Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Musthave у транспорті

  Автор: Olya Yatskiv. Дата публікації: 07.02.2020.

  Теги: ТНПУ, транспорт, туризм, розмовник

  Створення проект оформлення для громадського транспорту з елементами розмов-ника на тему «Musthave у транспорті» з метою самовільного та самостійного навчання під час поїздок.

  Детальніше
 • Green tourism “Together with nature” (Зелений туризм “Єднаймося з природою”)

  Автор: Іванна Василівна Попик, Ірина Василівна Орисик. Дата публікації: 06.02.2020.

  Теги: Зелений туризм, Гутисько, природа, відпочинок, екскурсії, спорт, цілще джерело, печери, гори, музей

  Проект передбачає створення бази відпочинку для туристів, проведення екскурсій з вивченням флори та фауни у селі Гутисько, заняття спортом, ознайомленням з культурною спадщиною села.

  Детальніше
 • Стежинами рідного краю

  Автор: Дудчук Інна. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: пішохідний туризм; історичні, культурні, архітектурні і природні пам ятки, екскурсовод

  Останнім часом все гостріше постає питання погіршення здоров’я нації. І справа тут не стільки в якості і рівні медицини, скільки в екологічних умовах і тому способі життя, який ми ведемо. Тому потрібно працювати не на подолання наслідків, а на запобігання причинам. Одним з варіантів є пішохідний туризм, який сприяє фізичному та інтелектуальному розвитку людини. Ні для кого не секрет, що Тернопільщина має чи не найбільшу кількість замків та палаців на одиницю площі серед областей України. Тут же знаходяться багато духовних центрів (Зарваниця, Почаїв) і місць паломництва, найвідоміші в Україні печери, просто мальовничі куточки природи (такі як заповідник „Медобори”). Також не є секретом той факт, що стан інфраструктури (зокрема, стан дорожного покриття), необхідної для розвитку такого значного туристичного потенціалу області, залишає бажати кращого. Тому пішохідні туристичні маршрути є чи не ідеальним вирішенням обох проблем

  Детальніше
 • Зробимо Тернопіль привабливішим для туристів

  Автор: Логуш Марійка. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: туризм

  Проект «Зробимо Тернопіль привабливішим для туристів» має на меті привабити якомога більше туристів до нашого міста. Спростити орієнтування туристів у нашому мальовничому місті. Зробити все аби забезпечити гостям нашого міста комфортне перебування, а також від чути себе як вдома.

  Детальніше
 • "QR - Тернопілля"

  Автор: Штогрин Іван. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Тернопілля, QR-код, IT-технології, організація, туризм, доступність, партнерство

  Надання жителям і гостям краю доступ до інформації про навколишню культурну спадщину Тернопілля за допомогою сучасних IT-технологій, не потребуючи допомоги відповідних фахівців, використовуючи лише під рукою мобільний телефон

  Детальніше
 • Тернопіль - козацьке місто

  Автор: ... Viktor. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Відпочинок, літній табір, козацькі цінності, фестивалі, ярмарки, туризм, виховання молоді

  Тернопіль – один з трьох головних центрів історичного регіону Галичина з великою культурною спадщиною. Тому хочу, щоб майбутні покоління пишалось своїм корінням, рахувалось з традиціями і цінностями предків.

  Детальніше