Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • «Hair for dreams»

  Автор: Оля Висоцька, Ольга Бандурка. Дата публікації: 07.02.2020.

  Теги: #благодійність #віра #любов #онкологія #щирість #радість #мрія #підтримка #волосся #перука #тернопіль

  Мета проєкту збір волосся для виготовлення перуки онкохворим дітям, які втратили власне внаслідок хіміотерапії та привернення уваги людей до проблем онкохворих дітей.

  Детальніше
 • Допоможемо сонцю не згаснути

  Автор: Телега Галина. Дата публікації: 13.02.2017.

  Теги: дитина,сонце,синдром,любов,турбота,підтримка ,дружба.

  Проект має на меті ознайомити учнів із дітками Сонця,допомогти їхній комунікації та спілкуванню з учнями 4 класу.

  Детальніше
 • "Я люблю Україну" (Костишин Оксана, Сторожук Христина)

  Автор: Оксана Костишин. Дата публікації: 05.04.2016.

  Теги: Любов, традиції, держава, цінності, повага, добро, культура, людина, мудрість, підтримка.

  Нема життя без України, бо Україна – це мати, яку не вибирають, бо Україна – це доля, яка випадає раз на віку, бо Україна – це пісня, яка вічна на цій землі. Щасливі ми, що народилися на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні!І все починається з нас, щоб бути справді свідомим громадянином своєї держави варто знати історію, традиції та цінності власного народу, які формувалися протягом століть. Важливо знати власні традиції та історію, подорожувати, бути активним громадянином. Якщо ми хочемо змінити щось в державі, в першу чергу ми повинні розпочати з себе, стати справжніми українцями. До проекту входить виховний захід з вікториною, який вчитель може використовувати для того, щоб розвивати в учневі бажання здобувати освіту, бути активним громадянином, виховувати морально — етнічні норми життя, потребу в самовдосконаленні та самоосвіті.

  Детальніше
 • Табір "Відкрий себе Україні!"

  Автор: Ярмакова Алінка. Дата публікації: 18.02.2016.

  Теги: Свобода, креативність, відкритість, патріотичність, ініціативність, доброзичливість, мир, підтримка, щирість

  «Відкрий себе Україні» - це табір для учнів 6-11 класів та студентів ВНЗ. Завдяки активному відпочинку молодь та школярі можуть краще себе проявити, а організатори (вчителі чи викладачі) більше провести виховний процес,і звернути увагу на ті аспекти, яких у теоретичний спосіб побачити не можливо. Щоб ефективно було проведено табір необхідно залучити побільше учасників молодіжних організацій, відомих людей, а також на високому рівні провести інформаційне забезпечення.

  Детальніше
 • Подаруй тепло ближньому

  Автор: Kovalysko Olia. Дата публікації: 29.03.2015.

  Теги: Добро, права людини, демократія, суспільство, підтримка

  Створення проекту є актуальним перш за все тому, що сучасне покоління на даному етапі розвитку суспільства втрачає мораль. Ми стаємо байдужими до проблем інших людей. Ми прагнемо довести до свідомості дітей, що добро й милосердя чиняться безкорисливо та викликати бажання творити добро.

  Детальніше
 • "Ти, я і він - ми усі особливі"

  Автор: Молодовець Люда. Дата публікації: 21.02.2015.

  Теги: Підтримка, гуманність, рівність, любов, розуміння, емпанія, демократія, цінність, свобода, справедиливість, демократія

  Проект в часі є не довготривалим і передбачає залучення учнів 5-6 класів до активної роботи. Проведення виховних бесід, тренінгів, показ відео на тему «Діти інваліди», а також проведення благодійної акції «Подай руку допомого» дасть можливість глибше усвідомити дітям поняття відкритого суспільства.

  Детальніше
 • "Інтернаціональний Тернопіль"

  Автор: Заровенна Наталя. Дата публікації: 03.02.2014.

  Теги: підтримка, співпраця, розуміння, дружба, повага, фноземці, товариші, студенти, культура, довіра, толерантність

  Проект спрямований на зближення громади міста Тернополя із представниками різних національностей шляхом організації та відвідування зустрічей і вечорів спілкування з іноземцями, спільної участі у різноманітних тренінгах та практичних заняттях під назвою «Навчаємось разом», «Танці народів світу», «Наша національна кухня», «Звичаї та обряди з різних куточків світу». Для реалізації цього проекту необхідна творча співпраця волонтерів, аніматорів та усіх бажаючих.

