Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Подаруй надію

  Автор: Діма Познанський. Дата публікації: 25.02.2018.

  Теги: Тернопіль, допомога, безпритульні, тролейбуси, захист

  Творчий проект «Подаруй надію» - це проект, який стосується безпритульних людей міста Тернополя.

  Детальніше
 • Соціалізація особливих дітей

  Автор: Дарія Смачило, Дарія Смачило. Дата публікації: 18.02.2018.

  Теги: Особливі діти, інваліди, аутисти, слабочуючі, слабозорі, допомога, соціалізація, навчання

  Питання соціалізації дітей-інвалідів займає дуже важливе місце у повсякденному житті. Переважна більшість людей не задумуються про важливість цієї проблеми. Діти не повинні зазнавати будь-якої дискримінації через проблеми свого розвитку. Саме тому, кожна дитина з порушеннями психофізичного розвитку має право на навчання у звичайному дошкільному закладі чи школі. Інтегрований соціальний проект "Соціалізація особливих дітей" зорієнтований на дітей і їх ставлення до людей з обмеженими можливостями.

  Детальніше
 • Врятуй мені життя!

  Автор: Yulia Lukachat, Yulia Lukachat. Дата публікації: 13.02.2018.

  Теги: Перша медична допомога, проект, школа, квест, фізична культура, медицина

  У результаті виникнення й розвитку будь-якої надзвичайної ситуації можуть з’явитися постраждалі або навіть жертви. Характер надзвичайної ситуації не дає змоги заздалегідь підготувати ресурси, необхідні для надання медичної допомоги (медичний персонал, медикаменти, лікувальні установи, спеціалізований транспорт). У зв’язку з цим постає питання про надання першої долікарської допомоги потерпілим. Особливо актуальною на даний час є потреба навчити дітей як правильно діяти, що потрібно робити і як не розгубитися в подібних ситуаціях.

  Детальніше
 • Допомагайте птахам!

  Автор: Оксана Крисько, Оксана Крисько. Дата публікації: 14.02.2017.

  Теги: Птахи допомога годівничка екологія зима

  У процесі реалізації проекту учні будуть досліджувати сезонні зміни в житті птахів; вплив людини на перебіг «зимування» птахів.

  Детальніше
 • Допоможи чотирилапому другу

  Автор: Лобоцька Маша. Дата публікації: 24.10.2016.

  Теги: допомога безпритульнітварини тварини благодійність

  Допомога та підтримка хвостатих безхатьків у нашому місті

  Детальніше
 • "Великі справи починаються з маленьких вчинків"

  Автор: Бикалюк Мар'янка. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: Активність, патріотизм, Батьківщина, громадянин, волонтерство, взаємодопомога, свідомість

  Проект є актуальним у теперішній час, оскільки потрібно виховувати активних, цілеспрямованих і свідомих громадян країни. Щоб досягти бажаного результату у школах потрібно провести виховну годину “Ми –громадяни України, ми - активні громадяни”, яка спрямована на виховання патріотичного духу учнів. Акція «Рука допомоги» виховує у дітей такі якості, як співчуття, милосердя, турбота про інших. Учні зможуть показати свою громадську позицію взявши участь у флешмобі. Перейняти досвід активістів сьогодення і минулих років дітям допоже перегляд фільму. Проект спрямований на учнів 7-9 класів. Час реалізації: 5 днів.

  Детальніше
 • Проект "Нова енергія"

  Автор: Баланюк Лідія. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: Ініціатива громадська активність свобода відповідальність допомога

  Наш проект спрямований на розвиток активної громадської позиції школярів шляхов їх залучення до різних видів діяльності.

  Детальніше
 • Я активний громадянин!

  Автор: Юрчук Оксана. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: активність,волонтер,діяльність,ініціативність,взаємодопомога,працьовитість

  Основа нашого проекта є створення гуртка для 7-11 класів загальноосвітніх шкіл.

  Детальніше
 • HealthDay

  Автор: Погребняк Віка. Дата публікації: 18.02.2015.

  Теги: вільна, єдина, неповторна, допомога, свобода слова, підримка, суспільство, відкритість, демократія, мир, повага, рівність

  Екологічні мандрівки "HealthDay" для школярів (8-11 кл) та студентів. Це туристичні поїздки по Україні і закордон в мальовничі куточки на декілька днів з метою підвищення знань та екологічної свідомості в учнівської та студентської молоді.

