Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Школа громадського лідера

  Автор: Іван Тимків. Дата публікації: 08.04.2015.

  Теги: Лідер, суспільна діяльність, громадська діяльність, креативність, відповідальність, особистісний розвиток

  Проект зорієнтований на пошук та навчання активних молодих людей - студентів. Метою проекту є формування та розвиток лідерських якостей учасників та їх залучення до громадської діяльності

  Детальніше
 • ВІДКРИЙ В СОБІ ЛІДЕРА

  Автор: Хемій Мар'яна. Дата публікації: 08.04.2015.

  Теги: Лідер, школа лідерства, правильне рішення, управління, відповідальність

  Проект створений для формування лідерських якостей особистості, що є важливим фактором життя у сучасному суспільстві.

  Детальніше
 • Вуличний футбол для розвитку лідерства та толерантності

  Автор: Сергій Козіброда. Дата публікації: 07.04.2015.

  Теги: Вуличний футбол, лідерство, спорт, замагання, швидкість, мотивація.

  Вуличний футбол — це один з різновидів футболу (великий футбол, міні-футбол, пляжний футбол та вуличний). Ці різновиди офіційно визнані у світі FIFA. У світі більше 120 федерацій вуличного футболу. В Європі це дуже популярна гра в Англії, Німеччині, Голландії тощо. Тільки у Лондоні більш 2000 команд.

  Детальніше
 • Крок до Лідерства

  Автор: Логінська Антоніна. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: Лідерство, позитивні риси лідера, негативні риси лідера, настільна гра

  Проект, спрямований, на ознайомлення учнів 5 – 6 класів, з лідерськими якостями, висвітленими у сьомій новелі Української Хартії вільної людини, через проведення настільної гри.

  Детальніше
 • Лідерами не народжуються. Лідерами стають

  Автор: Микитович Мар'яна. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: діти, школа, тренінг, розвиток, лідер, лідерство, настільна гра, якості лідера

  Основне завдання проекту розробка сценарію тренінгу “Лідерами не народжуються. Лідерами стають” для проведення серед учнів 6-7 класів, з метою популяризації ідеї "Бути лідером" із “Української хартії вільної людини”

  Детальніше
 • Вміння бути Великим

  Автор: Дмитрів Леонард. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: Цілеспрямованість, харизма, рішучість, організованість, відповідальність, саморозвиток, активність

  Даний проект дозволяє учасникам навчитися управляти своїм життям. Адже людина яка має перед собою мету і ціль до якої прагне - завжди зможе знайти себе у житті. Ми маємо виховувати в собі правильних лідерів, нехай не всі зможуть стати керівниками великих організацій, займати великі посади та кожен повинен відстоювати власну думку, тому, що вона може стати рушієм до ідеї, успіху.

  Детальніше
 • Лідер в кожному з нас

  Автор: Корчак Володимир. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: лідер, успіх, креативність, авторитет, керівник, цілеспрямованість, рішучість, знання

  Даний проект стосується проблеми лідерства в сучасному суспільстві. За допомогою проведення психолого-соціометричних методик в сформованому учнівському середовищі проект призначений для виявлення наявних лідерських якостей. Ознайомлення учнів з поняттям лідерства, демонстрація життєвого шляху до успіху видатних людей минулого і сьогодення сприяє формування в них ціннісних орієнтацій та вихованню лідерських якостей.

  Детальніше
 • Бути лідером

  Автор: Семців Юлічка. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: лідер, лідерство, успіх, впевненість, результат, ініціативність, рішучість

  Людина – істота соціальна, тому існування поза колективом для неї неприйнятне. Разом з тим кожен має право на особисте життя. Колектив обмежує права своїх членів, збільшує обов’язки, але і збільшує можливості. У колективі, за рахунок розподілу функцій досягається кращий результат, ніж якби кожен діяв самостійно. Але для ефективної роботи хтось має узгоджувати і координувати діяльність колективу і цю функцію виконує одна особа – лідер. Лідер здатний бачити далі, вище, глибше, діяти швидше, ефективніше, креативніше, здатний брати відповідальність, імпровізувати, творити. Він генерує ідеї, кристалізує власні задуми, відточуючи їх у контактах з колективом, сприймає задуми членів команди як свої власні та допомагає у їх реалізації. Лідерство як вміння надихати та досягати! Хто перемагає інших – сильний, хто перемагає себе – могутній. Лао Цзи

  Детальніше
 • МОРАЛЬНЕ ЛІДЕРСТВО - ОСНОВА НАЦІЇ

  Автор: Каспрук Назар. Дата публікації: 18.02.2015.

  Теги: Лідерство, віра, впевненість, мотивація, людяність

  Цей проект ....

  Детальніше
 • Лідерами народжуються чи стають?

  Автор: Капітан Наталія. Дата публікації: 18.02.2015.

  Теги: Розсудливість, план, перешкоди, лідерство, успіх, робота, сила, наполегливість, керівник, відвага, удача, команда, порядність

  Лідер - це той, хто здатний знайти в людях найкраще і дати їм можливість себе проявити, в цьому кращому. Проект призначений робити людей успішними. Тренінг спрямований на формування в школярів компетентності, спрямованої на досягнення успіху у всіх сферах їхньої життєдіяльності. Ця мета досягається за допомогою проведення нами імітації переговорів та дебатів, створення життєвих ситуацій, проведення та аналізу анкет і опитувань, розповіді відомих світових лідерів. Тренінг проходить під гаслом: “Лідер робить лише правильні речі!”

  Детальніше
 • Я-лідер

  Автор: Сало Ірина. Дата публікації: 18.02.2015.

  Теги: Лідер,лідерство,суспільство,самоствердження.

  Структурування знання про поняття лідерства та лідерських якостей особистості; Ознайомлення з особливостями розвитку якостей особистості та основними формами і методами роботи психолога при формуванні та розвитку лідерських якостей

  Детальніше