  Детальніше
 • Профорганізація "Твій старт"

  Автор: Біланик Оля. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: завдання, волонтерство, профорієнтація, оголошення, співпраця, реклама, діяльність, молодь, учні, студент, стартова, сприяють університети, самоврядування, підтримка, діяльність, громади

  Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. З причини незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, відсутності практичного досвіду професійної діяльності близько 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їх інтересам, нахилам та вподобанням. Саме тому доцільно створювати профорієнтаційні кабінети, які б допомогли випускнику в тій, чи іншій мірі визначитися з вибором професії.

  Детальніше
 • «ОСОБЛИВЕ ДИТИНСТВО»

  Автор: Алина Бондарец. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: самодопомога, підтримка

  Головною метою проекту є організація дозвілля для дітей з діагнозом ДЦП та їх батьків. Завдяки такому проекту ми зможемо подолати культурну ізоляцію дітей з обмеженими можливостями та забезпечити їх інтеграцію у міський соціум. Також у межах проекту для батьків створюватимуться групи самодопомоги, де батьки зможуть обмінюватись досвідом по догляду за такими “особливими” дітьми. Крім цього буде задоволена потреба у спілкуванні через створення груп такого типу.

  Детальніше
 • Дарунок Бога

  Автор: Медулич Свєтка. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Дарунок Бога, батьківство, материнство, щастя, взаємодопомога, підтримка, догляд за дитиною, досвід батьків, розуміння, виховання, терпіння.

  Ідея створення центру «Підтримки молодої сім’ї» виникла, як наслідок ситуації, яка склалася у сфері батьківства на сучасному етапі: значні проблеми виникають у період вагітності та в перші роки після народження дитини. Враховуючи таку ситуацію ідея створення центру є актуальною та доцільною. Функціонування центру сприятиме більш швидкій адаптації молодого подружжя до ролі батьків, котрі в центрі зможуть вирішити проблеми, які для них є новими, дізнатися все, що їм необхідно про новонароджену дитину, зможуть практично навчитись догляду за немовлям, а завдяки проведенню виставок фотографій, відвідування яких буде можливим для усіх бажаючих, пропагуватиеться батьківство та материнство.

  Детальніше
 • "Моя сім'я - моя фортеця"

  Автор: Заверуха Маріанна. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Сім'я, підтримка, любов, розуміння

  "Щасливий той, хто щасливий у себе вдома!" - писав Л. Толстой. Проект розрахований на підлітків 15-17 років та їхніх батьків заради поглиблення розуміння ролі сім'ї для кожної людини та усвідомлення власної відповідальності за щастя своєї сім'ї, і відповідно, своє особисте.

  Детальніше
 • Сімейне дозвілля

  Автор: Литвинов Нес100р. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: сім'я,дозвілля, відпочинок, повага, стосунки, взаємопідтримка

  Проект «Сімейне дозвілля» дозволить підняти рівень психологічного комфорту в сім’ях. Забезпечить розвиток гармонійних стосунків між всіма членами сім’ї. Допоможе покращити стосунки між батьками та дітьми.

  Детальніше
 • Особливе дитинство

  Автор: Алина Бондарец. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: самодопомога, підтримка

  Головною метою проекту є організація дозвілля для дітей з діагнозом ДЦП та їх батьків. Завдяки такому проекту ми зможемо подолати культурну ізоляцію дітей з обмеженими можливостями та забезпечити їх інтеграцію у міський соціум. Також у межах проекту для батьків створюватимуться групи самодопомоги, де батьки зможуть обмінюватись досвідом по догляду за такими “особливими” дітьми. Крім цього буде задоволена потреба у спілкуванні через створення груп такого типу.

  Детальніше
 • Вагітність у 16 - це не вирок

  Автор: Віталій Радецький. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: вагітність, невовнолітня, непланована, online, сайт, підтримка, чат, форум, аборт, анонімність

  Проект дає можливість дівчатам підліткового віку, що завагітніли та бояться зізнатися у цьому навіть своїм батькам, отримати психологічну, а також первинну лікарську підтримку в online режимі. Спілкування у форматі чату або форуму на сайті проекту (а при потребі і в телефонному режимі) із спеціалістами центру підтримки гарантує анонімність та безкоштовність.

  Детальніше