  Детальніше
 • "Гаряча лінія життя"

  Автор: Петрица Василина. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Допомога, розуміння, співчуття, розуміння, милосердя.

  У суспільстві людина відчуває дуже багато стресів. У разі політичної, економічної та духовної кризи цінності людини, як індивідуума, перебувають під загрозою. Навіть у оточенні широкого людського загалу людина часто почувається самотньо й випробовує емоційні страждання. Міжособистісне спілкування найчастіше є настільки поверховим і неграмотним, що деяким людям буває важко знайти друзів і у скрутні хвилини життя ні з ким поговорити, поділитися проблемами, в кого порадитися та заручитися підтримкою. Вирішенням даної проблеми може стати даний проект під назвою «Гаряча лінія життя», який являє собою службу де тебе завжди вислухають, зрозуміють і допоможуть.

  Детальніше
 • " Подаруй екскурсію дітям-сиротам"

  Автор: Шмадило Іра. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Благодійність, цікаве дозвілля для дітей-сиріт, безкорисна допомога, вивчення історії та місцевості рідного краю.

  В нашій країні багато дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, їхнє дитинство проходить у постійному напруженні та не насичене тими кольоровими барвами які присутні у житті тих дітей які мають сім’ю. Вони досить рідко їздять на відпочинок та екскурсії, майже не відволікаючись від повсякденного інтернацького життя. Тому проект « Подаруй екскурсію дитині-сироті» є досить доречним для того щоб діти, як побачили багатство рідного краю(в плани проекту входить проводити екскурсії тільки в межах Тернопільської області) так і провели час із задоволенням для себе. Тому потрібно створити пошуковий комітет, який займався організацією проекту. В його обов’язки виходить: - пошук студентів волонтерів, які знають місцевість Тернопільщини і можуть проводити екскурсії. - заручитися підтримкою туристичних фірм міста, які б могли надати транспорт для перевезення дітей та юридично оформити поїздки. - створити організаційний комітет, який би займався розробкою карти маршруту екскурсій. - розробити графік маршруту згідно з розкладом дітей ( щоб не співпадав із заняттями). « Подаруй екскурсію дітям – сиротам» - це благодійний проект, тому за ефективної співпраці студентів-волонтерів та туристичних фірм, фінансова підтримка інших сторін взагалі не буде потрібна.

  Детальніше
 • Полекшення життя тим, хто цього потребує

  Автор: Редьква Юра. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: недієздатна особа ,життя, допомога, вільне пересування

  Актуальність даної роботи пояснюється тим, що робота з інвалідами відноситься до категорії найскладніших питань у соціальній роботі. Проблема соціальної адаптації інвалідів - проблема пристосованості інвалідів до повноцінного життя в суспільстві здорових людей набула останнім часом особливої важливість. Це пов'язано з тим, що в новому тисячолітті стали істотно змінюватися підходи до людей, які за волею долі народилися або стали інвалідами. Сьогодні інваліди відносяться до найбільш соціально незахищеної категорії населення. Однією з найважливіших проблем інвалідів є їх вільне пересування містом. У Тернополі практично відсутня елементарна інфраструктура призначена для недієздатних осіб, а де вона є то не відповідає нормам.

  Детальніше
 • Доброта і милосердя у твоєму житті!

  Автор: Kayda Iryna. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Доброта, допомога, спілкування

  Проект спрямований на зміну громадської думки щодо дітей з особливими потребами та їхньої інтеграції у суспільство.

  Детальніше
 • «ОСОБЛИВЕ ДИТИНСТВО»

  Автор: Алина Бондарец. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: самодопомога, підтримка

  Головною метою проекту є організація дозвілля для дітей з діагнозом ДЦП та їх батьків. Завдяки такому проекту ми зможемо подолати культурну ізоляцію дітей з обмеженими можливостями та забезпечити їх інтеграцію у міський соціум. Також у межах проекту для батьків створюватимуться групи самодопомоги, де батьки зможуть обмінюватись досвідом по догляду за такими “особливими” дітьми. Крім цього буде задоволена потреба у спілкуванні через створення груп такого типу.

  Детальніше
 • КРАПЛЯ ЩАСТЯ

  Автор: Оля Масюк. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Здійснення мрій, матеріальна допомога, Самостійність, діти-сироти, освіта.

