-
Багаті традиції рідної землі.
Автор: Ірина Вівчар. Дата публікації: 08.02.2018.
Мета цього проекту – формувати духовно, інтелектуально, та культурно розвинену особистість, викликати бажання пізнавати особливості культурного розвитку українського народу.
Детальніше 0 голосів -
"Сонце- як джерело життя "
Автор: Оля Погребецька. Дата публікації: 08.02.2018.
: Сонце як джерело життя. Клас: проект реалізовується у 3 класі. Стислий опис: даний інтегрований проект присвячений формуванню міжпредметних зв’язків у дітей. Тобто в учня складається цілісне уявлення про навколишній світ. Дитина повинна зрозуміти, що Сонце –це не лише зірка, а й джерело життя. Під час проекту учень досліджує, встановлює причинно-наслідкові зв’язки, мислить, вчиться спілкуватися іноземною мовою, крім того проект розвиває фантазію, творчість, уяву, формує навички дослідницької діяльності, узагальнення набутих знань, вмінь і навичок та використання їх у повсякденному житті. Результати проекту діти можуть представити у вигляді презентаційних матеріалів. Час, необхідний для реалізації інтегрованого навчального проекту: 1 тиждень. Навчальні предмети: природознавство, математика, українська мова, літературне читання, англійська мова, музичне мистецтво, трудове навчання, основи здоров’я.
Детальніше 0 голосів -
Перші кроки на шляху до вивчення німецької мови
Автор: . Дата публікації: 08.02.2018.
Проект допоможе дітям освоїти німецьку мову на першій сходинці її вивчення. Проект розроблений для учнів 5 класу, на два навчальні тижні. У першому тижні пропонується для вивчення історичний та географічний аспекти Німеччини, щоб сформувати у дітей мінімальне уявлення про Німеччину як одну із найбільш розвиненіших країн у Європі. Другий тиждень у нас плавно переходить до вивчення вже власне мови. Три наступні уроки пов’язані з такими предметами як музика, математика, біологія. Де учні вивчатимуть абетку німецької мови, фрази, які допоможуть при знайомстві, цифри, позначення часу в мові та будову тіла людини. На кожному уроці також є поєднання із фізкультурою, адже фізкультхвилинка - невід’ємна частинка на уроці.
Детальніше 0 голосів