Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Спортивна сім'я - здорова нація

  Автор: Постернак Коля. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Спорт, здоров'я, сім'я,молодь

  Проект “Спортивна сім’я – здорова нація” має на меті виховати потребу й інтерес у сім’ї до занять фізичними вправами.

  Детальніше
 • Велосипед - рух майбутнього!

  Автор: Веселовська Аня. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: велосипед, обмін, рух, сучасне місто

  Впровадження системи велосипедного обміну у м. Тернопіль. Впровадження кар точкової системи користування велосипедами. Масове залучення людей, жителів міста і не тільки, до участі в даному проекті.

  Детальніше
 • Стежинами рідного краю

  Автор: Дудчук Інна. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: пішохідний туризм; історичні, культурні, архітектурні і природні пам ятки, екскурсовод

  Останнім часом все гостріше постає питання погіршення здоров’я нації. І справа тут не стільки в якості і рівні медицини, скільки в екологічних умовах і тому способі життя, який ми ведемо. Тому потрібно працювати не на подолання наслідків, а на запобігання причинам. Одним з варіантів є пішохідний туризм, який сприяє фізичному та інтелектуальному розвитку людини. Ні для кого не секрет, що Тернопільщина має чи не найбільшу кількість замків та палаців на одиницю площі серед областей України. Тут же знаходяться багато духовних центрів (Зарваниця, Почаїв) і місць паломництва, найвідоміші в Україні печери, просто мальовничі куточки природи (такі як заповідник „Медобори”). Також не є секретом той факт, що стан інфраструктури (зокрема, стан дорожного покриття), необхідної для розвитку такого значного туристичного потенціалу області, залишає бажати кращого. Тому пішохідні туристичні маршрути є чи не ідеальним вирішенням обох проблем

  Детальніше
 • Мобільний телефон - друг чи ворог?

  Автор: Волинська Оксанка. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: людина, небезпека, мобільний телефон, спілкування, ворог, друг, спілкування.

  На сьогоднішній час мобільний телефон став невід'ємною частиною нашого життя. Виникає питання: чи створює мобільний телефон для нас небезпеку? Мобільний телефон - засіб спілкування та передачі інформації у різні куточки нашої планети. Водночас випромінювання від "мобілки" впливає на важливі системи нашого організму, послаблюючи й погіршуючи їхню роботу.

  Детальніше
 • Збережемо зір

  Автор: Marianna Slobodian. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Зір, очі, щастя бачити, барви

  Проект покликаний привернути увагу жителів м. Тернополя до проблеми збереження зору.

  Детальніше
 • Здоровий спосіб життя тернополян

  Автор: Ірина Саюк. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: стан, зарядка, здоров'я

  Проект спрямований на ознайомлення жителів міста із питаннями, які пов’язані з цінністю людського життя і здоров’я. Обговорюються питання стосовно охорони здоров’я, корисні вправи для організму, фізичного навантаження, здорового харчування. Особливу увагу приділяється актуальним питанням сьогодення: що їсти, в якій кількості. Вирішення проблеми полягає у щоденній роботі над собою, загартуванні організму, правильному раціоні ти щоденних зусиллях.

  Детальніше
 • Дитинство без комп'ютерів

  Автор: Ординас Мар'яся. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Природа, здоров'я

  Майбутнє сучасних дітей неможливо уявити без комп’ютерів. Водночас, як показують новітні дослідження, комп’ютери погіршують результати навчання школярів. На сьогоднішній день проблема комп’ютерної залежності є особливо актуальною. Основною метою проекту є: показати дітям радість живого дозвілля, дати можливість знайти нових друзів і забути про комп’ютерні розваги.

  Детальніше
 • Ялнковий сад

  Автор: Галина Соловій. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Ялинка, сосна, сад, ялиця, весілля, здоров'я, профілактика, відпочинок, прогулянки, мешканці міста, хвойні породи, церемонії

  «Ялинковий сад» - це сад здоров’я, свята та збереження природи. Ця територія охоплюватиме 10 га насадженого хвойного саду, та поділена на відповідні зони. Тут вирощуватимуть - ялини, сосни, модрини, кедр, кипарис, тис, ялиця та ін.. В ньому можна буде не тільки придбати перелічені вище хвойні дерева, а також:

  Детальніше
 • Особливе дитинство

  Автор: Алина Бондарец. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: самодопомога, підтримка

  Головною метою проекту є організація дозвілля для дітей з діагнозом ДЦП та їх батьків. Завдяки такому проекту ми зможемо подолати культурну ізоляцію дітей з обмеженими можливостями та забезпечити їх інтеграцію у міський соціум. Також у межах проекту для батьків створюватимуться групи самодопомоги, де батьки зможуть обмінюватись досвідом по догляду за такими “особливими” дітьми. Крім цього буде задоволена потреба у спілкуванні через створення груп такого типу.

  Детальніше
 • Тернопіль - козацьке місто

  Автор: ... Viktor. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Відпочинок, літній табір, козацькі цінності, фестивалі, ярмарки, туризм, виховання молоді

  Тернопіль – один з трьох головних центрів історичного регіону Галичина з великою культурною спадщиною. Тому хочу, щоб майбутні покоління пишалось своїм корінням, рахувалось з традиціями і цінностями предків.

  Детальніше
 • Їжа майбутнього: наше здоров

  Автор: Ірина Яремчук. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: харчування, здоров'я

  Проект “Їжа майбутнього: наше здоров’я - в наших руках” передбачає відкриття кафе з асортиментом виключно здорової їжі, яка б змогла в майбутньому повністю замінити фаст-фуд та іншу шкідливу їжу. Також даний проект включає широку рекламу представлену брошурами, буклетами, бігбордами, перегляд фільмів соціального значення щодо здорового харчування та проведення тренінгів. В кафе кожний відвідувач зможе отримати безкоштовну професійну консультацію дієтолога і можливість змінити свій раціон харчування.

  Детальніше
 • НЕ будь байдужий до чужого життя!

  Автор: olena mlynko. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: допомога

  Упродовж останніх років в Україні зберігається тенденція до погіршення стану здоров’я дітей, а особливо дітей малозабезпечених сімей, зумовлена негативними факторами соціально-економічного, екологічного та психоемоційного характеру. У когось є змога водити дітей в дорогі фітнес - центри та басейни, хтось віддає дітей в гуртки, а хтось - не може собі дозволити ні одного, ні іншого. Саме для таких дітей створюється новий проект в рамках нашого міста Тернополя – « Не будь байдужий до чужого життя». Кожного тижня організатори намагатимуться знайти спортивну федерацію, секцію чи організацію, де дитина могла б займатись омріяним спортом Безкоштовно!!!

  Детальніше
 • Вагітність у 16 - це не вирок

  Автор: Віталій Радецький. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: вагітність, невовнолітня, непланована, online, сайт, підтримка, чат, форум, аборт, анонімність

  Проект дає можливість дівчатам підліткового віку, що завагітніли та бояться зізнатися у цьому навіть своїм батькам, отримати психологічну, а також первинну лікарську підтримку в online режимі. Спілкування у форматі чату або форуму на сайті проекту (а при потребі і в телефонному режимі) із спеціалістами центру підтримки гарантує анонімність та безкоштовність.

  Детальніше
 • Дитячі майданчики у Тернополі

  Автор: Ярослава Бажура. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: дитячі майданчики ,сміх, гойдалки, розваги, веселощі.

  каруселі, гірки, спортивні майданчики, пісочниці, сміх, радість.

  Детальніше