Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • "Активна молодь"

  Автор: Матіяш Віра. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Молодь, Здоров’я, спорт, туристичні походи, тренінги, саморозвиток, самореалізація, взаємодопмога, шкідливі звички, змагання, лекції.

  Проект націлений на молодь віком від 14 років до 35 років і має на меті залучати молодих людей до різних видів активної діяльності, в залежності від їхніх інтересів, щоб попередити прояв шкідливих звичок і згубного для людини способу життя. Проект носить пропагандистсько-розвиваючий характер і передбачає різноманітну взаємодію великої кількості учасників та значні затрати людського ресурсу.

  Детальніше
 • "Вікно в нове життя"

  Автор: Наталія Регульська. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Театр, діти-сироти, розвиток, арт-терапія, психофізичні тренінги, контактна імпровізація

  «Вікно в нове життя» – це театрально-волонтерський проект, який, в першу чергу, призначений для розвитку творчої особистості дітей-сиріт, та корекції особистості дітей-сиріт, також він покликаний полегшити проблеми, пов'язані з набутими психотравмами, втратами, конфліктами, стресами, неврозами і різними психологічними кризами за допомогою мистецтва.. Це все досягається. за рахунок розкриття творчого початку в людині. Все негативне зникає, а звільнене місце заповнюється позитивними емоціями. Експерти запевняють, що за допомогою мистецтва можна позбутися багатьох комплексів, розкрити свій потенціал і побудувати цілісну особистість.

  Детальніше
 • Порядок. Чистота. Розвиток.

  Автор: Savka Markiyan. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Порядок. Чистота. Розвиток. Майданчик для собак. Аджиліті. ФІзична форма собак. Дотримання чинного законодавства. Встановлення заборонних знаків. Введення системи правил, штрафів та покарань для порушників.

  Забезпечення власникам собак майданчиком для вигулу їх улюбленців, можливість допомоги новачкам щодо утримання їхніх собак, тренування собак для участі в змаганнях з аджиліті. Перспективою розвитку є те, що в майбутньому географія проведення змагань з аджиліті та виставок для собак може розширитись і в сторону Тернополя. Створення подібного парку дасть можливість їх тут проводити. На даний момент в західній Україні подібні змагання проводились лише в Хмельницькому і Івано- Франківську. Тобто якщо в Тернополі проводився чемпіонат Європи з водомоторного спорту, то чому б не організовувати щорічно змагання з аджиліті хоча б місцевого масштабу, що дало б можливість отримувати додаткові кошти до бюджету. Тож при правильному менеджменті та організації діяльності після створення парку задоволеними будуть не лише власники собак, а й громада міста в цілому.

  Детальніше
<< | 1-20 | 21-40 | 41-43 | >>