Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

  • Україна - моя ненька

    Автор: Котович Галя. Дата публікації: 23.02.2015.

    Теги: українець патріот воля мир добро захисник родина традиції

    Проект спрямований на популяризацію ідей Хартії вільної людини серед учнівської молоді; збереження традицій українського народу, пробудження у людини почуття патріотизму, любові до рідної землі.

    Детальніше
  • "Україна починається з тебе!"

    Автор: Kostych Natalia. Дата публікації: 23.02.2015.

    Теги: Україна, громадянин, активність, учні, взаємодія, співпраця.

    Проект "Україна починається з тебе!" оснований на третій Хартії вільної людини, а саме бути вільною людиною.

    Детальніше
  • Справжній Українець

    Автор: Гулькевич Ліля. Дата публікації: 22.02.2015.

    Теги: Українець, Україна, патріот, громадянин, гідність, єдність, вишиванка, мова

    Чому українці соромляться бути українцями? Чи часто ви замислювалися над питанням, чому українці – одна з найдавніших та найчисельніших націй Європи, досі переживає кризу національної ідентичністі? Разом з тим, етнічна ідентичність – це не тільки усвідомлення себе частиною певної нації, але і її оцінка, адже почуття гідності, гордості, образи, страху є найважливішими критеріями при порівнянні своєї нації з іншими націями, ці почуття опираються на глибокі емоційні зв’язки людини з етнічною спільністю й моральні зобов’язання стосовно неї.

    Детальніше
  • Народжений бути вільним

    Автор: Оліяр Олічка. Дата публікації: 22.02.2015.

    Теги: свобода, воля, вільна людина

    Проект «Народжений бути вільним» являє собою виховну годину на однойменну тему у формі вебінару. Метою є популяризація використання інформаційно-комп’ютерних технологій у навчальному процесі. Завданням проекту є підвищення інформаційної культури учасників освітнього процесу; вдосконалення навчально-методичного супроводу освітнього процесу; підвищення професійної компетентності педагогів.

    Детальніше
  • Мислення – рушійна сила майбутнього нації

    Автор: Havrylyak Andriy. Дата публікації: 21.02.2015.

    Теги: мислення, технологія, думки, нація, роздуми, методи, молодь, вчителі, актив, абстракції, творчість

    Цілі і завдання проекту: Основне завдання навчити вчителів, а через вчителів і майбутнє нашої нації, наших школярів, мислити по-новому. І саме тому рушієм нації є молодь, що через мисленнєві процеси вирає свої думки щодо розвитку держави та й суспільства загалом.

    Детальніше
  • "Ти, я і він - ми усі особливі"

    Автор: Молодовець Люда. Дата публікації: 21.02.2015.

    Теги: Підтримка, гуманність, рівність, любов, розуміння, емпанія, демократія, цінність, свобода, справедиливість, демократія

    Проект в часі є не довготривалим і передбачає залучення учнів 5-6 класів до активної роботи. Проведення виховних бесід, тренінгів, показ відео на тему «Діти інваліди», а також проведення благодійної акції «Подай руку допомого» дасть можливість глибше усвідомити дітям поняття відкритого суспільства.

    Детальніше
  • CountrY/I

    Автор: Гречко Маша. Дата публікації: 21.02.2015.

    Теги: рівність співпраця братерство freedom kraft right

    Наш проект присвячений десятій новелі Української Хартії вільної людини, яка називається «Бути учасником демократичної спільноти народів».

    Детальніше
  • "Господар свого міста"

    Автор: Видаш Віка. Дата публікації: 20.02.2015.

    Теги: місто, господар, контроль, будівництво, законність, порядок, будівлі, екологічність, архітектура.

    Турботливий господар намагається піклуватись про все, що його оточує: порядок у власному домі, на своїй вулиці, у рідному місті, країні, світі. Кожен із нас вкладає свою частинку в створення загального порядку, який досягається співпрацею. На даний час актуальною проблемою є надмірне та протиправне забудування нашого міста: торгові комплекси, готелі, стоянки та магазини будуються на місці дитячих майданчиків, парків та клумб. Де-не-де справжні господарі виходять на загальні мітинги проти таких горе-забудовників, проте, головна ідея полягає в тому, щоб об’єднатись та діяти на благо міста. Власне, наш проект спрямований на об’єднання сил громади Тернополя та реалізації однієї з основних статтей Конституції України – носієм сувернітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Стимулювання у них почуття моральності, турботи та відповідальності за «життя» міста, як базової і сильної ланки управління і регулювання владних структур. Задля цього пропонується створити громадську організацію «Громадський контроль забудов Тернополя».

