-
Цвях науки
Автор: Михайло Рибенчук, Іван Бойко. Дата публікації: 08.02.2018.
Цвях - невелика дрібничка, проте яка міцна, ключова і корисна у повсякденному житті. Ми вважаємо, що вона може бути головною і в навчальному процесі.
Детальніше 0 голосів -
"Сонце- як джерело життя "
Автор: Оля Погребецька. Дата публікації: 08.02.2018.
: Сонце як джерело життя. Клас: проект реалізовується у 3 класі. Стислий опис: даний інтегрований проект присвячений формуванню міжпредметних зв’язків у дітей. Тобто в учня складається цілісне уявлення про навколишній світ. Дитина повинна зрозуміти, що Сонце –це не лише зірка, а й джерело життя. Під час проекту учень досліджує, встановлює причинно-наслідкові зв’язки, мислить, вчиться спілкуватися іноземною мовою, крім того проект розвиває фантазію, творчість, уяву, формує навички дослідницької діяльності, узагальнення набутих знань, вмінь і навичок та використання їх у повсякденному житті. Результати проекту діти можуть представити у вигляді презентаційних матеріалів. Час, необхідний для реалізації інтегрованого навчального проекту: 1 тиждень. Навчальні предмети: природознавство, математика, українська мова, літературне читання, англійська мова, музичне мистецтво, трудове навчання, основи здоров’я.
Детальніше 0 голосів -
" Що ми знаємо про океани Землі?"
Автор: ХРИСТИНА ОЛІЙНИК. Дата публікації: 08.02.2018.
Інформаційна година розрахована на учнів молодшої школи, зокрема для 4 класу. Метою цієї години закріпити знання учнів про океани землі та їх частини. Ця година допоможе учням висвітлити значення океанів та використання його багатств людиною.
Детальніше 0 голосів -
Що ми знаємо про океани Землі?
Автор: Марта Окопна. Дата публікації: 08.02.2018.
Інформаційна година розрахована на учнів молодшої школи, зокрема для 4 класу. Метою цієї години закріпити знання учнів про океани землі та їх частини. Ця година допоможе учням висвітлити значення океанів та використання його багатств людиною.
Детальніше 0 голосів -
Країна чаю
Автор: Світлана Дідур. Дата публікації: 08.02.2018.
Ви втомилися від важких трудових буднів? Ви нервуєте чи захворіли? Вам необхідно змінити обстановку. А чому б вам не відвідати іншу країну? Я – директор туристичної фірми “WorldTravel”. Ми організовуємо тури в будь-який куточок планети за доступну ціну. До ваших послуг найкращі готелі світу. Новинкою цього сезону є тур до країни чаю. Це незвичайна країна, яка вразить вас і виникне бажання відвідати її знову і знову. Спочатку я познайомлю вас з яскравими представниками цієї країни.
Детальніше 1 голосів -
Перші кроки на шляху до вивчення німецької мови
Автор: . Дата публікації: 08.02.2018.
Проект допоможе дітям освоїти німецьку мову на першій сходинці її вивчення. Проект розроблений для учнів 5 класу, на два навчальні тижні. У першому тижні пропонується для вивчення історичний та географічний аспекти Німеччини, щоб сформувати у дітей мінімальне уявлення про Німеччину як одну із найбільш розвиненіших країн у Європі. Другий тиждень у нас плавно переходить до вивчення вже власне мови. Три наступні уроки пов’язані з такими предметами як музика, математика, біологія. Де учні вивчатимуть абетку німецької мови, фрази, які допоможуть при знайомстві, цифри, позначення часу в мові та будову тіла людини. На кожному уроці також є поєднання із фізкультурою, адже фізкультхвилинка - невід’ємна частинка на уроці.
Детальніше 0 голосів -
Перший крок до успіху
Автор: Оля Козяр. Дата публікації: 25.05.2017.
Проект призначений робити людей успішними, вселяти в них оптимізм, дарувати радість і вчити насолоджуватися життям. Він може проходити або у вигляді тренінгу для учнів 11 класу, або як спецкурс у навчальних закладах для студентів. Тренінг спрямований на формування в слухачів компетентності, спрямованої на досягнення успіху у всіх сферах їхньої життєдіяльності. Ця мета досягається за допомогою проведення лектором ділових ігор, імітації переговорів та дебатів, створення життєвих ситуацій, проведення та аналізу анкет і опитувань
Детальніше 0 голосів -
«Енергозбереження - крок до майбутнього»
Автор: Гончарова Галя. Дата публікації: 20.03.2017.
Навчальний проект підготовлений для учнів 3 класу для повторення тем розділу «Енергія у нашому житті». Основним вид проекту - навчальна діяльність учнів. Під час уроку діти виконують різноманітні цікаві завдання. Продуктом діяльності учнів в проекті є проведення експерименту, розгадування загадок, оформлений стінгазети «Бережи енергію та тепло», виготовлення пам’ятки «Енергозбереження ».
Детальніше 0 голосів -
Як підвищити імунітет?
Автор: Герчак Тетяна Михайлівна gerchak_tm. Дата публікації: 03.03.2017.
Навчальний проект передбачає проведення по групових досліджень учнями. Даний проект використовується у 7 класі. Перший етап проекту – підготовчий, в якому розглядаються тема, мета та завдання, представлення буклетів та брошур. Другий етап включає в себе пошуково – дослідницьку роботу учнів. Третій етап – проведення дослідів, які розкриють школярам важливість підвищення імунітету. Останній етап включає в себе аналіз результатів дослідів та спільне обговорення проблематики даної теми у вигляді позакласного заходу.
Детальніше 0 голосів -
Learn in play
Автор: Білик Надія. Дата публікації: 02.03.2017.
