероблення

    Детальніше
  • Сад "за склом"

    Автор: Ольга Андріївна Шамро, Іра Шевчук. Дата публікації: 09.02.2017.

    Теги: рослини, флораріум, декор, творчість, школа

    Ми хочемо довести, що «нудні» уроки з висаджування рослин в одноразові стаканчики або ж пересаджування з них, можна перетворити на захоплююче створення оригінальних прикрас для дому, які можуть слугувати також подарунками.

    Детальніше
  • " Здай батарейку - збережи планету"

    Автор: Ірина Сельська, Ірина Чендей. Дата публікації: 09.02.2017.

    Теги: батарейки, шкода, екологія, утилізація, відходи, охорона,земля, планета, забруднення

    Проект у вигляді виховної години передбачений для дітей середньої школи, зокрема для 5-го класу, націлений звернути увагу школярів на проблеми правильного використання і утилізації батарейок. Ця виховна година допоможе учням краще зрозуміти небезпеку для природи і людини, яку несуть викинуті разом зі звичайним сміттям батарейки.

    Детальніше
<< | 1-20 | 21-40 | 41-47 | >>