    Детальніше
  • Толерантнiсть - запорука успiшної держави

    Автор: Рижук Софійка. Дата публікації: 20.02.2015.

    Теги: милосердя, доброта, терпіння, повага, дружба.

    Наш проект є початковим етапом до виконання цього завдання. Метою даного проету є розширювати знання про толерантність, як засіб покращення стосунків між людьми, формувати ціннісне ставлення учня до самого себе та до оточуючих; готовність зрозуміти, сприйняти та спілкуватися з іншими людьми, взаємодіяти з ними на основі співчуття, розуміння, доброзичливості; виробляти уміння слухати та поважати особистість; сприймати думки, погляди іншої людини терпеливо, без критики; виховувати почуття любові та поваги.

    Детальніше
  • Любов об_єднує Україну

    Автор: Кутна-Долішна Оля. Дата публікації: 20.02.2015.

    Теги: Ключові слова: любов, Україна, взаєморозуміння, довіра, волонтерство, милосердя, доброта, щирість.

    Розроблений проект дозволить досягнути поставлених завдань новели «Любити». Проект передбачає виховання в молоді почуття любові до України, до ближніх; патріота своєї землі; стимулювання до формування власної точки зору і світогляду, вмінню проявити її найелементарнішим способом.

    Детальніше
  • Бути справжнім українцем!!!

    Автор: Сокіл Богдан. Дата публікації: 20.02.2015.

    Теги: Патріотизм, працелюбність, нація, гідність , відданість, незалежність.

    На сьогодні серйозне занепокоєння викликає споживче ставлення молоді до рідної землі, прагматичне бажання влаштуватися комфортніше. Відсутність належного патріотичного виховання дітей, шкільної молоді може спричинити серйозну духовно-моральну деформацію суспільства. Таким чином, сформувати в учнів почуття патріотизму як найважливішої духовно-моральної й громадянської цінності – нагальне завдання загальноосвітньої школи, починаючи з першого року навчання дитини у школі.Метою проекту є формування ціннісних орієнтацій до держави та суспільства, формування рис сучасного патріота української держави; дати поштовх до самовдосконалення людини, здатної гідно існувати і самореалізуватися за складних реалій XXI століття; для формування соціально компетентного, активного, відповідального громадянина й патріота України, ставлення до обов’язків людини, громадянина, бажання своєю працею розбудувати державу, гордитися своєю Батьківщиною;виховувати любов до свого народу, до України, обговорити любов до культури свого народу, його традицій, звичаїв і обрядів. Проект дає можливість сформувати більш високий рівень громадянського самовизначення й відповідальності; розвивати почуття гордості за приналежність до української нації; підвищити інтерес до вивчення історії своєї держави; розвивати правосвідомості учнів. Структура тренінгу 1.Знайомство 2.Правила 3.Очікування 4. Оцінка рівня інформованості учасників 5. Актуалізація проблеми 6.Інформаційний блок 7.Набуття практичних навичок (7 сходинок) 8. Отримання зворотного зв’язку

    Детальніше
  • Банк української культури (БУК)

    Автор: Zvarych Marianna. Дата публікації: 20.02.2015.

    Теги: БУК, Банк_української_культури, центр_українців, спільнота_українців

    В Україні сьогодні спостерігається велика різниця у вивчення української культури у навчальних закладах Заходу та Сходу, що не дозволяє однаково і у повній мірі виховувати свідому, патріотичну молодь, яка з гордістю говоритиме «Я люблю Україну!», або «Я горджуся тим, що я українець/українка!» Сьогодні Україна є різною, проте навіть у цій різниці – наша схожіть, адже минуле у нас одне, одним же повинне бути майбутнє.

    Детальніше
  • Любов як ідентифікація власного "Я"

    Автор: Шульга Каміла. Дата публікації: 20.02.2015.

    Теги: ідентифікація, любов, самореалізація, талант, успіх, толерантність, гідність, рівність, духовність.

    Призначення проекту спрямоване на допомогу дітям і молоді віднайти себе, свій талант і використовувати свої вміння. Це допоможе виховати здорове і сильне покоління. Також йдеться про допомогу дітям повірити в себе, полюбити себе.

