Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

Віртуальний помічник студента ТНПУ

Автор: Marta Holysh. Дата публікації: 06.02.2020.

Теги: Помічник, віртуальний помічник, віртуальний асистент, телеграм, telegram, чат-бот, допомога, першокурсники, іноземні студенти, ресурс

Протягом всього процесу навчання у студентів, особливо першокурсників, часто виникає безліч різних питань, які стосуються як навчального процесу, так і дозвілля. Студенти завжди можуть отримати необхідну інформацію, звернувшись до викладачів або старших колег, але, на жаль, більшість з них не робить цього через сором’язливість.
Створення чат-боту – це актуальний шлях вирішення описаної проблеми, оскільки він буде цілодобовою довідковою системо, який дає моментальну, і, найголовніше, правильну та чітку відповідь.
Чат-бот допоможе студентам на етапі адаптації до нового навчального середовища, надаючи потрібну та актуальну на цей час інформацію, якою цікавиться студент. Чат-бот – це актуальний ресурс і для іноземних студентів, яким особливо потрібна допомога з надання інформації, яка стосується основного спектру питань під час навчання.
Крім цього, у чат-боті студенти можуть отримувати важливі повідомлення та оголошення. Таким чином, описаний чат-бот стане ефективним ресурсом з покращення умов навчальної діяльності у ТНПУ.

назад