Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

  • Англійська в іграх

    Автор: Сус Іра. Дата публікації: 31.01.2014.

    Теги: англійська в іграх, викладач з Америки, студенти-волонтери, живе спілкування

    На сьогодні володіння іноземною мовою – дуже престижно. Нажаль, не всі батьки мають змогу надати своїй дитині можливість додатково займатися іноземною мовою на платній основі. Тому, ми пропонуємо тиждень посиленої англійської мови цілком БЕЗКОШТОВНО!!! І що головне, дитину НЕ потрібно буде змушувати вчитися, вона сама цього буде прагнути, оскільки навчання проводиться за ігровими методами. Учні зможуть поринути в живу англійську і отримати необмежені можливості для вивчення нових слів, фраз і мовних оборотів, а також для запам`ятовування і розвитку навичок розмовної мови – це все в процесі гри. Учасники проекту матимуть також змогу поспілкуватися з американським викладачем наживо. Щодо проекту, то він реалізується протягом одного тижня (в березні місяці). Охочі взяти участь будуть заздалегідь сформовані у групи відповідно свого віку. Робочий тиждень триватиме п’ять днів. Початок занять о 12:00, тривалість – 2 год. Ми сподіваємося, що цей проект поглибить знання з англійської мови; надасть можливість учням навчатися граючись; та залучить дітей до співпраці з ровесниками та студентами-волонтерами.

    Детальніше
  • Літня школа англійської мови

    Автор: Марія Пальчаста. Дата публікації: 30.01.2014.

    Теги: Літня школа. англійська мова, учні, спілкування, літо

    Необхідність цього проекту полягає в тому, щоб допомогти учням вивчати англійську мову і практикувати її вживу. Також це збільшить багаж знань та допоможе продуктивніше працювати під час навчання. Цей досвід школярі використовуватимуть у корисних цілях.

    Детальніше
  • Батьки та діти - конфлікт поколінь чи взаєморозуміння?

    Автор: =) Angela. Дата публікації: 30.01.2014.

    Теги: Батьки, діти, конфлікт, взаєморозуміння, спілкування

    Проблема наступності і конфліктів у стосунках "батьків" і "дітей" може розглядатися як взаємодія зустрічних потоків інформації і діяльності, як особливості передання культурних цінностей від покоління до покоління.

    Детальніше
<< | 1-20 | 21-23 | >>