Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Книга для твоєї школи!

  Автор: Матвєєва Катерина. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: школа, книга, бібліотека, буккросінг, Тернопіль, читання, знання

  Проект має на меті наповнення шкільних бібліотек новою літературою, а також популяризації літератури завдяки громадянам міста.

  Детальніше
 • "Cвітячи іншим - не згори сам!"

  Автор: Гарак Таня. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: "емоційне вигорання"

  Сьогодні з’являється такий термін як “емоційне вигорання”, що є наслідком некерованого стресу, викликаного міжособистісним спілкуванням в професійній діяльності. Найбільшим показником “емоційного вигорання" є емоційне виснаження, яке виникає при перевантаженні, відчутті гніву та депресіях тощо. Спілкування з педагогами показує, що багато кому з учителів притаманні всі прояви цього феномену. Проект має на меті попередження та профілактику "емоційного вигорання" педагогів у сучасних закладах освіти та оволодіння педагогами антистресовими техніками.

  Детальніше
 • Світ дитини - очима письменника

  Автор: Ольга Волохата. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Розвиток, творчість, здібності

  Проект «Світ дитини – очима письменника» покликаний на довготривалі строки шляхом інформативної та роз’яснювальної роботи серед дітей, шляхом творчого спілкування. Популяризація дитячої літератури сприятиме не лише розвитку особистості, ознайомить з письменниками рідного краю, а також допоможе творчо реалізувати себе дітям

  Детальніше
 • Додай фарб в своє життя

  Автор: Оксана Музика. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Розпис на тканині, Холодний, гарячий, вільний, вузликовий батик

  Сьогодні у зв’язку з відродженням традицій, народне мистецтво набуває нового змісту, нових якостей і рис сьогодення, тому заняття художнім розписом тканини стає все більш актуальним. Це улюблений і здавна поширений різновид творчості, це світ краси і фантазії. Для поглиблення знань з розпису по тканині я вирішила доцільним створити гурток де акцент необхідно робити саме на розвитку творчого мислення, уміння здійснити аналіз та оцінку технологічних об’єктів, свідомо підбирати технологічні процеси і технічні засоби.

  Детальніше
 • Школа вихідного(вільного) дня

  Автор: Горба Галина. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: школа, знання, наука, різні вікові категорії

  Щотижня для всіх бажаючих проводитимуть заняття у вигляді консультацій, веселих досліджень, інтерактивних ігор, квестів, командних змагань, дискусій, дослідницьких проектів, практичних кейсів. Школа допоможе максимально розкрити свої здібності, покаже практичне застосування знань та навчить жити у гармонії зі світом та здобути потрібні знання, вміння та навички. Студенти-відмінники допоможуть здобути втрачені знання, виробити вміння та навички. Можливість вибирати зручний час, значна перевага програми. Тривалість навчального року складатиме 9 місяців. Програма передбачає різні ступені складності та розрахована на поетапний перехід з одного ступеня на інший з кожним наступним роком. У зв’язку із потребою у нових знаннях різних верств населення проект надзвичайно актуальний.

  Детальніше
 • ELib-cafe "Сторінка"

  Автор: Юрій Ожибко. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: ELib-cafe "Сторінка"

  Читальний зал-кав'ярня, де замість паперових видань використовуются електронні книги.

  Детальніше
 • Студія хіп-хоп культури

  Автор: Гордій Маріанна. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: хіп-хоп, школа, студія, графіті, концерти, брейк-дфнс, діджеїнг, комп.програми, реп, історія хіп-хоп культури

  Студія хіп-хоп культури запрошує дівчат та хлопців на навчання у всіх напрямках хіп-хопу. Ми даємо навички репу, регі, біт -боксу, графіті, вокалу, сценруху, віршування. Будуть викладатися: вивчення історії хіп-хоп культури, застосування музичних програм для створення музики, творчість у напрямках "Реп", "Діджеїнг", "Біт-бокс", "Бітмейкер". Заняття хіп -хопом будуть вести відомі МС та реп-виконавці міста! Студія хіп-хоп культури—це веселий колектив, який навчить тебе викладати свої думки і класти їх на твою улюблену музику. Тут ти втілиш свою мрію та використаєш свій час із користю. Ми будемо створювати змагання і заходи. Це можливість дати змогу неформальним підліткам проявити себе у цьому мистецтві, забрати їх із вулиці і залучити їх до чогось цікавого для них.

