Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Перший крок до успіху

  Автор: Оля Козяр. Дата публікації: 25.05.2017.

  Теги: успіх; насолода; життя; математика; економіка

  Проект призначений робити людей успішними, вселяти в них оптимізм, дарувати радість і вчити насолоджуватися життям. Він може проходити або у вигляді тренінгу для учнів 11 класу, або як спецкурс у навчальних закладах для студентів. Тренінг спрямований на формування в слухачів компетентності, спрямованої на досягнення успіху у всіх сферах їхньої життєдіяльності. Ця мета досягається за допомогою проведення лектором ділових ігор, імітації переговорів та дебатів, створення життєвих ситуацій, проведення та аналізу анкет і опитувань

  Детальніше
 • Успіх у 15

  Автор: Валеня Марта. Дата публікації: 14.02.2017.

  Теги: Успіх, Ідея, Втілення, Бізнес-план, Ініціативність, Рішення, Прибуток, Підрахунки, Фінанси, Відсотки ...

  Проект сформований для учнів 10 класів. Для виховання і розвитку таких здібностей, як підприємницькі здібності, ініціативність, самостійність, аналітичність думки. Особи 15 років мають бажання і стимул до фінансової незалежності, і мій проект спрямований на те щоб в них було реальна можливість отримувати дохід від справи, яку вони люблять. Проект націлений підготувати учнів до справжнього життя.

  Детальніше
 • Формування всебічно розвиненої особистості

  Автор: Надія Клоченко, Карпинська Ірина. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: Всебічний розвиток

  Проект спрямований на формування досконалої всебічно розвиненої особистості. До вашої представляємо комплекс вправ, завдань та ігор, які спрямовані на розвиток всіх компонентів всебічного розвитку.

  Детальніше
 • Школа без милиць

  Автор: Nataliia Fanha, Пастухевич Олька. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: Мрій, мисли, вдосконалйся, розвивайся,

  Даний проект дає можливість формувати креативне мислення, альтернативні погляди, вміння застосувати в реальному житті, громадянська позиція, самостійне бачення, вміння аналізувати, підтримувати зв’язок із іншими учнями, любов до природи і Батьківщини, а також здатність застосувати його в практичній діяльності, розвивати вміння спостерігати, аналізувати, формулювати гіпотези, збирати дані,, аналізувати результати, розвивати здатність до пошуку та засвоєння нових знань, вміння визначати навчальні цілі та способи їх досягнення, уміння генерувати нові ідеї й ініціативи та втілювати їх у життя з метою підвищення як власного соціального статусу та добробуту, так і розвитку суспільства і держави.

  Детальніше
 • Вчися бути господарем

  Автор: Кравчук Петро Михайлович kravchuk_pm, Людмила Володимирівна Філатова. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: Енергозбереження, світо, заощадження, тепло, вода, електроенергія

  Навчальний проект передбачає проведення по групових досліджень учнями. Даний проект може використовуватися у 8 класі. Перший етап проекту – підготовчий, в якому розглядаються тема, мета та завдання, представлення буклетів та брошур. Другий етап включає в себе пошуково – дослідницьку роботу учнів. Третій етап – проведення дослідів, які розкриють школярам важливість енергозбереження. Останній етап включає в себе аналіз результатів дослідів та спільне обговорення проблематики даної теми у вигляді позакласного заходу.

  Детальніше
 • Стан природи у твоїх руках

  Автор: Варакута Христина, Мінаї Ґабріелла. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: Природа, ти , повітря, ліс, любов, сміття, ресурси, рослини, тварини, сім’я, планета.

  Дослідницький проект у якому в учнів буде формуватися почуття причетності до всього живого, гуманне ставлення до навколишнього середовища й прагнення піклуватися про збереження природи.

  Детальніше
 • ІННОВАЦІЙНІ МЕТОДИКИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

  Автор: Борсук Юля. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: ініціативність, підприємництво, бізнес, ціль, рейтинг, авторитет

  Елементи SEO і SMM для професійних цілей

  Детальніше
 • Мисли глобально - дій локально

  Автор: Григорчук Ірина, Качмарська Оксана. Дата публікації: 10.02.2017.

