Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Що таке щастя? Як його досягти?

  Автор: Іруська Гудз. Дата публікації: 15.02.2018.

  Теги: Щастя, любов, надія, віра, розуміння, самовдосконалення, суспільство, добро, насолода, щирість, друзі, сім’я

  Реалізація даного проекту виконується учнями різних вікових категорій. Метою даного проекту є те, щоб удосконалювати сформоване в дітей поняття про здоров’я як найважливішу умову щасливого життя; розвивати вміння самому здійснювати свої бажання; дати можливість упевнитися їм, що досягнення щастя залежить від їхніх особистих зусиль, виховати людяність, працьовитість; підвести учнів до висновків світоглядного характеру: життя це невпинний рух і самовдосконалення.

  Детальніше
 • На Олімпійській хвилі

  Автор: , Віка Борута. Дата публікації: 13.02.2018.

  Теги: спорт, здоровя,щастя

  Проект створений з метою,покращення фізичної культури у школі,способів її викладання, а також з метою популяризації спорту і ведення здорового способу життя школярів. Проект повязаний з такими предметами як:Географія,трудове навчання, малювання, інформатика, фізкультура, і українська література.

  Детальніше
 • Формула щастя

  Автор: Оксана Деревніцька. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: щастя, життя, пошук, самовдосконалення, самореалізація

  Проект «Формула щастя» спрямований на розкриття поняття “щастя” у дітей, формування уміння розрізняти його серед інших почуттів; виховання самостійної, ініціативної та активної позиції у житті, бажання бути щасливими і дарувати щастя іншим.

  Детальніше
 • 7 ДНІВ ТОЛЕРАНТНОСТІ

  Автор: Oksana Slobodyan. Дата публікації: 19.02.2016.

  Теги: Любов, надія, єдність, віра, щастя, толерантність, під-тримка, великодушність, мудрість, людськість, сво-бода, повага, досвід, справедливість, розуміння, мо-ральність, духовність, довіра.

  Детальніше
 • Все починається з любові

  Автор: Клапач Олег. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: Любов до себе, людей, Батьківщини – запорука успіху та щастя Людини.

  Останнім часом зросла кількість випадків насилля та злочинності у молодіжному середовищі, Україна займає 1 місце у Європі серед підліткового алкоголізму та ін. За допомогою тренінгів на практиці навчимо молодь навичкам самоповаги, асертивної поведінки, толерантності та здорового способу життя.

  Детальніше
 • Школа для батьків "Щаслива сім'я

  Автор: Khoetskih Maxim. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Сім'я, щастя, благополуччя, розуміння

  Завданнями даного проекту є: - виявлення випадків порушення прав в сім’ї, причини неблагополуччя, інформування про них органів влади за потреби; - залучення членів функціонально неспроможної сім’ї до роботи в школі для батьків «Школа щастя»; - профілактика девіантної поведінки в сім’ї, рецидивів порушення прав членів сім’ї у родині; - пропагування соціально позитивної моделі сімейного життя, здорового способу життя; - правова і психолого-педагогічна просвіта сім’ї; - організація предметного спілкування членів функціонально неспроможних сімей між собою, іншими сім’ями, для подолання причин неблагополуччя; - різноманітна допомога в організації життєдіяльності сім’ї, створенні умов для її повноцінного функціонування, самореалізації та розвитку її членів

  Детальніше
 • Збережемо зір

  Автор: Marianna Slobodian. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Зір, очі, щастя бачити, барви

  Проект покликаний привернути увагу жителів м. Тернополя до проблеми збереження зору.

  Детальніше
 • "Місто щасливих дітей"

  Автор: Бурдяк Оксанка. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: щастя, діти, любов, волонтери, студенти, радість, сміх, акції, майстер-класи

  Справа кожного особиста, чи допомагати цим дітям чи ні? Наш проект, який ми хочемо вам запропонувати направлений на покращення рівня життя дітей сиріт, дітей інвалідів, дітей з інтернату, за допомогою студентів, підприємців, людей інших професій, які мають бажання чогось нового навчити чи щось придбати, чи організувати свято для дітей. Цей проект направлений на покращення життя «неповноцінних дітей», для того щоб вони відчули себе щасливими і потрібними в цьому суспільстві.

  Детальніше
 • Дарунок Бога

  Автор: Медулич Свєтка. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Дарунок Бога, батьківство, материнство, щастя, взаємодопомога, підтримка, догляд за дитиною, досвід батьків, розуміння, виховання, терпіння.

  Ідея створення центру «Підтримки молодої сім’ї» виникла, як наслідок ситуації, яка склалася у сфері батьківства на сучасному етапі: значні проблеми виникають у період вагітності та в перші роки після народження дитини. Враховуючи таку ситуацію ідея створення центру є актуальною та доцільною. Функціонування центру сприятиме більш швидкій адаптації молодого подружжя до ролі батьків, котрі в центрі зможуть вирішити проблеми, які для них є новими, дізнатися все, що їм необхідно про новонароджену дитину, зможуть практично навчитись догляду за немовлям, а завдяки проведенню виставок фотографій, відвідування яких буде можливим для усіх бажаючих, пропагуватиеться батьківство та материнство.

  Детальніше
 • Сім кольорів щастя в твоїх долонях!

  Автор: Брикайло Оксана. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: музей щастя, афірмації, символічні подарунки, "солодка" удача, промінчик щастя, ланцюжок позитивних емоцій

  Запропоновані у проекті методи боротьби з депресією та негативними настроями сприятимуть швидкому «одужанню» не лише тернополян а й усіх, хто приїде в гості у "файне" місто. А "музей щастя" приваблюватиме відвідувачів з усіх усюд!

  Детальніше