  Детальніше
 • Тернопіль у XX столітті крізь призму фотографій

  Автор: Гловацький Антон. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Тернопіль, крізь віки

  Проект має на меті створення друкованого видання, яке б ознайомило іноземців із славним минулим міста. Також ставиться за мету поглибити знання жителів міста в галузі історії Тернополя. Окрім того, до участі у проекті планується долучити фахівців-істориків та професійнихфотографів з метою створення справді якісної підбірки фотографій.

  Детальніше
 • Французький клуб

  Автор: Sidor Mar'yana. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Французький клуб, мова, навчання, закордоном, Франція

  Проект передбачає створення Французького клубу, який виступав би посередником між Тернополем і французькими містами і включатиме три секції: лінгвістичну, навчальну та секцію культурно-масових заходів.

  Детальніше
 • Ternopil art-studio "CDC"

  Автор: Павук Вероніка. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Ternopil art-studio Create. Develop.Charity. Твори, Розвивайся, Займайся благодійністю., Розвивай таланти

  Суть проектуполягає: • у створенні безкоштовної art-студії для усіх бажаючих займатись творчістю. • всі члени art-студії можуть самі навчатись і проводити для інших мистецькі майстер класи. • викладачами майстер класів , курсів можуть бути як майстри своєї справи, так і всі бажаючі поділитись своєю майстерністю/досвідом. • ця студія була б прекрасною базою практики для студентів інституту мистецтв. • «життя студії» залежить від ентузіазму її членів. головною умовою до членів art-студії долучатись до благодійних акцій і відкликатись на запити про допомогу, через збір коштів від продажу своїх же шедеврів.

  Детальніше
 • "Допоможи іншим - допоможи собі !"

  Автор: Уляна Лисичка. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: навчання літніх людей, старші, комп'юторні технології

  Створення умов для навчання літніх людей користуванню засобами мобільного зв’язку та Інтернету. Забезпечення вільного й відкритого доступу до інформації, важливого для інтегрування літніх людей до спільноти, розширенні простору спілкування, відродження нових життєвих імпульсів та інтересів, підвищення їхнього соціального статусу

  Детальніше
 • Технологія досягнення успіху

  Автор: Сенишин Галина. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Тренінг, успіх, саморозвиток, лідерство.

  Проект призначений робити людей успішними, вселяти в них оптимізм, дарувати радість і вчити насолоджуватися життям. Тренінг спрямований на формування в слухачів компетентності, спрямованої на досягнення успіху у всіх сферах їхньої життєдіяльності. Ця мета досягається за допомогою проведення лектором ділових ігор, імітації переговорів та дебатів, створення життєвих ситуацій, проведення та аналізу анкет і опитувань. Тренінг проходить під гаслом: “Хороший настрій – запорука успіху!”

  Детальніше
 • ХОЧУ ЗНАТИ ВСЕ

  Автор: Слободянюк Оля. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: діти-інваліди, здоров'я

  Батьки дитини з вадами психофізичного розвитку, часто «замикаються» на хворобі дитини, різко обмежують своє коло спілкування, часто змушені залишати роботу, щоб забезпечити постійний догляд дитини. Все це що призводить до певної соціальної дезадаптації дорослих, які не мають змоги навчити дитину елементарних навичок соціальної орієнтації. Члени таких родин відчувають психологічний дискомфорт, безперспективність, апатію, невпевненість у майбутньому. Завдання проекту - надання безкоштовної інформаційної допомоги для батьків дітей- інвалідів та дітей з обмеженими можливостями здоров'я

