Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

  • Подаруй надію

    Автор: Діма Познанський. Дата публікації: 25.02.2018.

    Теги: Тернопіль, допомога, безпритульні, тролейбуси, захист

    Творчий проект «Подаруй надію» - це проект, який стосується безпритульних людей міста Тернополя.

    Детальніше
  • "Компас - винахід, що змінив хід історії"

    Автор: Іра Марчук. Дата публікації: 20.02.2018.

    Теги: #ТНПУ #навчання #проект #Компас

    На сьогодні українська школа перебуває в процесі модернізації та створенні нового бачення освіти. Саме тому актуальність даного проекту є важливою ланкою в механізмі реформи освіти. Застосування новітніх навчальних технологій, різних інтерактивних моделей навчання, а зокрема і уроку – квесту, допомагає сформувати та розвинути в учнів в учнів ряд таких важливих компетентностей як: • уміння вчитися впродовж життя ; • інформаційно-цифрова ; • соціальна та громадянська; • ініціативність і підприємливість; • спілкування державною мовою.

    Детальніше
  • Оформлення зони психологічного розвантаження в школі

    Автор: Мар'яна Базан. Дата публікації: 15.02.2018.

    Теги: відпочинок, дозвілля, захоплення, технології, дизайн

    Шкільне життя багате різноманітними подіями. Майже половину свого життя школярі проводять в стінах школи – це приблизно 1190 годин на рік (до 5-6 годин в день). На перервах більшість учнів знаходиться в коридорах. Для того щоб учні мали можливість переключатися після інтелектуальної роботи на відпочинок під час перерв або після уроків, ми вирішили розробити даний проект. Тому тему проекту вважаємо актуальною. Створення єдиного комплексу, де можна було б реалізувати всі свої здібності, запити, інтереси, ідеальна модель маленького світу – таким є задум цього проекту.

    Детальніше
  • «Формування історичних знань в умовах міждисциплінарної інтеграції»

    Автор: Nazariy Lisiy. Дата публікації: 13.02.2018.

    Теги: *навчання*знання*інтеграція

    Міждисциплінарна інтеграція

    Детальніше
  • Як колесо змінило людство

    Автор: таня тильчак. Дата публікації: 13.02.2018.

    Теги: колесо,швидкість,коло,відстань,рух,відкриття,гума,спорт.

    У процесі революційного формування інформаційного суспільства кардинально змінюються вимоги до сучасної освіти. Тому ми пропонуємо свій проект: «Як колесо змінило людство?». Суть полягає в тому, що діти діляться на групи і досліджують будь-який предмет у різні епохи та його застосування у науці (в нашому випадку – колесо). В результаті відбувається симбіоз думок та ідей. Все проводиться у формі квесту з назвою «Колесо змін». Дана форма роботи з учнями передбачає використання набутих знань та їх інтеграцію.

    Детальніше
  • Годинник - охоронець часу

    Автор: Oksana Horbal. Дата публікації: 09.02.2018.

    Теги: годинник, час, сонячний, година, хвилина, секунда

    Навчальний проект «Годинник — охоронець часу» зорієнтований для проведення у 7-8-х класах загальноосвітніх шкіл на протязі одного тижня, тобто по одній годині з предметів історія, фізика, трудове навчання. Планується саме на цих предметах подавати різну інформацію з орієнтацією на предмет, а саме — годинник. Це допоможе розширенню міжпредметних зв’язків та тіснішому зв’язку теорії з життям.

    Детальніше
  • "Сонце- як джерело життя "

    Автор: Оля Погребецька. Дата публікації: 08.02.2018.

    Теги: Сонце,тепло,світло,захід,схід,радість,життя

    : Сонце як джерело життя. Клас: проект реалізовується у 3 класі. Стислий опис: даний інтегрований проект присвячений формуванню міжпредметних зв’язків у дітей. Тобто в учня складається цілісне уявлення про навколишній світ. Дитина повинна зрозуміти, що Сонце –це не лише зірка, а й джерело життя. Під час проекту учень досліджує, встановлює причинно-наслідкові зв’язки, мислить, вчиться спілкуватися іноземною мовою, крім того проект розвиває фантазію, творчість, уяву, формує навички дослідницької діяльності, узагальнення набутих знань, вмінь і навичок та використання їх у повсякденному житті. Результати проекту діти можуть представити у вигляді презентаційних матеріалів. Час, необхідний для реалізації інтегрованого навчального проекту: 1 тиждень. Навчальні предмети: природознавство, математика, українська мова, літературне читання, англійська мова, музичне мистецтво, трудове навчання, основи здоров’я.

    Детальніше