Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • “Здоровий спосіб життя”

  Автор: Маріанна Мордованець. Дата публікації: 13.02.2019.

  Теги: правильне харчування, відпочинок, розпорядок дня, рух, позитивний настрій, відсутність шкідливих звичок, гігієна, праця.

  Інтегрований проект створений для формування здорового способу школярів, адже здоров’я – найцінніше, що є в житті кожного з нас. Даний проект розрахований на учнів 3 класу. Тривалість проведення проекту – 1 урок. Мета проекту: ознайомити учнів із правилами здорового способу життя; дослідити способи зміцнення здоров’я; впровадити здоровий спосіб життя серед школярів.

  Детальніше
 • Оформлення зони психологічного розвантаження в школі

  Автор: Мар'яна Базан. Дата публікації: 15.02.2018.

  Теги: відпочинок, дозвілля, захоплення, технології, дизайн

  Шкільне життя багате різноманітними подіями. Майже половину свого життя школярі проводять в стінах школи – це приблизно 1190 годин на рік (до 5-6 годин в день). На перервах більшість учнів знаходиться в коридорах. Для того щоб учні мали можливість переключатися після інтелектуальної роботи на відпочинок під час перерв або після уроків, ми вирішили розробити даний проект. Тому тему проекту вважаємо актуальною. Створення єдиного комплексу, де можна було б реалізувати всі свої здібності, запити, інтереси, ідеальна модель маленького світу – таким є задум цього проекту.

  Детальніше
 • Проект "ЖИВИ І ПІЗНАВАЙ"

  Автор: Виктория Хабурская. Дата публікації: 09.02.2018.

  Теги: активний відпочинок, здоров’я, природа, спорт

  Орієнтовні дослідницькі / проблемні питання: • Що таке активний відпочинок? • Відпочинок на природі, як це? • Як зберегти своє здоров’я? • Як орієнтуватись на місцевості? • Як надати першу медичну допомогу? • Як покращити екологію місцевості?

  Детальніше
 • Здорова молодь - здорове суспільство

  Автор: Наталя Джуглей, Наталя Джуглей, Роман Двуліт. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: здоров’я, молодь, спорт, активність, сон,загартування, відпочинок, шкідливі звички,особиста гігієна, харчування.

  Це дослідницький проект в ході якого в учнів буде сформоване уявлення про активний, здоровий спосіб життя, виховання в них розуміння здоров’я як пріоритетної цінності в житті

  Детальніше
 • Все по поличках!

  Автор: Куліш Катя, Вівчар Надя. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: Тайм-менеджмент, час, планування, хронометраж, годинник, графік, школа, відпочинок, хоббі, розрахунок

  На шляху до збільшення власної ефективності нам слід насамперед чітко розуміти власні цілі, прагнення та бажання. Дуже часто люди забувають про це і марно намагаються збільшувати продуктивність своєї роботи, витрачаючи при цьому найдорогоцінніший ресурс, який у нас є, – Час! Відтак, питання управління часом є надзвичайно актуальним. Тому у рамках проекту, ми пропонуємо факультатив "Сам собі тайм-менеджер" для учнів 9-11 класів. Тайм-менеджмент в першу чергу – вміння домовлятись із собою, уміння розуміти особисті мотиви поведінки і знати, що мені потрібно! Програма «Все по поличках!» спрямована на створення умов для формування у школярів уміння конструктивно керувати власним часом. Мета проекту: навчити учнів розпорядку дня, вказати, що важливою умовою збереження здоров’я є правильно організована праця і відпочинок, робочі місця в школі та вдома, виконування домашніх завдань.

  Детальніше
 • HealthDay

  Автор: Сюсяйло Надя. Дата публікації: 01.04.2015.

  Теги: Відпочинок діти спорт активні ігри екскурсії спілкування з природою екологічні акції

  Розглянути актуальну проблему зміни ставлення людства до природи.

  Детальніше
 • Royal mini golf

  Автор: Тучак Христина. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Дозвілля,спорт,відпочинок

  Ця ідея є досить перспективною внаслідок того, що конкуренція в цій сфері діяльності, особливо якщо йдеться про наш регіон, практично відсутня; Цей проект не вимагає занадто великих затрат, дає можливість створити нові робочі місця та збільшити надходження коштів до місцевого бюджету; Цей вид спорту є для нас малознайомим і тому цікавим і привабливим.