  Проект спрямований на привернення уваги громадськості до проблем сирітства, надання можливості дітям -сиротам отримати знання, вміння та навички, які допоможуть їм самореалізуватись у житті.

  Детальніше
 • Тернопіль - місце для дітей

  Автор: Галя Джумак. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: діти, допомога, майданчики, відпочинок, студенти-волонтери

  Соціальний проект сприяє розвитку безпечних ігор дітей. Він передбачає реконструкцію старих майданчиків, атракціонів, прибудинкових, пляжних зон, спортивних майданчиків, а також створення нових. При цьому вкрай необхідним є залучати дітей до праці, тоді ігри будуть більш осмисленими і діти з власних переконань не будуть псувати майно. Варто відзначити важливу роль волонтерів, які саме будуть займатися реалізацією творчого впливу на місто, а також доброчинців, підприємців, людей міста, які можуть допомогти проекту фінансово. Всі витрати будуть іти на закупівлю матеріалів для дітей. Тому не гаймо часу зробити наше гарне місто ще красивішим і різнобарвнішим завдяки кольорам фарби та дитячим усмішкам.

  Детальніше
 • Four Paws (Чотири Лапи)

  Автор: Бабухівська Уляна. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: безпритульні тварини, допомога, притулок, акція

  Даний проект передбачає проведення благодійних акцій для захисту безпритульних тварин та створення нового сучасного притулку з пунктом прийому їжі та медикаментів, ветеринарним пунктом, грумінг-салоном, програмою пошуку господаря, а також пунктом, де тернополяни матимуть змогу приносити домашніх тварин, замість того, щоб їх викидати, сплачуючи символічну плату за їх утримання. Створення сприятливого середовища для співіснування людей та тварин у м. Тернополі сприятиме зменшенні чисельності безпритульних тварин гуманним методом та забезпеченні безпеки жителям міста.

  Детальніше
 • Дарунок Бога

  Автор: Медулич Свєтка. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Дарунок Бога, батьківство, материнство, щастя, взаємодопомога, підтримка, догляд за дитиною, досвід батьків, розуміння, виховання, терпіння.

  Ідея створення центру «Підтримки молодої сім’ї» виникла, як наслідок ситуації, яка склалася у сфері батьківства на сучасному етапі: значні проблеми виникають у період вагітності та в перші роки після народження дитини. Враховуючи таку ситуацію ідея створення центру є актуальною та доцільною. Функціонування центру сприятиме більш швидкій адаптації молодого подружжя до ролі батьків, котрі в центрі зможуть вирішити проблеми, які для них є новими, дізнатися все, що їм необхідно про новонароджену дитину, зможуть практично навчитись догляду за немовлям, а завдяки проведенню виставок фотографій, відвідування яких буде можливим для усіх бажаючих, пропагуватиеться батьківство та материнство.

  Детальніше
 • Особливе дитинство

  Автор: Алина Бондарец. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: самодопомога, підтримка

  Головною метою проекту є організація дозвілля для дітей з діагнозом ДЦП та їх батьків. Завдяки такому проекту ми зможемо подолати культурну ізоляцію дітей з обмеженими можливостями та забезпечити їх інтеграцію у міський соціум. Також у межах проекту для батьків створюватимуться групи самодопомоги, де батьки зможуть обмінюватись досвідом по догляду за такими “особливими” дітьми. Крім цього буде задоволена потреба у спілкуванні через створення груп такого типу.

  Детальніше
 • НЕ будь байдужий до чужого життя!

  Автор: olena mlynko. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: допомога

  Упродовж останніх років в Україні зберігається тенденція до погіршення стану здоров’я дітей, а особливо дітей малозабезпечених сімей, зумовлена негативними факторами соціально-економічного, екологічного та психоемоційного характеру. У когось є змога водити дітей в дорогі фітнес - центри та басейни, хтось віддає дітей в гуртки, а хтось - не може собі дозволити ні одного, ні іншого. Саме для таких дітей створюється новий проект в рамках нашого міста Тернополя – « Не будь байдужий до чужого життя». Кожного тижня організатори намагатимуться знайти спортивну федерацію, секцію чи організацію, де дитина могла б займатись омріяним спортом Безкоштовно!!!

  Детальніше
<< | 1-20 | 21-23 | >>