Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

Студія хіп-хоп культури

Автор: Гордій Маріанна. Дата публікації: 31.01.2014.

Теги: хіп-хоп, школа, студія, графіті, концерти, брейк-дфнс, діджеїнг, комп.програми, реп, історія хіп-хоп культури

Сьогодні досить часто на вулицях ми помічаємо своєрідно вдягнутих, з екзотичними зачісками молодих людей, які розмовляють своїм сленгом. Це представники різних субкультур, тобто соціальних угрупувань.
В Україні у хіп-хоп культуру входить чверть мільйона молодих людей. Поки наші чиновники розмірковують над тим, як показати молоді здоровий спосіб життя, зацікавити фізичною культурою і взагалі рухом, хлопці та дівчата вже знають безліч варіантів, як із користю провести час. Наприклад, вам відомо, скільки людей в Україні займається хіп-хопом? За підрахунками експертів – майже чверть мільйона молоді до 30 років.
Представники хіп-хопу намагаються показати свою індивідуальність, сказати сірій масі: “Я – особистість”.
Неформалів у нас чомусь не люблять,не розуміють (і навіть не намагаються зрозуміти) і часто побоюються. Вони відверто ігнорують суспільну думку і живуть за власними правилами. На відміну від загальної думки, у більшості неформалів рівень інтелекту вище середнього, вони зазвичай багато читають, добре розуміються на музиці, і серед них чимало творчих людей. Все більше підлітків кожного дня у всіх країнах світу слухають хіп-хоп.
Тому, необхідно знати про це культурне явище, розуміти його та бути готовим зустрітися з представниками у реальному житті. А також важливо з боку держави помагати цим людям реалізувати себе у житті і зацікавлювати різними змаганнями і заходами.

Блог: http://hip-hopstydio.blogspot.com/

назад