![](https://lh4.googleusercontent.com/-6Eyai8PuLf0/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAAAA/ACHi3rda_IZSEwjOhrloVbPOQ6JpUHDPOw/photo.jpg)
![](https://lh6.googleusercontent.com/-uT3gMQS-2hI/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAAAA/ACHi3rcfkcKhY7xdu38Xe2lsQR62GT_gqw/photo.jpg)
Green tourism “Together with nature” (Зелений туризм “Єднаймося з природою”)
Автор: Іванна Василівна Попик, Ірина Василівна Орисик. Дата публікації: 06.02.2020.
В ході проекту планується удосконалення туристичної бази, проведення екскурсій Голицьким заказником, музеєм різьбярства та музеєм культури і побуту, печерою "Опільська". Для туристів планується показ вечірніх кіносеансів, заняття на спортивному майданчику, прогулянки на свіжому повітрі та інші цікавинки.