Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

Технологія досягнення успіху

Автор: Сенишин Галина. Дата публікації: 31.01.2014.

Теги: Тренінг, успіх, саморозвиток, лідерство.

Проект призначений робити людей успішними, вселяти в них оптимізм, дарувати радість і вчити насолоджуватися життям. Він може проходити або у вигляді тренінгу для працівників різних фірм та організацій, або як спецкурс у навчальних закладач (для учнів старших класів та студентів). Тренінг спрямований на формування в слухачів компетентності, спрямованої на досягнення успіху у всіх сферах їхньої життєдіяльності. Ця мета досягається за допомогою проведення лектором ділових ігор, імітації переговорів та дебатів, створення життєвих ситуацій, проведення та аналізу анкет і опитувань. Тренінг включає 10 занять тривалістю 1,5-2 години на такі теми:
1. Успіх не прийде до вас. Ви самі повинні дійти до нього.
2. Власна технологія досягнення успіху, її створення.
3. Мотивація. Навіщо вона потрібна?
4. Поразки у нашому житті. Як вчитися на власних помилках.
5. Відпочинок – невід’ємна складова будь-якої справи.
6. Уроки тайм-менеджменту.
7. Мистецтво ораторської майстерності.
8. Маніпуляція. Як їй протистояти?
9. Мистецтво публічних виступів.
10. Лідерство. Як стати лідером.
Заняття проходять у спеціальних аудиторіях, обладнаних технічними мультимедійними засобами у дружній атмосфері за чашкою чаю чи кави. Час проведення занять, а також вік, стать та сфера зайнятості учасників тренінгу не мають значення. Тренінг проводять лектори, роботою яких керує тренер.
Термін реалізації одного тренінгу – 2 місяці. Спецкурс в середніх навчальних закладах рекомендують проводити 1 раз на тиждень.
Вартість 1 заняття – 500 грн, не включаючи вартість обладнання (комп’ютери, мультимедійна дошка, проектор) та оренди приміщення. 200 грн – оплата лектору, 200 грн – витрати на роздатковий матеріал, 100 грн – витрати на каву та чай.

Блог: http://besuccessfuleveryday.blogspot.com/

назад