Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Спортивна сім'я - здорова нація

  Автор: Постернак Коля. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Спорт, здоров'я, сім'я,молодь

  Проект “Спортивна сім’я – здорова нація” має на меті виховати потребу й інтерес у сім’ї до занять фізичними вправами.

  Детальніше
 • Кожній дитині - своя родина

  Автор: Драбик Юлічка. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Усиновлення, виховання, сім'я

  Суть проекту полягає в тому, що на І етапі створюється соціальна реклама (плакат, відеоролік), які би привертали увагу клієнта (людини, яка хоче мати дитину, але вагається з певних причин). На ІІ етапі відбувається створення сайту, де бажаючим надається можливість самостійно ознайомитися з інформацією стосовно усиновлення; формування інформаційних вмінь; збудження інтересу клієнта до даної проблеми. На ІІІ етапі створюється товариство, об’єднання батьків, людей, які бажають всиновити, але мають певні страхи, побоювання. . З ними спілкуються відповідні спеціалісти. І на IVетапі надається допомога батькам в оформленні та зборі відповідних документів.

  Детальніше
 • Школа для батьків "Щаслива сім'я

  Автор: Khoetskih Maxim. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Сім'я, щастя, благополуччя, розуміння

  Завданнями даного проекту є: - виявлення випадків порушення прав в сім’ї, причини неблагополуччя, інформування про них органів влади за потреби; - залучення членів функціонально неспроможної сім’ї до роботи в школі для батьків «Школа щастя»; - профілактика девіантної поведінки в сім’ї, рецидивів порушення прав членів сім’ї у родині; - пропагування соціально позитивної моделі сімейного життя, здорового способу життя; - правова і психолого-педагогічна просвіта сім’ї; - організація предметного спілкування членів функціонально неспроможних сімей між собою, іншими сім’ями, для подолання причин неблагополуччя; - різноманітна допомога в організації життєдіяльності сім’ї, створенні умов для її повноцінного функціонування, самореалізації та розвитку її членів

  Детальніше
 • Рука допомоги ближньому

  Автор: Babij Zorjano4ka. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Благодійсність, соціально незахищені верстви населення, зоозахисна організація, благодійність, групи взаємодопомоги, благодійна акція, притулок, неблагополучна сім'я.

  Основна функція благочинної ініціативи - забезпечення втілення державних соціальних стандартів та нормативів, нових форм та методів вирішення проблем безпритульних людей і тварин, підтримки неблагополучних, надання допомоги дітям-сиротам та самотнім людям похилого віку. Даний проект спрямований на допомогу:

  Детальніше
 • "Моя сім'я - моя фортеця"

  Автор: Заверуха Маріанна. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Сім'я, підтримка, любов, розуміння

  "Щасливий той, хто щасливий у себе вдома!" - писав Л. Толстой. Проект розрахований на підлітків 15-17 років та їхніх батьків заради поглиблення розуміння ролі сім'ї для кожної людини та усвідомлення власної відповідальності за щастя своєї сім'ї, і відповідно, своє особисте.

  Детальніше
 • Сімейне дозвілля

  Автор: Литвинов Нес100р. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: сім'я,дозвілля, відпочинок, повага, стосунки, взаємопідтримка

  Проект «Сімейне дозвілля» дозволить підняти рівень психологічного комфорту в сім’ях. Забезпечить розвиток гармонійних стосунків між всіма членами сім’ї. Допоможе покращити стосунки між батьками та дітьми.

  Детальніше
 • Поєднайте наші серця

  Автор: Іра Семирозум. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: сім'я

  Творча співпраця всіх членів сім’ї між собою та з психологами і волонтерами. Залучення батьків та дітей до бесід, спільної діяльності, пошук нових інтересів, спільного проведення часу.

  Детальніше
 • Насильство у сім’ї

  Автор: Людмила Гусенко. Дата публікації: 29.01.2014.

  Теги: Насильство, сім'я

  Даний проект покликаний допомогти людям, які постраждали від домашнього насильства. Також передбачає проведення профілактично-інформаційних робіт стосовно попередження домашнього насильства. Створення дійових механізмів впливу на суспільну думку в напрямку неприпустимості насильства проти особи; Підвищення обізнаності населення про те, що насильство є порушенням прав людини.

  Детальніше