  Детальніше
 • Спортивне місто Тернопіль

  Автор: Кучер Таня. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Спорт, здоров'я, рух, активний відпочинок.

  Організація і проведення щорочного спортивно масового заходу для усіх громадян без будь-яких обмежень

  Детальніше
 • Тернопіль - місце для дітей

  Автор: Галя Джумак. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: діти, допомога, майданчики, відпочинок, студенти-волонтери

  Соціальний проект сприяє розвитку безпечних ігор дітей. Він передбачає реконструкцію старих майданчиків, атракціонів, прибудинкових, пляжних зон, спортивних майданчиків, а також створення нових. При цьому вкрай необхідним є залучати дітей до праці, тоді ігри будуть більш осмисленими і діти з власних переконань не будуть псувати майно. Варто відзначити важливу роль волонтерів, які саме будуть займатися реалізацією творчого впливу на місто, а також доброчинців, підприємців, людей міста, які можуть допомогти проекту фінансово. Всі витрати будуть іти на закупівлю матеріалів для дітей. Тому не гаймо часу зробити наше гарне місто ще красивішим і різнобарвнішим завдяки кольорам фарби та дитячим усмішкам.

  Детальніше
 • Ялнковий сад

  Автор: Галина Соловій. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Ялинка, сосна, сад, ялиця, весілля, здоров'я, профілактика, відпочинок, прогулянки, мешканці міста, хвойні породи, церемонії

  «Ялинковий сад» - це сад здоров’я, свята та збереження природи. Ця територія охоплюватиме 10 га насадженого хвойного саду, та поділена на відповідні зони. Тут вирощуватимуть - ялини, сосни, модрини, кедр, кипарис, тис, ялиця та ін.. В ньому можна буде не тільки придбати перелічені вище хвойні дерева, а також:

  Детальніше
 • "Палац хорошого настрою"

  Автор: Світлана Кричковська. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Дозвілля, відпочинок, розважальний комплекс

  Життя сучасної людини нерідко сповнене стресів, негативу, тому дозвілля необхідно проводити так, щоб з легкістю відновити життєві сили та енергію. Хоча у Тернополі є багато розважальних комплексів, та створення ще одного грандіозного проекту, відмінного від решти, привабить туристів та жителів міста, які матимуть змогу з користю провести вільний час. Крім того, цей проект допоможе вирішити складну економічну ситуацію в місті, адже значна частина виручених коштів складе податок. Цілі і завдання проекту:

  Детальніше
 • Сімейна неділя

  Автор: Марянка Пасічник. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Сімейні розваги, відпочинок батьків, дозвілля дітей

  Цей соціальний проект стосується сімї, а зокрема спільних розваг, адже сучасне суспільство не знаходить часу навіть для своїх дітей. Крім цього, передбачається залучення підприємців. Саме вони не лише зможуть долучитися до благородної мети, але і отримати від цього прибуток.

  Детальніше
 • Сімейне дозвілля

  Автор: Литвинов Нес100р. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: сім'я,дозвілля, відпочинок, повага, стосунки, взаємопідтримка

  Проект «Сімейне дозвілля» дозволить підняти рівень психологічного комфорту в сім’ях. Забезпечить розвиток гармонійних стосунків між всіма членами сім’ї. Допоможе покращити стосунки між батьками та дітьми.

  Детальніше
 • Тернопіль - козацьке місто

  Автор: ... Viktor. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Відпочинок, літній табір, козацькі цінності, фестивалі, ярмарки, туризм, виховання молоді

  Тернопіль – один з трьох головних центрів історичного регіону Галичина з великою культурною спадщиною. Тому хочу, щоб майбутні покоління пишалось своїм корінням, рахувалось з традиціями і цінностями предків.

  Детальніше
 • Чарівний парк

  Автор: Рога Олеся. Дата публікації: 29.01.2014.

  Теги: природа, відпочинок, здоров'я, парк, дозвілля, розваги, радість, друзі, природа, сонце, свіже повітря, задоволення відродження, зелень, каруселі, екологія

  Створення мого проекту є актуальним перш за все тому, що сучасне покоління на даному етапі розвитку суспільства втратило “екологічну мораль”. Проект реконструкції парку на території міста орієнтовано на створення художнього витвору методами ландшафтної архітектури з урахуванням сформованих ландшафтів з метою створення високоорганізованого, соціально – орієнтовного рекреаційного середовища для відпочинку, занять спортом, культурне проводження часу мешканців міста.

  Детальніше