  Детальніше
 • Англійська в іграх

  Автор: Сус Іра. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: англійська в іграх, викладач з Америки, студенти-волонтери, живе спілкування

  На сьогодні володіння іноземною мовою – дуже престижно. Нажаль, не всі батьки мають змогу надати своїй дитині можливість додатково займатися іноземною мовою на платній основі. Тому, ми пропонуємо тиждень посиленої англійської мови цілком БЕЗКОШТОВНО!!! І що головне, дитину НЕ потрібно буде змушувати вчитися, вона сама цього буде прагнути, оскільки навчання проводиться за ігровими методами. Учні зможуть поринути в живу англійську і отримати необмежені можливості для вивчення нових слів, фраз і мовних оборотів, а також для запам`ятовування і розвитку навичок розмовної мови – це все в процесі гри. Учасники проекту матимуть також змогу поспілкуватися з американським викладачем наживо. Щодо проекту, то він реалізується протягом одного тижня (в березні місяці). Охочі взяти участь будуть заздалегідь сформовані у групи відповідно свого віку. Робочий тиждень триватиме п’ять днів. Початок занять о 12:00, тривалість – 2 год. Ми сподіваємося, що цей проект поглибить знання з англійської мови; надасть можливість учням навчатися граючись; та залучить дітей до співпраці з ровесниками та студентами-волонтерами.

  Детальніше
 • СКІЛЬКИ МОВ ТИ ЗНАЄШ - СТІЛЬКИ РАЗІВ ТИ ЛЮДИНА!!!

  Автор: Корендій Натаська. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: діти-сироти, напівсироти, іноземні мови

  Проект спрямований допомогти дітям-сиротам і напівсиротам додатково вивчати іноземні мови.

  Детальніше
 • "Подорожуємо Тернопіллям"

  Автор: Шуст Тарас. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Пізнай свій край

  Проект має на меті ознайомити широкі кола із історико-культурними та рекреаційними туристичними ресурсами нашої області. Також у проекті запропоновані оптимальні маршрути для подорожей та дано рекомендації щодо подальших преспектив розвитку туризму у регіоні.

  Детальніше
 • "QR - Тернопілля"

  Автор: Штогрин Іван. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Тернопілля, QR-код, IT-технології, організація, туризм, доступність, партнерство

  Надання жителям і гостям краю доступ до інформації про навколишню культурну спадщину Тернопілля за допомогою сучасних IT-технологій, не потребуючи допомоги відповідних фахівців, використовуючи лише під рукою мобільний телефон

  Детальніше
 • Літня школа англійської мови

  Автор: Марія Пальчаста. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Літня школа. англійська мова, учні, спілкування, літо

  Необхідність цього проекту полягає в тому, щоб допомогти учням вивчати англійську мову і практикувати її вживу. Також це збільшить багаж знань та допоможе продуктивніше працювати під час навчання. Цей досвід школярі використовуватимуть у корисних цілях.

  Детальніше
 • Батьки та діти - конфлікт поколінь чи взаєморозуміння?

  Автор: =) Angela. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Батьки, діти, конфлікт, взаєморозуміння, спілкування

  Проблема наступності і конфліктів у стосунках "батьків" і "дітей" може розглядатися як взаємодія зустрічних потоків інформації і діяльності, як особливості передання культурних цінностей від покоління до покоління.

  Детальніше
 • Тернопіль - козацьке місто

  Автор: ... Viktor. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Відпочинок, літній табір, козацькі цінності, фестивалі, ярмарки, туризм, виховання молоді

  Тернопіль – один з трьох головних центрів історичного регіону Галичина з великою культурною спадщиною. Тому хочу, щоб майбутні покоління пишалось своїм корінням, рахувалось з традиціями і цінностями предків.

  Детальніше
<< | 1-20 | 21-29 | >>