Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Зелені джунглі серед кам'яних велетнів

  Автор: Демків Уляна. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Озеленення, екологія, екопарковки, довкілля

  Даний проект передбачає озеленення прибудинкових територій. Планується покращити екологічний стан довкілля та підвищити рівень екологічної свідомості шляхом залучення населення різної вікової категорії до практичної діяльності з розв'язання проблем довкілля. Планується також використати зарубіжний досвід щодо різних методів озеленення.

  Детальніше
 • Ялнковий сад

  Автор: Галина Соловій. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Ялинка, сосна, сад, ялиця, весілля, здоров'я, профілактика, відпочинок, прогулянки, мешканці міста, хвойні породи, церемонії

  «Ялинковий сад» - це сад здоров’я, свята та збереження природи. Ця територія охоплюватиме 10 га насадженого хвойного саду, та поділена на відповідні зони. Тут вирощуватимуть - ялини, сосни, модрини, кедр, кипарис, тис, ялиця та ін.. В ньому можна буде не тільки придбати перелічені вище хвойні дерева, а також:

  Детальніше
 • Порядок. Чистота. Розвиток.

  Автор: Savka Markiyan. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Порядок. Чистота. Розвиток. Майданчик для собак. Аджиліті. ФІзична форма собак. Дотримання чинного законодавства. Встановлення заборонних знаків. Введення системи правил, штрафів та покарань для порушників.

  Забезпечення власникам собак майданчиком для вигулу їх улюбленців, можливість допомоги новачкам щодо утримання їхніх собак, тренування собак для участі в змаганнях з аджиліті. Перспективою розвитку є те, що в майбутньому географія проведення змагань з аджиліті та виставок для собак може розширитись і в сторону Тернополя. Створення подібного парку дасть можливість їх тут проводити. На даний момент в західній Україні подібні змагання проводились лише в Хмельницькому і Івано- Франківську. Тобто якщо в Тернополі проводився чемпіонат Європи з водомоторного спорту, то чому б не організовувати щорічно змагання з аджиліті хоча б місцевого масштабу, що дало б можливість отримувати додаткові кошти до бюджету. Тож при правильному менеджменті та організації діяльності після створення парку задоволеними будуть не лише власники собак, а й громада міста в цілому.

  Детальніше
 • Велосипед у нашому місті

  Автор: Horod Ira. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Екологія, велосипед, місто, здоров'я

  Проект "Велосипед у нашому місті" - це ініціатива небайдужих людей до майбутнього і сьогодення нашої держави. Актуальність даної проблеми проекту проявляється через призму екологічних проблем міста. Мета проекту: популяризація велосипедних поїздок на роботу, на навчання в нашому місті. Донесення до громадян, що велосипед це один з найефективніших транспортних засобів пересування в місті. Завдання проекту: 1. Популяризувати вело транспорт. 2. Організувати вело клуби. 3. Створити центри прокату велосипедів. 4. Сприяти виникненню вело доріжок. 5. Інтеграція велосипедів із громадським транспортом та місця зберігання велосипеда вдома і на роботі.

  Детальніше
 • Багатоповерховий автоматичний паркінг

  Автор: Ірина Іщак. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Багатоповерховий автоматичний паркінг,авто,зберігання авто, технологія, парковка.

  Найчастіше люди залишають свої автомобілі на узбіччях, тротуарах та газонах не стільки тому, що є злісними порушниками за своєю природою, а від безвиході.Вам пропонується один з варіантів вирішення даної проблеми, який дозволить розвантажити вулиці міста, дворові території від припаркованих автомобілів і дати можливість транспортним артеріям відновити свій рух.

  Детальніше