Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Кабінет здоров’я

  Автор: Olya Yatskiv. Дата публікації: 07.02.2020.

  Теги: ТНПУ, здоров’я, освіта, допомога, медицина, безпека.

  Створення «Кабінет здоров’я» з метою надання невідкладної медичної допомоги студентам, викладачам та працівникам ТНПУ під час навчального та робочого процесу.

  Детальніше
 • Віртуальний помічник студента ТНПУ

  Автор: Marta Holysh. Дата публікації: 06.02.2020.

  Теги: Помічник, віртуальний помічник, віртуальний асистент, телеграм, telegram, чат-бот, допомога, першокурсники, іноземні студенти, ресурс

  Віртуальний помічник студента ТНПУ у чат-боті Телеграм спрямований на полегшення адаптації першокурсників та іноземних студентів у ТНПУ та отримання ними необхідної інформації щодо організації навчальної діяльності в університеті.

  Детальніше
 • Гуманне ставлення до тварин

  Автор: aliceL@i.ua. Дата публікації: 06.02.2020.

  Теги: Захист тварин, обов’язки господаря,притулок, допомога, новий дім, любов,відповідальність,милосердя.

  Організація заходу в межах університету на тему гуманного ставлення до тварин. Донести до студентів Тернопільського національного університету проблему безпритульності тварин. Проведення консультації зі студентами, на рахунок опіки над безпритульними тваринами, що перебувають на території міста.

  Детальніше
 • "ХЕЛПЕР в педагогічному університеті"

  Автор: Solomia Nohas. Дата публікації: 06.02.2020.

  Теги: Хелпер, домедична допомога, навчання, студенти, швидка, курси, викладачі, місія, сертифікат

  Сьогодні нікому не треба пояснювати чому життя у сучасному світі стає дедалі небезпечнішим. Ми закупляємо обладнання та навчаємо викладачів та студентів першій домедичній допомозі. Викладачі та студенти зможуть навчитись надавати першу допомогу не тільки в рамках проекту, а й і рідним, близьким та іншим людям, а також отримують сертифікат інструктора

  Детальніше
 • Подаруй надію

  Автор: Діма Познанський. Дата публікації: 25.02.2018.

  Теги: Тернопіль, допомога, безпритульні, тролейбуси, захист

  Творчий проект «Подаруй надію» - це проект, який стосується безпритульних людей міста Тернополя.

  Детальніше
 • Соціалізація особливих дітей

  Автор: Дарія Смачило. Дата публікації: 18.02.2018.

  Теги: Особливі діти, інваліди, аутисти, слабочуючі, слабозорі, допомога, соціалізація, навчання

  Питання соціалізації дітей-інвалідів займає дуже важливе місце у повсякденному житті. Переважна більшість людей не задумуються про важливість цієї проблеми. Діти не повинні зазнавати будь-якої дискримінації через проблеми свого розвитку. Саме тому, кожна дитина з порушеннями психофізичного розвитку має право на навчання у звичайному дошкільному закладі чи школі. Інтегрований соціальний проект "Соціалізація особливих дітей" зорієнтований на дітей і їх ставлення до людей з обмеженими можливостями.

  Детальніше
 • Врятуй мені життя!

  Автор: Yulia Lukachat. Дата публікації: 13.02.2018.

  Теги: Перша медична допомога, проект, школа, квест, фізична культура, медицина

  У результаті виникнення й розвитку будь-якої надзвичайної ситуації можуть з’явитися постраждалі або навіть жертви. Характер надзвичайної ситуації не дає змоги заздалегідь підготувати ресурси, необхідні для надання медичної допомоги (медичний персонал, медикаменти, лікувальні установи, спеціалізований транспорт). У зв’язку з цим постає питання про надання першої долікарської допомоги потерпілим. Особливо актуальною на даний час є потреба навчити дітей як правильно діяти, що потрібно робити і як не розгубитися в подібних ситуаціях.

  Детальніше
 • Допомагайте птахам!

