Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

Як виховати самого себе!!!

Автор: Кудла Вова. Дата публікації: 19.02.2016.

Теги: самовиховання, виховання, держава

Анотація
Ми пропонуємо вашій увазі проект по самовихованню. Іншими словами, як виховати самого себе. Він допоможе викладачам направити дітей у правильне русло виховання. Всі заходи, які спрямовані на самовиховання, повинні не просто нести інформацію, а стати глибоким власним переконанням кожного читача.
Назва проекту «Як виховати самого себе». Розробка нашого проекту є ефективним методом виховання школярі, формування у дітей патріотичного відношення до України. Також формувати розуміння того що необхідно допомагати батькам, сусідам, людям похилого віку, стимуляція до ведення здорового способу життя. Цього ми хочемо досягнути завдяки впровадженню в шкільну програму виховних годин по даній темі, які доцільно було б проводити щороку, тривалість до 2 годин.
Актуальність нашого проету. Проблема самовиховання, зокрема, правильного ставлення людини до свого оточення, дуже актуальна в наш час. Важливим є те що діти сьогодні непідтримують традицій, Українських цінностей. Звичайно що не усі, але значна частина, яка цього неробить є українце…
Мета проекту:
Навчальна: впроваджувати елементи естетичного виховання
культури спілкування;
Розвиваюча: розширити знання учнів з ввічливості, розвивати
культуру поведінки, культуру мовлення.
Виховна: виховувати почуття відповідальності за свої вчинки,
підвищувати рівень виховуваності, виховувати патріотами
держави.
Цільова аудиторія: Даний проект розроблений для учнів 5-6 класів.
Форма проведення: диспут
Місце проведення: класна кімната.

Час проведення: заняття виховної години 45 -120 хв.

Матеріальне забезпечення:
- Паперові рибки, на яких написані вислови
- Акваріум
Етапи підготовки проведення виховного заходу:
1. Етап - вибір мети. Мета даного заходу підібрана таким чином, щоб не тільки можна було дати нові знання, але й перевірити ті, що вже мають учні, але крім цієї головної мети існує ще й інша - розважальна.
2. Етап - планування виховного заходу. На даному етапі йде підбір питань для заходу, місця та часу проведення.
3. Етап - організація діяльності учнів. Учні раніше були попереджені про проведення заходу. Від них не потребується попередньої підготовки.
4. Етап - проведення заходу.
Підчас проведенні заходу буде використовуватись гра «допоможи рибкам потрапити в акваріум». Правила гри: є акваріум і є сім рибок, на яких з зворотньої сторони написані вислови. Учні беручи рибку, яка стоїть біля акваріуму, читають вислови і висловлюють свій думки, щодо запропонованого вислову. Після висловлювання своєї думки учень ставить рибку в акваріум. Також іншим учасникам заходу надається право на обговорення вислуханого.
5. Етап - підведення підсумків. Після проведення заходу обговорити захід з вчителем, методистом та присутніми студентами, з метою вивчення успіхів та невдач.


Отже надіємось, що наш проект допоможе змінити ставлення один до одного, оскільки успіх нашої держави залежить від виховання кожного з нас.


Виконали:
Кудла В.Є.
Дзудзило С.М.

назад