    Детальніше
  • Те, що відбувається в твоїй голові якскравіше, ніж на екрані

    Автор: Якінші Нетака. Дата публікації: 20.02.2015.

    Теги: Мислити, Мислення, Патріотичне мислення, Позитивне Мислення, Методи покращення інтелекту, любов до кники, читання

    Комплекс виховних годин

    Детальніше
  • "Мудра людина - вільна людина"

    Автор: Мацко Лєнка. Дата публікації: 20.02.2015.

    Теги: Воля, мудрість, відповідальність, суспільство.

    Наш проект дасть можливість суспільству стати більш свідомим, відчути цінність потрібних в житті речей, знайти аспекти в житті, за які потрібно боротися і усвідомлено використовувати, а які потрібно викидати, позбуватися від них. Проект призведе до покращення свідомості в устрої суспільства, демократизації через прояв людяності, гідності і честі, відповідальності перед самим собою, своїми колегами і суспільством загалом. http://voljamudr.blogspot.com/2015/02/blog-post_19.html

    Детальніше
  • Ідея вільної людини у творчості українських письменників

    Автор: Мартиновська Наталя. Дата публікації: 20.02.2015.

    Теги: добро, відповідальність, гідність, чесність, самостійність, незалежність, духовність, милосердя, рівність, справедлиівсть, демократія

    проект спрямований на популяризацію ідей Хартії вільної людини шляхом дослідження спадщини українських митців в галузі літератури. Анотація. Даний проект розроблений з метою донести до сучасної учнівської молоді ідеї Української хартії вільної людини.

    Детальніше
  • Чи дійсно це так!?

    Автор: Мандзій Марічка. Дата публікації: 20.02.2015.

    Теги: Ключові слова: мислення, вільна людина, дискусія, обґрунтування, проблема, індивідуальність, особистість.

    Проект передбачає створення серед учнів 9-11 класів дискусійного клубу «Чи дійсно це так!?». Він включає тренінг на тему «Давайте ламати стереотипи!», який відбуватиметься в межах клубу у приміщенні школи протягом трьох днів. Тренінг, розроблений на основі технології критичного мислення, передбачає систему інтерактивних методів та прийомів («Займи позицію», «Акваріум», «Мозковий штурм», «Криголам», «Подвійні щоденники», «Незакінчені речення» тощо»), перегляд відеолекції, дискусії, проблемні питання, роботу з цитатами тощо. Автори проекту: Мандзій Марія, Сович Олеся.

    Детальніше
  • Вільнодумство, або як вижити після університету

    Автор: Воробйов Роман. Дата публікації: 20.02.2015.

    Теги: саморозвиток, майбутнє, читати

    велика кількість студентів все ж таки не знає, чого хоче від життя, і не зовсім впевнена, яким чином забезпечити власне щасливе існування після закінчення навчання. цей проект покликаний прояснити кілька моментів і показати кілька шляхів виживання в суворих умовах позауніверситетського життя

    Детальніше
  • ВИХІДНІ В "СУСІДІВ"

    Автор: Хрін Зорянка. Дата публікації: 20.02.2015.

    Теги: Україна, школа, культура, подорож, друзі, спілкування, взаєморозуміння.

    Проект "Вихідні в "сусідів"" - це програма для учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл різних регіонів, спрямована на популяризацію положення Української хартії вільної людини. Згідно з нею школярам надається можлиість протягом 5 днів пожити в родині в іншій області. Під час перебування в гостях дитина спостерігає за життям людей, вивчає їхні традиції, ділиться своїми, відвідує цікаві місця регіону. Після повернення додому учень пише звіт про "відрядження".

    Детальніше
  • Сильніше ніж зброя

    Автор: Прийдун Степан. Дата публікації: 20.02.2015.

    Теги: громадянин, патріот, державність, демократія, гідність, права.

    Проект передбачає створення школи "Активного громадянина" для учнів загальноосвітніх шкіл з метою формування національної свідомості та залучення їх до розвитку інститутів громадянського суспільства в Україні, а також допомоги захисникам Батьківщини, вимушеним переселенцям та дитячим будинкам.

    Детальніше
<< | 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 | 201-220 | 221-240 | 241-260 | 261-280 | 281-300 | 301-320 | 321-340 | 341-360 | 361-380 | 381-400 | 401-420 | 421-440 | 441-460 | 461-480 | 481-500 | 501-520 | 521-530 | >>