Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • Сімейна неділя

  Автор: Марянка Пасічник. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: Сімейні розваги, відпочинок батьків, дозвілля дітей

  Цей соціальний проект стосується сімї, а зокрема спільних розваг, адже сучасне суспільство не знаходить часу навіть для своїх дітей. Крім цього, передбачається залучення підприємців. Саме вони не лише зможуть долучитися до благородної мети, але і отримати від цього прибуток.

  Детальніше
 • Дитячі майданчики у Тернополі

  Автор: Ярослава Бажура. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: дитячі майданчики ,сміх, гойдалки, розваги, веселощі.

  каруселі, гірки, спортивні майданчики, пісочниці, сміх, радість.

  Детальніше
 • Кому за 60( Освітньо-розважальний центр для людей похилого віку)

  Автор: Христина Фещак. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: Освіта, розваги, пенсіонери

  Даний проект розрахований на залучення людей пенсійного віку, які маючи бажання чогось навчатися та спілкуватися, практично не мають такої можливості. В Україні вже є низка організації, які навчаються сивочолих студентів, тому ми пропонуємо створення такого центру, в якому люди похилого віку могли б реалізувати себе.

  Детальніше
 • Чарівний парк

  Автор: Рога Олеся. Дата публікації: 29.01.2014.

  Теги: природа, відпочинок, здоров'я, парк, дозвілля, розваги, радість, друзі, природа, сонце, свіже повітря, задоволення відродження, зелень, каруселі, екологія

  Створення мого проекту є актуальним перш за все тому, що сучасне покоління на даному етапі розвитку суспільства втратило “екологічну мораль”. Проект реконструкції парку на території міста орієнтовано на створення художнього витвору методами ландшафтної архітектури з урахуванням сформованих ландшафтів з метою створення високоорганізованого, соціально – орієнтовного рекреаційного середовища для відпочинку, занять спортом, культурне проводження часу мешканців міста.

  Детальніше