Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Фінансова грамотність

  Автор: Rudik Andriy. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: фінанси, грамотність

  Фінансова грамотність дає можливість розуміти, як влаштований фінансовий бік життя, за рахунок чого відбуваються ті чи інші події, як вплине на життя людини те, що відбувається в державі, до яких наслідків призведе той чи інший крок з власними грошима. Економічна сторона життя влаштована певним чином, і основи цього треба знати так само, як знати правила водіння автомобіля, перш ніж сісти за кермо.

  Детальніше
 • "Зарядись" на вулиці

  Автор: Кулик Оксана. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: зарядні пристрої, зупинки, банкомати, зарядні стовпчики, комфорт

  Проект вирішує одну із найосновніших проблем сучасного суспільства – бути завжди на зв’язку. Його суть виражається у встановленні безкоштовних місць підзарядки мобільних телефонів на зупинках міського транспорту, біля банкоматів, у парках. Корисним він є не тільки для жителів міста, а і для туристів, адже вони частіше стикаються з такою проблемою.

  Детальніше
 • Кафе "Студентська столиця"

  Автор: Боровець Марія. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Соціально-економічний проет,студент

  Створення нових робочих місць для студентів. Неповний робочий день,погодинна оплата праці. Основне завдання проекту - зменшення кількості безробітних у м. Тернополі серед студентської молоді. Відкриття спеціалізованого закладу громадського харчування для студентів, який забезпечив би ефективну програму знижок та спеціальних пропозицій і найнижчих цін. Ми прагнемо забезпечити ефективний механізм працевлаштування студентів у м. Тернополі .

  Детальніше
 • "Чистий" ринок

  Автор: Вишинська Таня. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: БАП, затори, екологічність, прибуток, реінвестування

  Проект розробляється з метою створення і розвитку системи впорядкування зберігання легкових автомобілів, підвищення ефективності використання земельних ресурсів, ліквідації хаотичної, безсистемної парковки автотранспорту, поліпшення організації надання послуг по зберіганню автомобілів, створення та впровадження на території міста Тернопіль системи багатоярусних автоматизованих паркінгів.

  Детальніше
 • Ялнковий сад

  Автор: Галина Соловій. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Ялинка, сосна, сад, ялиця, весілля, здоров'я, профілактика, відпочинок, прогулянки, мешканці міста, хвойні породи, церемонії

  «Ялинковий сад» - це сад здоров’я, свята та збереження природи. Ця територія охоплюватиме 10 га насадженого хвойного саду, та поділена на відповідні зони. Тут вирощуватимуть - ялини, сосни, модрини, кедр, кипарис, тис, ялиця та ін.. В ньому можна буде не тільки придбати перелічені вище хвойні дерева, а також:

  Детальніше
 • "Палац хорошого настрою"

  Автор: Світлана Кричковська. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Дозвілля, відпочинок, розважальний комплекс

  Життя сучасної людини нерідко сповнене стресів, негативу, тому дозвілля необхідно проводити так, щоб з легкістю відновити життєві сили та енергію. Хоча у Тернополі є багато розважальних комплексів, та створення ще одного грандіозного проекту, відмінного від решти, привабить туристів та жителів міста, які матимуть змогу з користю провести вільний час. Крім того, цей проект допоможе вирішити складну економічну ситуацію в місті, адже значна частина виручених коштів складе податок. Цілі і завдання проекту:

  Детальніше
 • Сімейна неділя

  Автор: Марянка Пасічник. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Сімейні розваги, відпочинок батьків, дозвілля дітей

  Цей соціальний проект стосується сімї, а зокрема спільних розваг, адже сучасне суспільство не знаходить часу навіть для своїх дітей. Крім цього, передбачається залучення підприємців. Саме вони не лише зможуть долучитися до благородної мети, але і отримати від цього прибуток.

  Детальніше
 • Фінансова грамотність - шлях до процвітання (недільна школа для дорослих)

  Автор: Оксана Штокало. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Фінансова грамотність, закони грошей, накопичення капіталу, достаток, інвестиції, фінансова незалежність

  Проект передбачає: *проведення лекцій, семінарів, тренінгів по законах грошей, фінансовій системі, секретах достатку і успіху та на інші теми; *проведення ігор економічного спрямування; *бесіди – обговорення з професіоналами конкретних фінансових проблем учасників недільної школи, причин їх виникнення і шляхів подолання. * Крім проведення занять буде створена бібліотека, або виставка рекомендованої літератури.

  Детальніше
 • "Велосипед як засіб оздоровлення людини і довкілля"

  Автор: Глинський Олег. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Екологія, екологія, рух, здоров'я

  Популяризація велосипедного виду транспорту у Тернополі, як запорука вирішення екологічних та транспортних проблем, а також проблеми збереження здоров’я населення міста. Створення позитивного іміджу поїздкам на велосипеді містом.

  Детальніше
 • Багатоповерховий автоматичний паркінг

  Автор: Ірина Іщак. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Багатоповерховий автоматичний паркінг,авто,зберігання авто, технологія, парковка.

  Найчастіше люди залишають свої автомобілі на узбіччях, тротуарах та газонах не стільки тому, що є злісними порушниками за своєю природою, а від безвиході.Вам пропонується один з варіантів вирішення даної проблеми, який дозволить розвантажити вулиці міста, дворові території від припаркованих автомобілів і дати можливість транспортним артеріям відновити свій рух.

  Детальніше