Літо ? Не має часу ? Знань ? Ваша дитина іде до школи , і ви хочете, щоб вона адаптувалася і набула нових знань? Тиждень кані кулів Learn in play надасть вам таку можливість. Абсолютно безкоштовно , чудово проведений час з майбутніми однокласниками і "гостями" з Англії, який покаже, наскільки вивчення мови може бути легким і захоплюючим, а страх іти до школи відсутній. … Дитина буде думати не «Клас, я піду вигуляти нові речі сьогодні!», а «Клас, я піду сьогодні гратися з друзями!».
Детальніше 0 голосів -
Діти-сироти
Автор: ірина семків. Дата публікації: 01.03.2017.
У всьому світі є діти-сироти, і наша країна, звичайно, не виключення. Складна соціально-економічна ситуація в країні сьогодні, на жаль, впливає і на українську сім’ю. Йдеться мова про соціальне сирітство, тобто про неблагополучні родини, яких позбавляють батьківських прав (батьки – алкоголіки, наркомани, злочинці, батьки, які жорстоко ставляться до своїх дітей, не займаються їх вихованням, примушують працювати, жебракувати). За офіційними даними сьогодні в Україні більше 100 тисяч дітей позбавлені батьківського піклування та виховуються в державних закладах: школах-інтернатах, дитячих притулках; 40% з цих дітей не мають рідних взагалі. А за неофіційними даними безпритульних дітей, жебраків, дітей, що відносяться до груп ризику, сиріт, дітей із соціально неблагополучних сімей в декілька разів більше, понад 1 мільйон.
Детальніше 0 голосів -
Я добюся успіху!
Автор: Ткачик Марія. Дата публікації: 27.02.2017.
Мета: виховати в учнів впевненість у собі та лідерські якості; розвинути комунікативні здібності; покращити вміння задавати питання та вміння відповідати на питання; покращити вміння висловлювати свою думку. Також метою проекту є ознайомлення учнів з поняттями «лідер», «лідерство», визначення учнями рівня прояву власних лідерських якостей, надання досвіду лідерської поведінки, навчити учасників адекватно оцінювати свої лідерські якості, своє місце в колективі, відношення інших, бачити свої позитивні та негативні риси характеру.
Детальніше 0 голосів -
«Вплив шкідливих звичок на організм людини»
Автор: Ольга Кравець. Дата публікації: 20.02.2017.
Наш проект має на меті показати підліткам згубний вплив куріння, алкоголю та наркотичних речовин на організм підлітка; усвідомити та засвоїти знання про негативний вплив нікотину, наркотиків і алкоголю на здоров’я людини; розвивати навички відмови від шкідливих звичок; викликати у підлітків негативне ставлення до алкоголю, наркотиків і тютюнопаління, виховати потяг до здорового способу життя.
Детальніше 0 голосів -
Під чаром рідної землі
Автор: Наталя Свистун, Соломійка Потюк, Потюк Соломія. Дата публікації: 20.02.2017.
Навчальний проект передбачає проведення групових досліджень учнями початкових класів. Даний проект може використовуватись у 4 класі з різним ступенем залучення дорослих (батьків, вчителів, тренерів і т.д.) відповідно до вікових особливостей учнів.
Детальніше 0 голосів -
Я - волонтер
Автор: Грищук Юля. Дата публікації: 17.02.2017.
Мовний проект "Я - волонтер"
Детальніше 0 голосів -
Я - волонтер
Автор: Грищук Юля. Дата публікації: 17.02.2017.
Мовний проект "Я - волонтер"
Детальніше 0 голосів -
Моральне виховання учнів початкових класів
Автор: Миколаєвич Іванка. Дата публікації: 16.02.2017.
Непорушна основа морального переконання закладається в дитинстві і ранній юності, коли добро і зло, честь і безчестя, справедливість і несправедливість доступні розумінню дитини лише при умові яскравої наглядності, очевидності моральної суті того, що вона бачить, робить, спостерігає. Завдяки моральному вихованню перебудовується сама людська особистість відповідно до моральних цінностей, які віддзеркалюють суспільні відносини, правила та норми поведінки люде, саме тому я вважаю що цю тему потрібно розвивати.
Детальніше 0 голосів -
Моральне виховання учнів початкових класів
Автор: Миколаєвич Іванка. Дата публікації: 16.02.2017.
Завдяки моральному вихованню перебудовується сама людська особистість відповідно до моральних цінностей, які віддзеркалюють суспільні відносини, правила та норми поведінки людей, саме тому я вважаю що цю тему потрібно розвивати в даний час..
Детальніше 0 голосів -
Любов, яка вона?
Автор: Михальська Віра. Дата публікації: 16.02.2017.
Проект передбачений для учнів 10-11 класів. Проект присвячений увінчаному у піснях, віршах, творах – почуттю любові. Він допоможе учням розглянути любов у двох аспектах: біохімічному – як наслідок хімічних процесів у мозку людини, та психологічному – абстрактному. А також визначити роль любові у життя людей та суспільства. Проект спрямований на формування наукового розуміння природи (на прикладі механізму виникнення відчуттів) та формування кредо: «Любов – запорука щасливої та міцної сім’ї »
Детальніше 0 голосів -
"КОЖНА ЛЮДИНА — НЕПОВТОРНА ОСОБИСТІСТЬ"
Автор: Шершньова Марія. Дата публікації: 15.02.2017.
Проект відбувається на протязі трьох днів психології. Кожен включає в себе різні види діяльності, такі як: ігри, вправи на активізацію та релаксацію, творчі завдання, групові та індивідуальні форми роботи. Завдяки цьому проекту, учні будуть мати можливість краще пізнати одне одного, відкрити у собі нові можливості і прихований потенціал, групові завдання сприятимуть також виробленню навичок командної роботи
Детальніше 0 голосів