Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • ГО Тернопіль БІО "Будь господарем свого дому – дбай про «чистоту» свого міста"

  Автор: Назар Бурега. Дата публікації: 08.04.2015.

  Теги: Господар* Біозавод

  створення організації «ТернопільБІО» дозволить громаді впливати на екологічну та енергетичну сферу міста, регіону та країни, дасть можливість фахівцям, активістам, брати участь в пошуках інвесторів, проектуванні та будівництві енергетичних об’єктів, дозволить студентам та ентузіастам розробляти та реалізовувати проекти з біоенергетики, створить реальну наукову основу держави.

  Детальніше
 • За життя без сміття!

  Автор: Курта-Шабатівська Юлія. Дата публікації: 02.03.2015.

  Теги: екологія,тернопіль,сміття,відходи,озеленення,найкращий двір,екологічна культура

  Пошук однодумців та створення громадської організації. Проведення опитування жителів міста. Проведення організацією реклами та залучення інвесторів та спонсорів. Проведення майстер класів по роботі з відходами. Звернення до влади міста за допомогою у проведення акції. Створення комісії для визначення переможця. Нагородження переможця.

  Детальніше
 • "Господар свого міста"

  Автор: Видаш Віка. Дата публікації: 20.02.2015.

  Теги: місто, господар, контроль, будівництво, законність, порядок, будівлі, екологічність, архітектура.

  Турботливий господар намагається піклуватись про все, що його оточує: порядок у власному домі, на своїй вулиці, у рідному місті, країні, світі. Кожен із нас вкладає свою частинку в створення загального порядку, який досягається співпрацею. На даний час актуальною проблемою є надмірне та протиправне забудування нашого міста: торгові комплекси, готелі, стоянки та магазини будуються на місці дитячих майданчиків, парків та клумб. Де-не-де справжні господарі виходять на загальні мітинги проти таких горе-забудовників, проте, головна ідея полягає в тому, щоб об’єднатись та діяти на благо міста. Власне, наш проект спрямований на об’єднання сил громади Тернополя та реалізації однієї з основних статтей Конституції України – носієм сувернітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Стимулювання у них почуття моральності, турботи та відповідальності за «життя» міста, як базової і сильної ланки управління і регулювання владних структур. Задля цього пропонується створити громадську організацію «Громадський контроль забудов Тернополя».

  Детальніше
 • “Україна - наш дім! Ми – господарі в нім!”

  Автор: Тизьо Тоня. Дата публікації: 20.02.2015.

  Теги: Ключові слова: господар, Україна, працьовитий, дбайливий, відповідальний, дім, під’їзд, вулиця, громада, працівник, сім’я, слабкі, бідні, держава, патріотизм, Батьківщина, піклування, гостинність, культура, обов’язок, могутність.

  Якщо зараз вам подарують малюнок, який ви малювали у 1 класі, ви зрадієте? А якщо це буде ціла книга ваших малюнків і ”рукописів” які ви створили в дитинстві? Мабуть зрадіє кожен… Проект “Україна - наш дім! Ми – господарі в нім!”- це своєрідна машина часу, яка показує минуле творця книги, його думку, мрії і задуми. У кожній книзі можна простежити зріст кожного майбутнього господаря і господині. Цей проект змушує задуматись над простими, але глибокими речами, які допомагають дитині задуматись…

  Детальніше
 • "Господар у домі, господар у житті"

  Автор: Романишин Юля. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: Бути відповідальним, турбуватись про оточуючий світ

  Проект має на меті сформувати в учнів середніх та старших класів почуття «господаря». Це зумовлено необхідністю подолати теперішній стан, коли, більшість молоді не дотримується правил поведінки. Навіть знаючи як чинити правильно, школярі не змотивовані так діяти, це не є престижним. Без сумнів, змінюючи ставлення до цієї проблеми ми можемо змінити саму країну. Лише коли ми сформуємо у свідомості людей уявлення про суспільно культурні норми поведінки, навчимо створювати власну позицію,заохотимо самовдосконалюватись - ми будемо розвиватись.

  Детальніше
 • "ГОСПОДАР У ДОМІ, ГОСПОДАР У ЖИТТІ"

  Автор: Смолин Оля. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: Бути відповідальним, турбуватись про оточуючий світ

  Актуальність зумовлена необхідністю подолати рудименти радянського мислення, коли, по суті, принижена та обкрадена людина очікує на соціальну подачку й не ставить перед собою завдання брати участь у житті громади. Мета проекту: Сформувати в учнів середніх та старших класів почуття «господаря».

  Детальніше