Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

Вагітність у 16 - це не вирок

Автор: Віталій Радецький. Дата публікації: 30.01.2014.

Теги: вагітність, невовнолітня, непланована, online, сайт, підтримка, чат, форум, аборт, анонімність

Проект дає можливість дівчатам підліткового віку, що завагітніли та бояться зізнатися у цьому навіть своїм батькам, отримати психологічну, а також первинну лікарську підтримку в online режимі. Спілкування у форматі чату або форуму на сайті проекту (а при потребі і в телефонному режимі) із спеціалістами центру підтримки гарантує анонімність та безкоштовність.
Команда проекту скаладється із 3 членів: студента-інформатика, який буде займатися розробкою та адмініструванням веб-сайту; студента-психолога, який буде надавати психологічну підтримку вагітним підліткам у форматі спілкування в чаті чи дописів на форумах, а при потребі в телефонному режимі; студента–терапевта, який буде надавати первинну медичну консультацію та давати поради щодо необхідності звернення до лікарні. Таким чином, даний проект реалізовує ще одну мету – надання першого робочого місця для студентів або випускників вузів.
На перспективу до проекту можна залучити волонтерів, які будуть займатися профілактикою попередження вагітності у підлітковому віці та підвищенням морального і етичного рівня у відносинах сучасної молоді.

Блог: http://pregnancy16.blogspot.com/

назад