  Теги: тернопіль, екологія, глобальність, зміна_клімату, планета, школа, глобальні_цілі збереження_планети

  Проект спрямований на вклад у вирішення однієї з глобальних цілей сталого розвитку ООН, а саме «Зміна клімату». Він має на меті донести учням старшої школи інформацію про стан екології у всесвітньому масштабі, а саме про проблему глобального потепління та зменшення озонового шару, а також його вже видимі наслідки, які впливають на весь світ і стосуються кожного зокрема. Головне повідомлення буде донесено шляхом дедукції – починаючи від загального та приходячи до конкретного. Основний предмет, в рамках якого буде розглядатися реалізація проекту – географія. Тим не менше, цей проект охоплює також інші дисципліни, які вивчаються у школі, і є тісно пов’язаним з ними. Так як сучасна школа прогресує і має на меті змістити акцент вивчення «сухої» теорії, окремих плстів знань з різних предметів на комплексне вивчення явищ та понять, необхідних учневі для застосування в реальному житті, проект «Мисли глобально – дій локально» направлений саме на об’єднання окремих дисциплін у своєй суті. Тому доречно буде розглядати концепцію проекту на стику вивчення наступних шкільних предметів: географія,білологія, хімія,екологія, основи здоров’я,іноземна (англійська) мова, рідна (українська) мова.

  Детальніше
 • Як заробити свій перший мільйон використовуючи знання здобуті в школі?

  Автор: Артемій Мельник, Ковалишин Юліана. Дата публікації: 09.02.2017.

  Теги: інформатика англійська мова сайт гроші мотивація

  Проект орієнтований на учнів 11 класів. Проект створений з метою зацікавлення учнів вивченням іноземної мови та інформатики. В ході проекту учні вивчать теоретичний матеріал, що стосується теми проекту та засвоять практичні навички. На практиці: створять кілька блогів, сайтів, напишуть декілька програм і освоять методи візуалізації даних, позбавляться від вживання комп’ютерного сленгу, покращать комунікативні та розмовні навички. Проект розрахований на проведення на базі одного класу у вигляді гуртка в позашкільний час Клас ділиться на підгрупи, в залежності від зацікавлення тою чи іншою темою гуртка. Результати виконання проекту учні представлять у вигляді готових блогів, сайтів, інфографік і програмного забезпечення.

  Детальніше
 • Мирний АТОМ

  Автор: Гузь Бодя. Дата публікації: 09.02.2017.

  Теги: АЕС, Мирний атом, Атомна енергія.

  Наш проект створено з метою ознайомлення людей, зокрема учнів 10 класу з проблемами, перевагами недоліками та можливими наслідками користування атомною енергією.

  Детальніше
 • " Кімната відпочину у школі очима учнів "

  Автор: Олександр Ярмосюк, Туницька Людмила. Дата публікації: 09.02.2017.

  Теги: Кімната відпочинку, школа, технології,учні, ідеї

  Реалізація проекту відбудеться шляхом відображення учнями школи своїх бачень стосовно кімнати відпочинку їх мрії. У проекті беруть участь учні 9-11 класів, кожен клас представляє свій проект у вигляді малюнку чи макету кімнати. Найкращий проект буде реалізованим дирекцією школи.

  Детальніше
 • Скажемо сміттю: "НІ"

  Автор: Юля Сплавінська, Андрій Монастирський. Дата публікації: 09.02.2017.

  Теги: сміття, побутові відходи, довкілля, утилізація, сортування

  Науково-практична конференція для учнів 9-10 класів присвячена одній з найактуальніших тем – забрудненню нашої планети. Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. Проте, мало хто це усвідомлює, а тим більше виконує. Конференція має подвійну цінність - теоретичну та практичну (у вигляді рекомендацій, як подолати проблему сміттєзвалищ). А це дасть змогу, в свою чергу, розуміти цінність природи, проявляти інтерес до екологічних проблем, формувати екологічні уміння, навички, оцінювати, прогнозувати, приймати правильні рішення, пропагувати, дотримуватись правил поведінки в природі, переконувати у необхідності охорони природи й особисто бути причетними до цієї справи.

  Детальніше
 • СКЛАДОВІ ІДЕАЛЬНОЇ ШКОЛИ

  Автор: Басюк Богдан. Дата публікації: 09.02.2017.

  Теги: Школа діти клас завдання книги оцінки парта урок вміння освіта рішення виховання інформативність вчитель учень бібліотека умови розвиток

  Метою проекту є показати, що концепція нової української школи є потенційним вирішенням проблем у сьогоднішній шкільній освіті.

  Детальніше