  Автор: Оксана Крисько. Дата публікації: 14.02.2017.

  Теги: Птахи допомога годівничка екологія зима

  У процесі реалізації проекту учні будуть досліджувати сезонні зміни в житті птахів; вплив людини на перебіг «зимування» птахів.

  Детальніше
 • Допоможи чотирилапому другу

  Автор: Лобоцька Маша. Дата публікації: 24.10.2016.

  Теги: допомога безпритульнітварини тварини благодійність

  Допомога та підтримка хвостатих безхатьків у нашому місті

  Детальніше
 • "Великі справи починаються з маленьких вчинків"

  Автор: Бикалюк Мар'янка. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: Активність, патріотизм, Батьківщина, громадянин, волонтерство, взаємодопомога, свідомість

  Проект є актуальним у теперішній час, оскільки потрібно виховувати активних, цілеспрямованих і свідомих громадян країни. Щоб досягти бажаного результату у школах потрібно провести виховну годину “Ми –громадяни України, ми - активні громадяни”, яка спрямована на виховання патріотичного духу учнів. Акція «Рука допомоги» виховує у дітей такі якості, як співчуття, милосердя, турбота про інших. Учні зможуть показати свою громадську позицію взявши участь у флешмобі. Перейняти досвід активістів сьогодення і минулих років дітям допоже перегляд фільму. Проект спрямований на учнів 7-9 класів. Час реалізації: 5 днів.

  Детальніше
 • Проект "Нова енергія"

  Автор: Баланюк Лідія. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: Ініціатива громадська активність свобода відповідальність допомога

  Наш проект спрямований на розвиток активної громадської позиції школярів шляхов їх залучення до різних видів діяльності.

  Детальніше
 • Я активний громадянин!

  Автор: Юрчук Оксана. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: активність,волонтер,діяльність,ініціативність,взаємодопомога,працьовитість

  Основа нашого проекта є створення гуртка для 7-11 класів загальноосвітніх шкіл.

  Детальніше
 • HealthDay

  Автор: Погребняк Віка. Дата публікації: 18.02.2015.

  Теги: вільна, єдина, неповторна, допомога, свобода слова, підримка, суспільство, відкритість, демократія, мир, повага, рівність

  Екологічні мандрівки "HealthDay" для школярів (8-11 кл) та студентів. Це туристичні поїздки по Україні і закордон в мальовничі куточки на декілька днів з метою підвищення знань та екологічної свідомості в учнівської та студентської молоді.

  Детальніше
 • "Гаряча лінія життя"

  Автор: Петрица Василина. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Допомога, розуміння, співчуття, розуміння, милосердя.

  У суспільстві людина відчуває дуже багато стресів. У разі політичної, економічної та духовної кризи цінності людини, як індивідуума, перебувають під загрозою. Навіть у оточенні широкого людського загалу людина часто почувається самотньо й випробовує емоційні страждання. Міжособистісне спілкування найчастіше є настільки поверховим і неграмотним, що деяким людям буває важко знайти друзів і у скрутні хвилини життя ні з ким поговорити, поділитися проблемами, в кого порадитися та заручитися підтримкою. Вирішенням даної проблеми може стати даний проект під назвою «Гаряча лінія життя», який являє собою службу де тебе завжди вислухають, зрозуміють і допоможуть.

  Детальніше
 • " Подаруй екскурсію дітям-сиротам"

  Автор: Шмадило Іра. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Благодійність, цікаве дозвілля для дітей-сиріт, безкорисна допомога, вивчення історії та місцевості рідного краю.

  В нашій країні багато дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, їхнє дитинство проходить у постійному напруженні та не насичене тими кольоровими барвами які присутні у житті тих дітей які мають сім’ю. Вони досить рідко їздять на відпочинок та екскурсії, майже не відволікаючись від повсякденного інтернацького життя. Тому проект « Подаруй екскурсію дитині-сироті» є досить доречним для того щоб діти, як побачили багатство рідного краю(в плани проекту входить проводити екскурсії тільки в межах Тернопільської області) так і провели час із задоволенням для себе. Тому потрібно створити пошуковий комітет, який займався організацією проекту. В його обов’язки виходить: - пошук студентів волонтерів, які знають місцевість Тернопільщини і можуть проводити екскурсії. - заручитися підтримкою туристичних фірм міста, які б могли надати транспорт для перевезення дітей та юридично оформити поїздки. - створити організаційний комітет, який би займався розробкою карти маршруту екскурсій. - розробити графік маршруту згідно з розкладом дітей ( щоб не співпадав із заняттями). « Подаруй екскурсію дітям – сиротам» - це благодійний проект, тому за ефективної співпраці студентів-волонтерів та туристичних фірм, фінансова підтримка інших сторін взагалі не буде потрібна.

  Детальніше
 • Полекшення життя тим, хто цього потребує

  Автор: Редьква Юра. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: недієздатна особа ,життя, допомога, вільне пересування

  Актуальність даної роботи пояснюється тим, що робота з інвалідами відноситься до категорії найскладніших питань у соціальній роботі. Проблема соціальної адаптації інвалідів - проблема пристосованості інвалідів до повноцінного життя в суспільстві здорових людей набула останнім часом особливої важливість. Це пов'язано з тим, що в новому тисячолітті стали істотно змінюватися підходи до людей, які за волею долі народилися або стали інвалідами. Сьогодні інваліди відносяться до найбільш соціально незахищеної категорії населення. Однією з найважливіших проблем інвалідів є їх вільне пересування містом. У Тернополі практично відсутня елементарна інфраструктура призначена для недієздатних осіб, а де вона є то не відповідає нормам.

  Детальніше
 • Доброта і милосердя у твоєму житті!

  Автор: Kayda Iryna. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Доброта, допомога, спілкування

  Проект спрямований на зміну громадської думки щодо дітей з особливими потребами та їхньої інтеграції у суспільство.

  Детальніше
 • «ОСОБЛИВЕ ДИТИНСТВО»

  Автор: Алина Бондарец. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: самодопомога, підтримка

  Головною метою проекту є організація дозвілля для дітей з діагнозом ДЦП та їх батьків. Завдяки такому проекту ми зможемо подолати культурну ізоляцію дітей з обмеженими можливостями та забезпечити їх інтеграцію у міський соціум. Також у межах проекту для батьків створюватимуться групи самодопомоги, де батьки зможуть обмінюватись досвідом по догляду за такими “особливими” дітьми. Крім цього буде задоволена потреба у спілкуванні через створення груп такого типу.

  Детальніше
 • КРАПЛЯ ЩАСТЯ

  Автор: Оля Масюк. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Здійснення мрій, матеріальна допомога, Самостійність, діти-сироти, освіта.

  Проект спрямований на привернення уваги громадськості до проблем сирітства, надання можливості дітям -сиротам отримати знання, вміння та навички, які допоможуть їм самореалізуватись у житті.

  Детальніше
 • Тернопіль - місце для дітей

  Автор: Галя Джумак. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: діти, допомога, майданчики, відпочинок, студенти-волонтери

  Соціальний проект сприяє розвитку безпечних ігор дітей. Він передбачає реконструкцію старих майданчиків, атракціонів, прибудинкових, пляжних зон, спортивних майданчиків, а також створення нових. При цьому вкрай необхідним є залучати дітей до праці, тоді ігри будуть більш осмисленими і діти з власних переконань не будуть псувати майно. Варто відзначити важливу роль волонтерів, які саме будуть займатися реалізацією творчого впливу на місто, а також доброчинців, підприємців, людей міста, які можуть допомогти проекту фінансово. Всі витрати будуть іти на закупівлю матеріалів для дітей. Тому не гаймо часу зробити наше гарне місто ще красивішим і різнобарвнішим завдяки кольорам фарби та дитячим усмішкам.

  Детальніше
<< | 1-20 | 21-27 | >>